Op. Dr. Ömer Kurt, İstanbul, Üroloji

Op. Dr. Ömer Kurt

Üroloji - İstanbul

Hipospadias (Erişkin Hipopadias), Perkütan Cerrahi, Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması)

Randevu Al 0 (850) 811 41 24

Doktorun Adresi

Marmara cad. Şamlı sok.No:32  Avcılar, İstanbul
Özel Medicana Avcılar Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Ömer Kurt Hakkında

Ömer Kurt Kimdir?

Op.Dr Ömer Kurt, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak 2003 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2009 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. 

Mesleki çalışmalarına : Özel Medicana Avcılar Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Yabancı Diller

  • İngilizce

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 24

Anlaşmalı Kurumlar

  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta
  • Demir Hayat
  • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ömer Kurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ömer Kurt ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Ömer Kurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 24

Op. Dr. Ömer Kurt için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Ömer Kurt için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Ömer Kurt için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Kurt hangi kurumlar Ömer Kurt ile anlaşmalı?
Op. Dr. Ömer Kurt ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta )

Op. Dr. Ömer Kurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ömer Kurt Özel Medicana Avcılar Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Kurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ömer Kurt Üroloji, uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Vazektomi (Erkeklerde cerrahi doğum kontrolü), Böbrek ultrasonu, Mesane kanser ameliyatı, İdrar kaçırma ameliyatları, Kısırlık tedavisi, Penis estetiği, Sünnet, Testis hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Hipospadias (Erişkin Hipopadias), Perkütan Cerrahi, Acil İdrar Yapma İsteği (İdrar Sıkışması), İdrar Kesesi Sarkması (Sistosel), Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Ömer Kurt için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Ömer Kurt muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ömer Kurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Ömer Kurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Ömer Kurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ömer Kurt kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Kurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Kurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ömer Kurt Özel Medicana Avcılar Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ömer Kurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ömer Kurt Üroloji, uzmanıdır.

Op. Dr. Ömer Kurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ömer Kurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Kurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Kurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ömer Kurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Kurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.