Op. Dr. Müjde Şekeroğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Antalya
5.0

Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri, Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta

“Genel Muayene için bir doktor araştırması yaparken Medstar Topçular hastanesinin sitesine girip orad...” Devamı

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu

Op. Dr. Müjde ŞEKEROĞLU, 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Balıkesir'in Marmara Adası’nda bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2003-2009 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Bu süre içerisinde pek çok kongre ve eğitime katılmıştır.

Tıp eğitiminin yanı sıra 2013 yılında CİSED'de eğitim alarak Cinsel Terapi Sertifikası almaya hak kazanmış, 2013 yılında Kadir Has Üniversitesi'nde Aile Danışmanlığı Eğitimi alarak cinsel terapi için başvuran ailelere psikolojik yaklaşım konusunda uzmanlaştır. 2014 yılında ise İDA’da Doğuma Hazırlık Eğiticiliği Eğitimi almış olup kendisi Doğuma Hazırlık Eğitimcisi ve Doğal Doğum Destekçisi'dir. Ayrıca, 2015 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ÜYTE merkezinde eğitim alarak Tüp Bebek (IVF) Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2009-2010 yılları arasında Konya Bozkır Devlet Hastanesi'nde, 2010-2016 yılları arasında ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Müjde ŞEKEROĞLU, mesleki çalışmalarına 2016 yılından beri Medstar Topçular Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Tabipler Birliği, Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Türk Üreme Tıbbi Derneği, Pelvik Ağrı ve Endometriosis Derneği, Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, Türk Perinatoloji Derneği ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği üyesi olup evli ve iki kız çocuğu annesidir.

KATILDIĞI KURSLAR VE EĞİTİMLER

2016 TAJEV Kolposkopi Kursu

2016 Kadavrada Obstetrik Cerrahi Kursu

2015-2016 Acıbadem Kadın Doğum Günleri Histeroskopi Kursu

2015 Tüp Bebek Sertifikasyon Eğitimi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

2004-2015 Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği Ulusal Kongreleri

2014 Doğuma Hazırlık Eğiticiliği Eğitimi, İstanbul Doğum Akademisi

2013 Cinsel Terapi Eğitimi, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği

2013 Aile Danışmanlığı Sertifikası, Kadir Has Üniversitesi

2011 Turkish Society of Reproductive Medicine Congress

2011  International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology

2011 International Cosmetology and Cosmetic Gynecology Congress

2011 Obstetrik Aciller Kursu

2011 Ian Donald Advanced Ultrasound Course

2011 Endoskopik Cerrahi Kursu

2010 Nörosonografi Kursu

2010 Fetal Kalp Tarama Kursu

Özel Medstar Topçular Hastanesi
Tarım Mah. Perge Bulv. No:19 Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
İnfertilite cerrahi Vajinal histerektomi Aile planlaması Kısırlık tedavisi Diyafram yöntemi(doğum kontrol) Devamı
İmkanlar
Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Müjde ŞEKEROĞLU, 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Balıkesir'in Marmara Adası’nda bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2003-2009 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Bu süre içerisinde pek çok kongre ve eğitime katılmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2019
Deneyim: 4 Yıl

İlgi Alanları

Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumurtalık Kanseri Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta Vulva Kanseri Vajinit Devamı

Deneyimler

Özel Medstar Topçular Hastanesi (2019 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 66 53

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FD
FUN*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Özel Medstar Topçular Hastanesi

Genel Muayene için bir doktor araştırması yaparken Medstar Topçular hastanesinin sitesine girip oradan Müjde hanımın profil ve kendisi hakkında yapılmış olan çok güzel yüzlerce yorumdan pozitif enerji almam benim randevu alıp Müjde hn. ile tanışmama vesile oldu. İyikide olmuş. Gerçekten güleryüzlülüğü, ilgisi, cana yakın olması ve muayene koltuğuna oturduğunuzda size vermiş olduğu güven kesinlikle mükemmel... Çok memnun kaldım. Müjde hn. ve yanındaki asistanına çok çok teşekkür ediyorum.

FD
FUN*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Özel Medstar Topçular Hastanesi

Genel Muayene için bir doktor araştırması yaparken Medstar Topçular hastanesinin sitesine girip oradan Müjde hanımın profil ve kendisi hakkında yapılmış olan çok güzel yüzlerce yorumdan pozitif enerji almam benim randevu alıp Müjde hn. ile tanışmama vesile oldu. İyikide olmuş. Gerçekten güleryüzlülüğü, ilgisi, cana yakın olması ve muayene koltuğuna oturduğunuzda size vermiş olduğu güven kesinlikle mükemmel... Çok memnun kaldım. Müjde hn. ve yanındaki asistanına çok çok teşekkür ediyorum.

