Op. Dr. Mustafa Şener

Genel Cerrahi - İstanbul

Cerrahi İnfeksiyonlar, Cerrahi Hastalarda Beslenme, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Aksaray Haseki Cad. No:20 ****  Fatih, İstanbul
SAĞ-DAN Özel Sağlık Hizmetleri ve Tıbbi Danışmanlık Ltd. Şti.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Şener Hakkında

Mustafa Şener Kimdir?

Op. Dr. Mustafa ŞENER, 1955 yılında Antakya'da doğmuştur. 1972 yılında Antakya Lisesi’ni bitirmesinin ardından aynı yıl Galatasaray İşletmecilik Yüksek Okuluna girmiştir. Bir sonraki yıl ise ideali olan tıp fakültesini kazanarak 1973 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1979 yılında eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.  Mezuniyetini takiben Bezm-i Alem Vakıf Gureba Hastanesi Cerrahi Kliniğinde görev yapmaya başlamıştır.

1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasına başlamış olan Op. Dr. Mustafa ŞENER, 1981-1985 yılları arasında burada 1000'e yakın ameliyat ve biri yabancı olmak üzere 5 adet yayın yapmıştır. Ayrıca katıldığı 3 ulusal kongreye yaklaşık 8 tebliğ sunmuştur. 1985 yılında ise Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1986 yılında Ankara'da yapılan ulusal cerrahi kongresinde köpekler üzerinde yaptığı "Hepatik Pleksus Vagotomisinin Oddi Sfinkteri üzerine etkisi" adlı çalışmasıyla Hazım Bumin Ödülü’ne layık görülmüştür.  1986- 1987 yılları arasında zorunlu hizmet yükümlülüğü kapsamında SSK Diyarbakır

Hastanesi’nde görev yapmıştır. 1987 yılında tekrar İstanbul’a dönerek SSK İstanbul Hastanesine bağlı Kazlıçeşme Kamu Sağlığı Merkezi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak 1 yıl boyunca görev yapmıştır.

1988 yılında SSK İstanbul (Samatya) Hastanesi’nde görev yapmaya başlayan Op. Dr. Mustafa ŞENER, burada bulunduğu süre boyunca daha önce kurumda yapılmamış birçok ameliyatı başarı ile gerçekleştirmiştir. 2002 yılında Klinik Şef Yardımcısı olarak başladığı idari görevi süresince yaklaşık 11 adet mezuniyet sonrası eğitim kursuna katılarak cerrahinin guatr, meme, mide, kolon ve damar
cerrahisi gibi özel alanlarında kendisini geliştirmiştir.

2002-2003 yılları arasında 1. Cerrahi Kliniği’nde Şef Yardımcısı olarak görev yaparken 2. Cerrahi Kliniği’nde Şeflik görevine atanmış ve emekli olup özel sektöre geçtiği 2007
yılına kadar bu görevde kalmıştır. Aynı zaman zarfında İstanbul Hastanesi’nin Başhekim Yardımcılığı görevini de yerine getirmiştir.

SSK İstanbul (Samatya) Hastanesi’nde çalıştığı 19 yıllık süre boyunca yaklaşık 9000'e yakın ameliyata imza atmış olan Op. Dr. Mustafa ŞENER, yine bu zaman zarfında 50'ye yakın Genel Cerrahi
Uzmanı yetiştirmiş ve kendine özgü birçok cerrahi teknik geliştirerek bunları asistanlarına öğretmeye çalışmıştır.

Ulusal Cerrahi Derneği, Ulusal Endoskopiklaparoskopik Cerrahi Derneği, İstanbul Meme Cerrahisi Derneği, Hepatopankretobilier Cerrahi Derneği, Kolo-rektal Cerrahi Derneği, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği, Rekonstrüktif Microcerrahi Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği ve Hataylılar Dayanışma derneği üyesi olan Op. Dr. Mustafa ŞENER, şu anda kuruluşuna katkı sağladığı Özel Medipol Üniversitesi’nin uygulama hastanesi olan Nisa Hastanesi’nde Cerrahi Grup Şefi olarak
çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca kendisi, 27’e yakın ulusal ve uluslararası kongreye katılarak 13 tebliğ sunmuş, 12 kadar bilimsel makalesi çeşitli bilimsel ve sosyal dergilerde yayınlanmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Cerrahi İnfeksiyonlar
 • Cerrahi Hastalarda Beslenme
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Karaciğer
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları
Tedaviler
 • Abdominal ultrasonografi
 • Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)
 • Mastektomi (Meme alma operasyonu)
 • Radyoaktif iyot tedavisi
 • Meme koruyucu cerrahi
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Mustafa Şener Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mustafa Şener tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mustafa Şener Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kolon adenom

  Sayın hocam cevapınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim . kolonoskopi ile kötü bir durumu bertaraf edebiliyormuyuz ayrıca takipden başka yapabileceğim birşey varmı teşekkûrler

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mustafa Şener

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kasıkta ve boyunda lenf nodu

  Hocam merhabalar, ben 22 yasındayım yaklasik 1 bucuk sene once bt ile kasigimda 23×7 mm buyuklungunde bir lenf nodu saptandi. biyopsi istediler korktum yapmadim .sehirdisinda okuyordum annem yanimda olmadigindan yapamadim.bu hafta rastalnti.eseri boynumda bir sislik hissettim.doktora gittigimde ka... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mustafa Şener

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mustafa Şener kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Şener ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Şener için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Şener şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Şener ile anlaşmalı?
Mustafa Şener ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Mapfre - Genel Sigorta , Eureko Sigorta , SGK )

Op. Dr. Mustafa Şener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mustafa Şener SAĞ-DAN Özel Sağlık Hizmetleri ve Tıbbi Danışmanlık Ltd. Şti. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mustafa Şener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mustafa Şener Genel Cerrahi, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Mastektomi (Meme alma operasyonu), Radyoaktif iyot tedavisi, Meme koruyucu cerrahi, Gaita testi, Safra yolları cerrahisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Onkoplastik meme cerrahisi, Endoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi İnfeksiyonlar, Cerrahi Hastalarda Beslenme, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Karaciğer, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mustafa Şener için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mustafa Şener muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Şener hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Şener ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mustafa Şener hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Şener hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.