Op. Dr. Onur Sümer

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Teşvikiye mah. Hakkı Yeten Cad. Terace Fulya Center 2 **** D:113 FULYA  Şişli, İstanbul
Onur Sümer Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Sümer Hakkında

Onur Sümer Kimdir?

Op. Dr. Onur SÜMER, 1980 yılında İskenderun’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İskenderun'da tamamlamıştır. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde 2011 yılında tamamlamıştır.

2009 yılında Prof. Dr. İsmail Kuran ve ekibi ile çalışan Dr. SÜMER, 2010 yılında Belçika’da UZ Gent Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümü’nde dünyaca ünlü estetik ve rekonstrüktif meme cerrahı Prof. Dr. Moustapha Hamdi‘nin fellowship’i olarak çalışmıştır.

Daha sonra, yüz estetiği ve yüz germe konusunda bir otör kabul edilen Patrick Tonnard’ın operasyonlarında gözlemci olarak bulunan Dr. SÜMER, çene-yüz cerrahisi alanında Avrupa’nın sayılı merkezlerinden biri olan St. Jan Brugge Hospital’da, Prof. Dr. Maurice Mommaerts ve ekibiyle çok sayıda operasyona girmiştir.

2012 – 2013 yılları arasında Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2013 yılından sonra Çamlıca’da başladığı özel hekimliğe, 2015 yılı itibariyle Fulya Terrace Residence‘ de bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Abdominoplasti
 • Cilt Hastalıkları
 • Burun Hastalıkları
 • Çene Problemleri
 • Göğüs Estetiği
Tedaviler
 • Cilt soyma
 • Lipoplasti
 • Liposakşın
 • Variköz ve spider venlerde kozmetik cerrahi
 • Dermabrazyon

Onur Sümer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Onur Sümer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Onur Sümer kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. O Sümer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Sümer için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. O Sümer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Sümer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Onur Sümer Onur Sümer Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Onur Sümer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Onur Sümer Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt soyma, Lipoplasti, Liposakşın, Variköz ve spider venlerde kozmetik cerrahi, Dermabrazyon, Meme estetiği, Blefaroplasti, Yağ enjeksiyonları, Labioplasti, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Çene Problemleri, Göğüs Estetiği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Onur Sümer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Onur Sümer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Sümer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. O Sümer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Onur Sümer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. O Sümer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.