Op. Dr. Naran Özbek, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Op. Dr. Naran Özbek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Prematüre Bebek, Alerjik Bronşit

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

1359 Sk.No:1 Umut Sitesi **** D:6 Alsancak-İZMİR  İzmir
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Naran Özbek Kimdir?

Op. Dr. Naran Özbek, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Naran Özbek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Naran Özbek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Naran Özbek kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. N Özbek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Naran Özbek için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. N Özbek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Naran Özbek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Naran Özbek Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Naran Özbek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Naran Özbek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Aşı takvimi, Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Yeni doğan, Tüberkülin deri testi(tdt), Apgar skoru alanlarında hizmet veriyor ve Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Prematüre Bebek, Alerjik Bronşit, Balgam, TRAPS hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Naran Özbek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Naran Özbek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Naran Özbek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. N Özbek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Naran Özbek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. N Özbek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.