EA
Eyl*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Özel Medstar Topçular Hastanesi

Müjde hocama iki dr deneyimimden sonra ,gebeliğimin 30. haftasinda gittim. Keşke daha önce kesisseydi yolumuz. Erken doğum riskim nedeniyle tedirgin olmama sebep olan drlarin aksine rahatlattı, önlemimizi alalım ancak erken doğum yapacağını düşünmüyorum dedi. Nitekim söylediği gibi oldu. 39+4 haftalık normal doğum ile bebeğimi kucağıma aldım. Başından sonuna kadar geçen süreçte hem pozitif oluşu hem bilgisi ve ilgisi ile keşke daha önce karşılaşsaydım dediğim drum. Emeğine sağlık.

ÖK
Özl*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Aile planlaması
Özel Medstar Topçular Hastanesi

Müjde hanıma gebeliğimin 30. Haftası sonrası gittim. Birkaç doktor deneyimimden sonra kendisiyle gönül rahatlığıyla süreci tamamladım. Normal doğum istediğimi vurgulayınca seve seve yardımcı oldu, bebeğimin ve Fatma ebenin de yardımıyla doğumum gerçekleşti . Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

RA
Rüy*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Özel Medstar Topçular Hastanesi

İlk doğum ile ikinci doğumlarimi doktorumuz müjde hanım ile gerçekleşti. Daim doktorumuz. Kendisinde çok memnunuz 3 yas ve 3 aylık kızlarım var. Allah ıma şükürler olsun op.dr müjde hanıma. İş hayatinda her daim başarılar diliyorum kendisini çok seviyoruz

Hil*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Müjde Hanım’la yolum 2. hamileliğimde kesişti. İlk doğumlarda çoğunlukla klişe haline gelen son dakika sezaryenı, malesef benimde 12 saat sancıdan sonra başıma gelmişti. Normal doğum yapmayı çok isterken son anda sezaryen doğumu sindirebilmem uzun zaman alsada sonrasında 2. Bebeğimin müjdesiyle Antalya’da Ssvd yapabileceğim, birlikte uyumlanabileceğim bir doktor arayışına girdim ki adı gibi Müjde Hocam la hamilelik ve doğumum süresince kendimi güvende ve anlaşılabildiğimi hissettim. Hamilelik ve doğum, sürece teslim olmak ve akışına bırakmak kavramları özümsendiğinde en iyi şekilde neticeye tadıyla ulaşıyor.. gerekli ise tabiki sezaryene de evet, lakin bu noktada karar mercii olan doktora güven esas oluyor. Tüm bunların ışığında her doğum şekli kavuşmayı Müjde’ler ya, Hamilelik takibi ve doğum süresince desteğini ve bilgilendirmelerini esirgemeyen, bizi en iyi sekilde bebeğimle birbirimize kavuşturan canım hocam, Antalya da özellikle ssvd isteyen veya doğumu sonrasında ssvd yi hiç araştırmak zorunda kalmak istemeyen tüm anne adaylarına tavsiyemdir. Müjde Hocam’a teşekkür eder, Tüm annelere ve bebeklirine Sağlıklı huzurlu kavuşmalar dilerim..

SA
Sıd*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

İlk gebeligimdi . 9 aylık serüvenimde ilgisiyle güler yüzüyle güzel bir hamilelik geçirdim ve ilk doğumum kıymetli doktorum Dr.Müjde Şekeroğlu sayesinde korkusuz gerçekleşti .. sizi tanıdığımız için oğlumda bnde çok şanslıyız. herşey için minnettarım hocam.

SY
Süm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Gece gündüz demeden her ulaşmak istediğimde ulaşabildiğim canım doktorum.2. Gebeliğimde tanıdım Müjde hanımı İlgili alakalı tecrübeli ve en önemlisi canınızı ve dünyaya getireceğiniz miniğinizi emanet edebileceğiniz bir hekim💐 Oğluşumla çok şanslıyız :) iyi ki sizinle yolumuz kesişmiş herkese tavsiye ederim…

FT
Fey*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Daha önceki hamileliğimde gittiğim doktorum çok konuşmayan biri olduğu için Müjde hanımın ilgisi, anlatımı, konuşması ve cana yakın hali benim için cok onemliydi. Soru sordugum zaman tek kelimelik cevaplar yerine aciklamalar yapiyor ve kontroller haricinde telefonla da kendisiyle iletisime gecebiliyordum. Sezeryan doğum yaptım ve önceki dogumuma göre daha cabuk toparladim ağrılarım daha azdi. Ertesi gün hastaneden cikarken tek başıma hareket edebiliyordum. Teşekkür ediyorum. :)

EA
Eda A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Müjde hoca ilgili alakali ve önemlisi tecrübeli bir hoca.Hastasini panikletmeyen psikolojik olarak rahatlatan bir doktor.Her sey icin teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116653

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu Özel Medstar Topçular Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Müjde Şekeroğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Yumurtalık Kanseri, Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta alanlarında hizmet veriyor ve İnfertilite cerrahi, Vajinal histerektomi, Aile planlaması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 66 53

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube