Op. Dr. Önder Karabay, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Önder Karabay

Genel Cerrahi - İstanbul

Meme Kanseri, Tiroid Kanseri, Kalın Bağırsak Kanseri

Randevu Al 0 (850) 811 89 71Soru Sor

Doktorun Adresi

Zakirbaşı Sok. No:32 34020 (Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu’na 100 metre)  Zeytinburnu, İstanbul
Surp Pirgiç Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Önder Karabay Hakkında

Önder Karabay Kimdir?

Op.Dr.Önder Karabay,lisans öncesi öğrenimleririnin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almiştir.İhtisasını ise, Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

2013 - 2015 Genel Cerrahi Uzmanı VKV Amerikan Hastanesi, İstanbul 2012 - 2013 Genel Cerrahi Uzmanı Özel Doğa Hastanesi, İstanbul 2011 - 2012 Genel Cerrahi Uzmanı Kozluk Devlet Hastanesi, Batman 2010 - 2011 Genel Cerrahi Uzmanı Kayseri Asker Hastanesi, Kayseri 2005 - 2010 Tıpta Uzmanlık Öğrencisi, Genel Cerrahi Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3.Genel Cerrahi Kliniği 'nde görev almiş olan Op.Dr.Önder Karabay,mesleki çalişmalarına şu an Surp Pirgiç Hastanesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yayınlar

 • Dergi Makaleleri
 • • Coşkun H, Bostancı Ö, Dilege E, Karabay Ö, Mihmanlı M. Multinodüler Guatrlı Hastalarda Tiroid Karsinomu
 • Gelişiminde Klinik Risk Faktörlerinin Değerlendirilmesi. Journal of Dialog in Endcrinology. Vol 5, No 1, 03- 2008, 13¬16
 • • Coşkun H, Bostancı Ö, Karabay Ö, Mihmanlı M. Two Unsuccessful Cases of Intragastric Balloon Application: Binge Eating Disorder and Adolescent Obesity. Journal of Dialog in Endcrinology. Vol 5, No 1, 03¬2008, 48¬50
 • • Kaya C, Demir U, Karabay Ö, Özer K, Bostancı Ö, Coşkun H, Dilege E, Mihmanlı M. Hairy cell lösemiye bağlı dev dalak olgusunda splenektomi . Şişli Etfal Hastanesi Tıp Bülteni 42:1¬2008, 27¬29

İlgilendiği Hastalıklar

 • Meme Kanseri
 • Tiroid Kanseri
 • Kalın Bağırsak Kanseri
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

Tedaviler

 • Dikişsiz hemoroid cerrahisi
 • Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)
 • Lazer ile anal fissür tedavisi
 • Lazer ile hemeroit tedavisi
 • Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 89 71

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nep..lmaz

Ufak bir operasyon oldum lokal anestezi ile, çok güven veren sıcak bir insan normalde iğneden bile çok korkarken güle oynaya rahatça işlemi yaptık, sonrasında iyileşme sürecinde çok ilgili idi. Belli ki hastanın gerçekten iyi olmasına önem veren bir doktor 05-02-2020

bnem..ilmez

Sn Önder Karabay Gerçekleştirdiği laproscopic operasyon ile inanılmaz bir beceri sonucunda beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Bugüne kadar geçirdiğim tecrübeler ile sabittir ki kendisine ülkemizin yetiştirdiği en iyi genel cerrah ünvanını verebiliriz Operasyon öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi tıp alanındaki engin bilgi ve tecrübesi bu operasyonu taçlandırdı Size minnettarız Eğilmez Ailesi 23-11-2016

iha..an

Op.Dr. Önder KARABAY bugüne kadar gördüğüm en anlayışlı, kibar,mütevazi, her haliyle işinde uzman süper bir genel cerrahi doktoru.makat bölgesi sorunları için hiç düşünmeden basvurulabilir. Çook ama çook teşekkürler önder Bey. Tüm fatlh medikal park hastanesinede ayrıca teşekkürler. .. 07-03-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Önder Karabay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Inguinal herni

  Hocam hapşırmak kasık fıtığına neden olur mu alerjim varda bazen üst üste 4 sefer hapşırık oluyor. bu yüzden kasık fıtığına neden olurmu iyi çalışmalar.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Önder Karabay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kolon kanseri

  Hocam dışkıda kan ve dışkının son kısımının incelmesiyle(ilk kısımlar normal) ilgili genel cerrah doktoruna başvurdum asistan muayene etti bişey yok dedi bir de sol tarafımda bağırsağımı elimle hissedebiliyorum hareket edebiliyor ince bir boru gibi yaklaşık 8-10 cm hafif sert bir yapı sanırsam kalın... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Önder Karabay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Önder Karabay ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Önder Karabay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 89 71

Op. Dr. Önder Karabay için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Önder Karabay için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Önder Karabay için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Önder Karabay hangi kurumlar Önder Karabay ile anlaşmalı?
Op. Dr. Önder Karabay ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Güneş Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Şekerbank , Vakıfbank , Akbank , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Genel Yaşam , Yapı Kredi Bankası , Ziraat Sigorta )

Op. Dr. Önder Karabay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Önder Karabay Surp Pirgiç Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Önder Karabay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Önder Karabay Genel Cerrahi, uzmanıdır. Dikişsiz hemoroid cerrahisi, Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri), Lazer ile anal fissür tedavisi, Lazer ile hemeroit tedavisi, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Kolon ve rektum cerrahisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Laparoskopik apendektomi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Meme koruyucu cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri, Tiroid Kanseri, Kalın Bağırsak Kanseri, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Önder Karabay için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Önder Karabay muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Önder Karabay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Önder Karabay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Önder Karabay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.