Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu, Bursa, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Bursa

Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gebelik Takibi, Vajina Estetik Ameliyatları

Randevu Al 0 (850) 811 70 11Soru Sor

Doktorun Adresi

İhsaniye Mah. İlknur Sok. Bulvar 224 C-Blok  Nilüfer, Bursa
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nesrin Kalelioğlu Hakkında

Nesrin Kalelioğlu Kimdir?

Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU, Bursa'da doğmuştur. Lise öğreniminin ardından Almanya - Berlin Freie Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde başlamıştır. Aynı zaman zarfında Berlin ve Almanya’nın en başarılı tüp bebek merkezinde çalışma fırsatı bulmuştur. 1991-1994 yılları arasında Hamburg ili Eppendorf Bölge Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak 1994 yılında Türkiye’ye dönmüştür. 1995 yılında da Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan denklik almıştır.

1996-2001 yılları arasında serbest muayenehane hekimliği yapmış olan Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU, 2001-2011 yılları arasında Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde, görev yaptıktan sonra yine kendi muayenehanesinde çalışmalarına devam etmiştir. 2009 yılında ise İstanbul Amerikan Hastanesi’nde Prof. Dr. Bülent Urman’ın denetiminde tüp bebek eğitimine katılarak 6 aylık “Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri” eğitimini tamamlayarak sertifika sahibi olmuştur. Ayrıca yurtdışı eğitim sürecinde "Obstetrik Ultrason Sertifikası ile Kolposkopi ve Laparoskopi" sertifikaları da almıştır.

Türk-Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) ve Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM) üyesi olan Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Bursa'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve 2 kız çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

 • Diğer

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 1988

Tecrübe: 32 yıl 2 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Deneyimler

 • Freie Üniversitesi
  05 1988 - 05 1991
 • Eppendorf Bölge Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği
  05 1991 - 05 1994
 • Uludağ Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'
  05 1995 - 05 1996
 • Özel Muayenehane
  05 2017 - 05 2011
 • Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü
  05 2017 - 05 2011

İlgilendiği Hastalıklar

 • Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Gebelik Takibi
 • Vajina Estetik Ameliyatları
 • Smear Testi
 • Sezaryen

Tedaviler

 • Prenatal ultrason
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Riskli gebelik takibi
 • Pelvik laparaskopi
 • Vajina estetiği

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • Spor
 • Seyahat

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 70 11

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • YapıKredi Sigorta
 • Türkiye İş Bankası
 • Ziraat Bankası

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..gin

Nesrin Kalelioğlu görebileceğiniz en mükemmel doktor. Hastasına önce anaç bir şekilde davranması,tedavinin sonraki aşamasında olabilecek en iyi psikolog,kişisel danışman ve uzman bir hekim.Kendinizi emin ellere bırakabileceğiniz bütünüyle mükemmel bir doktor,mükemmel bir karaktere sahip.Asistanı Şadiye hanımda aynı özelliklere sahip tatlı,güler yüzlülüğüyle birbirlerini tamamlayan harika bir ekip. Tanışmamış olan bütün kadınlara kesinlikle gitmelerini öneriyorum. 01-07-2017

le..ç

Hızlı dönüşünüz ve aydınlatıcı bilgileriniz için çok teşekkür ederim hocam... 03-08-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Asistan Asistan 20 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 70 11

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hangi kurumlar Nesrin Kalelioğlu ile anlaşmalı?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , YapıKredi Sigorta , Türkiye İş Bankası , Ziraat Bankası )

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Prenatal ultrason, İnfertilite ve tüp bebek, Riskli gebelik takibi, Pelvik laparaskopi, Vajina estetiği, Jinekolojik operasyonlar, Over kist ameliyatı, Yumurtalık kistleri, Rahim içi kalınlaşma, Servikal kriyocerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gebelik Takibi, Vajina Estetik Ameliyatları, Smear Testi, Sezaryen hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Nesrin Kalelioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.