Op. Dr. Ömer Emre Yağlı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Manisa

Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Bel Kayması

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kethüda Mahallesi, 374. Sk No:2, 45200 Akhisar/Manisa  Akhisar, Manisa
Özel Akhisar Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Emre Yağlı Hakkında

Ömer Emre Yağlı Kimdir?

Op. Dr. Ömer Emre YAĞLI, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2002-2004 yılları arasında Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travma Hastanesi Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Kliniği'nde ve 2004-2007 yılları arasında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde ihtisasını yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

2007-2008 yılları arasında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde, 2008-2011 yılları arasında ise Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Ömer Emre YAĞLI, mesleki çalışmalarına Manisa'da Özel Sekiz Eylül Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Op. Dr. Ömer Emre YAĞLI, Temel ve İleri Spinal Cerrahi Uygulamaları, Nöroendokrin ve Nörovasküler Cerrahi Nöroonkoloji, Kranial ve Spinal Travmalar, Travma ve Resüsitasyon Kursu, Transsfenoidal Hipofiz Cerrahisi Kursu, Temel Mikroşirürji - Mikronöroanatomi Eğitimi, Yoğun Bakım ve Organ Nakli Değerlendirme Eğitimi ve Proje ve Performans Yönetimi gibi  birçok mesleki eğitim ve kursa katılmıştır. Ayrıca kendisi Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği ile Manisa Tabib Odası üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ATATÜRK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bel Fıtığı
 • Boyun Fıtığı
 • Bel Kayması
 • Karpal Tunel Sendromu
 • Beyin Tümörleri
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi

Ömer Emre Yağlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

i..İR

Bir yılı aşkın çektiği ağrılar sonrasında, 83 Yaşındaki babamı yürüyemez ve 10 gündür yatağa yatıp uyuyamaz durumda kendisine getirdik. Emre Bey, önce endişelerimizi, daha sonra babamın tüm kontrolleri, bakımları ile tüm hastalıklarını giderip ameliyata hazır hale getirdi. Mikrocerrahi yöntemiyle başarılı bir ameliyatla beldeki fıtıkları temizleyip hemen iyileştirdi. Babamız ağrılarından kurtuldu, tekrar yürümeye, yatmaya, uyumaya başladı. Konusunda uzman, çok iyi bir operatör olmasının yanında, insanlara sevgi ve hassasiyetle yaklaşan çok değerli bir doktor. Hastalarına, hastası gibi değil, sanki kendi babası, ailesinden biri gibi davranıyor, öyle görüyor. Çok teşekkürler. İyi ki böyle doktorlarımız, insanlarımız var ... 29-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ömer Emre Yağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ömer Emre Yağlı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel ağrısı

  Iyi gunler ben 18 yaşındayım mr cekildim 3 tane fıtık çıktı daha yaşım cok genc bu yaslarda fıtık cikmasi normal mi? birde kemik erimesi oldugunu ogrendim lezyonlar sekil degistirmis sanarim daha tam sonuc almadm.omurilikte lezyon ne demek? nasıl bir tedavi uygulanır?yardımcı olurmusunuz

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ömer Emre Yağlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ameliyattan sonra

  İyi günler hocam daha önce soldan sagdan belim acıyordu sol l5-s1 ameliyatı yapcam dedi 17 aralık 2015 ameliyatı oldum şimdi eczanede çalısıyorum surekli ayakta çalısıyorum ögleden sonra belim sag tarafı agrı baslıyor sanki igne batar gibi basıyor sag tarafta acıyor devamı degil ayagı kalkarken sag... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Ömer Emre Yağlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ömer Emre Yağlı Makaleleri

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.