Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Bursa - Nilüfer

Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu Al 0 (850) 811 70 11 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Muayenehanemizde Covid-19 dan Korunmaya Yönelik Tedbirlerimizi Aldık;

- Randevu aşamasında hastalar öncelikle ateş, öksürük, boğaz ağrısı gibi solunum yolu enfeksiyonu şikayetleri açısından sorgulanmakta.

-Aynı anda birden fazla hastanın karşılaşmasını önlemek için randevu saatleri titizlikle verilmekte.

-Hasta muayene odasındaki muayene materyalleri her hastadan sonra temizlenmekte, örtüler ise tek kullanımlık olup atılmaktadır.

-Muayenehanede üst düzey hijyen tedbirleri alınmıştır. Her gün günlük olarak yüzeyler ve bütün kapı kolları antiseptik temizleyiciler ile temizlenmektedir.

-İki hasta arasındaki zamanlarda gerekli temizlik ve havalandırma sağlanmaktadır.

-Ortak kullanılan tuvalet vb alanlarda yeterli ölçüde temizlik ve hijyen malzemesi bulundurulmakta olup her randevu sonrası temizlenmektedir.

Doktorun Adresi

İhsaniye Mah. İlknur Sok. Bulvar 224 C-Blok  Nilüfer, Bursa
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 70 11
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nesrin Kalelioğlu Hakkında

Nesrin Kalelioğlu Kimdir?

Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU, Bursa'da doğmuştur. Lise öğreniminin ardından Almanya - Berlin Freie Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde başlamıştır. Aynı zaman zarfında Berlin ve Almanya’nın en başarılı tüp bebek merkezinde çalışma fırsatı bulmuştur. 1991-1994 yılları arasında Hamburg ili Eppendorf Bölge Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak 1994 yılında Türkiye’ye dönmüştür. 1995 yılında da Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan denklik almıştır.

1996-2001 yılları arasında serbest muayenehane hekimliği yapmış olan Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU, 2001-2011 yılları arasında Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde, görev yaptıktan sonra yine kendi muayenehanesinde çalışmalarına devam etmiştir. 2009 yılında ise İstanbul Amerikan Hastanesi’nde Prof. Dr. Bülent Urman’ın denetiminde tüp bebek eğitimine katılarak 6 aylık “Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri” eğitimini tamamlayarak sertifika sahibi olmuştur. Ayrıca yurtdışı eğitim sürecinde "Obstetrik Ultrason Sertifikası ile Kolposkopi ve Laparoskopi" sertifikaları da almıştır.

Türk-Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) ve Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM) üyesi olan Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Bursa'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve 2 kız çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • Diğer
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 1988

Tecrübe: 33 yıl 6 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
Deneyimler
 • Freie Üniversitesi
  05 1988 - 05 1991
 • Eppendorf Bölge Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği
  05 1991 - 05 1994
 • Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'
  05 1995 - 05 1996
 • Özel Muayenehane
  05 2017 - 05 2011
 • Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü
  05 2017 - 05 2011
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tüp Bebek
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Menopoz
 • Gebelik Takibi
Tedaviler
 • Prenatal ultrason
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Riskli gebelik takibi
 • Pelvik laparaskopi
 • Vajina estetiği
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Spor
 • Seyahat
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 70 11
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • YapıKredi Sigorta
 • Türkiye İş Bankası
 • Ziraat Bankası

Nesrin Kalelioğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..gin

Nesrin Kalelioğlu görebileceğiniz en mükemmel doktor. Hastasına önce anaç bir şekilde davranması,tedavinin sonraki aşamasında olabilecek en iyi psikolog,kişisel danışman ve uzman bir hekim.Kendinizi emin ellere bırakabileceğiniz bütünüyle mükemmel bir doktor,mükemmel bir karaktere sahip.Asistanı Şadiye hanımda aynı özelliklere sahip tatlı,güler yüzlülüğüyle birbirlerini tamamlayan harika bir ekip. Tanışmamış olan bütün kadınlara kesinlikle gitmelerini öneriyorum. 01-07-2017

le..ç

Hızlı dönüşünüz ve aydınlatıcı bilgileriniz için çok teşekkür ederim hocam... 03-08-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Nesrin Kalelioğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Rahim kanseri

  Merhaba hocam annemin 2 ayrı hastaneden ptoloji sonucu çıktı sanki ikiside farkı. sonuçlar kötü belli ama nasıl yorumlarsınız? 1. hastane : a tipli endometriyal hiperplazi, 1 ve 2 nolu küretaj materyalleri . not: polip zeminde geliştiği düşünülen lezyonda figo grade 1 endometrioid endometrial ad... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Acill yardım

  Ayın 16 sında regli oldum 21 inde bitti 25 inde ise sürtünme yaşadık. erkek arkadaşım dün sürtünme yoluyla bacak arama boşaldı kilotum hep meni oldu hamile kalma şansım varmı. dün akşam olaydan sonra akıntım da az bir kan vardı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Asistan Asistan 20 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 70 11

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hangi kurumlar Nesrin Kalelioğlu ile anlaşmalı?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , YapıKredi Sigorta , Türkiye İş Bankası , Ziraat Bankası )

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Prenatal ultrason, İnfertilite ve tüp bebek, Riskli gebelik takibi, Pelvik laparaskopi, Vajina estetiği, Jinekolojik operasyonlar, Over kist ameliyatı, Yumurtalık kistleri, Rahim içi kalınlaşma, Servikal kriyocerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Menopoz, Gebelik Takibi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 02 Ara
Cum 03 Ara
Cmt 04 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.