Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu, İstanbul, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu

Göz Hastalıkları - İstanbul

Excimer Laser, Prp (Platelet Rich Plasma), Görme Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bağdat Cad. No: 257 / Caddebostan-Kadıköy  Kadıköy, İstanbul
Caddebostan Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Özer Kavalcıoğlu Kimdir?

Opr. Dr. Özer Kavalcıoğlu, 1971 yılında Eskişehir'de dünyaya gelmiştir. Orta ve lise eğitimini Eskişehir'de tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve ardından ihtisasını Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlamıştır.

Opr. Dr. Özer Kavalcıoğlu, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 1995-1999 yılları arasında   çalıştıkan sonra, Kartal Kızılay Hastanesi'nde  1999-2005 arası görev almış ve  2005 yılından bugüne kadar Kartal Göz Hastanesi'nde ve sonrasında VeniVidi Göz Hastanesi'nde görev almaktadır.

Katarakt ve Refraktif Cerrahi ana uzmanlık alanlarıdır. Ayrıca Glokom tedavisi ile de ilgilenmektedir.

Üye olduğu bir çok mesleki birlik bulumaktadır. Bunlardan bazıları; American Academy of Ophthalmology,American Society of Cataract and Refractive Surgery ve The European Society of Cataract and Refractive Surgeons'dır.

Opr. Dr. Özer Kavalcıoğlu kariyerine başarı ile devam ederken bir yandan da 15 in üzerinde seminere katılmış ve bildiri yayınlamıştır.


 

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lihan..ha

Gerek ameliyat öncesi gerek sonrası çok ilgili ve canayakınlığıyla güven sağlayan değerli bir hoca herşey için çok teşekkür ederim 18-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Göz tedavisi

  Excimer laser ameliyatı yontemenı ben kullana bılırmıyım hocam daha yenı basladım gozluk kullanmaya uzakda var bende bozuklur bulanık goruyorum bunu malıyetı nedır acaba ıyı gunlar

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Astıgmat

  Hocam oğlum 3.5 yasında ölesine götürdüğüm muyanede astigmaatı olduğunu söledi ben hani çocuğumda hiçbişey farketmedim beni uzaktan göre biliyo mesala gözlük verdi ölçümü su sekilde 2.00-2.50=4 2.00 - 3.25=2 yani buna göre gözlük numarası kaç oluyor? bide hocam oğlum inatçı ve küçük olduğu içi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.