Op. Dr. Onur Kesler

Genel Cerrahi - Tekirdağ

Genel Cerrahide Laparoskopi, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar, Anal Bölge Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Atatürk Caddesi No:118 59500 Çerkezköy, Tekirdağ, Türkiye  Çerkezköy, Tekirdağ
Kesler Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Kesler Hakkında

Onur Kesler Kimdir?

Op. Dr. Onur KESLER, 1978 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2009 yılında Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, Çorlu Özel Şifa Hastanesi, Tekirdağ Devlet Hastanesi ve Tekirdağ Özel Star Medica Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Onur KESLER, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Genel Cerrahi Uzmanı olarak devam etmektedir. 

Op. Dr. Onur KESLER, Laporoskopik Bariatrik Cerrahi Kursu, Reflü Cerrahisi Kursu ve Periferik Damar Cerrahisi kurslarına katılmış olup Türk Cerrahi Derneği ve Ulusal Endoskopik Laporoskopik Cerrahi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Cerrahide Laparoskopi
 • Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Anal Fissür (Makat Çatlağı)
 • Cerrahi İnfeksiyonlar
Tedaviler
 • Anal fistül
 • Anorektal bölge cerrahisi
 • Apandisit alınması
 • Apendektomi
 • Bariatrik cerrahi

Onur Kesler Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..uz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kıl dönmesi ameliyatımı yaptı. Hayatımda tanıdığım en iyi doktor desem abartmış olmam. Çok ilgili ve dürüst bir doktor. Herşey için teşekkür ederim... 30-06-2018

Hatice..rü Kuzgun

Trakya'da tek,muadilini biz bulamadık.Seviyoruz sizi :) 26-10-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Onur Kesler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Onur Kesler Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Onur Kesler kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. O Kesler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Kesler için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. O Kesler şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Kesler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Onur Kesler Kesler Klinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Onur Kesler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Onur Kesler Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anal fistül, Anorektal bölge cerrahisi, Apandisit alınması, Apendektomi, Bariatrik cerrahi, Endoskopi, Fundoplikasyon, Gastrik bypass, Guatr ameliyatı, Karaciğer cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Cerrahide Laparoskopi, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar, Anal Bölge Hastalıkları, Anal Fissür (Makat Çatlağı), Cerrahi İnfeksiyonlar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Onur Kesler için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Onur Kesler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Kesler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. O Kesler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Onur Kesler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. O Kesler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.