Op. Dr. Mete Aksu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Septum Deviasyonu, Karpal Tünel, Cilt Lekeleri

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Abdi İpekçi Cad. Maltepe Apt. No:44 Daire: 7 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Op. Dr. Mete AKSU Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mete Aksu Hakkında

Mete Aksu Kimdir?

Op. Dr. Mete Aksu, 1973 yılında Çorum’da dünyaya geldi. Lise eğitimini 57. dönem mezunu olarak Atatürk Lisesi'nde tamamlamasının ardından tıp eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. Ardından Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na katılan Dr. Aksu TCG Anıttepe ve TCG Turgut Reis fırkateyn gemilerinde Teğmen ve Üst Teğmen olarak görev aldı. Ardından Ankara Gata Plastik Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde görevlerini sürdürdü.

Dr. Aksu, (Bilkent Üniversitesi Genetik ve Moleküler Biyoloji bölümü ile ortak çalışma) VEGF, EGF ve FGF genleri modifiye edilmiş keratinosit kültürünün ratlarda Kronik Yara iyileşmesine etkisi bitirme tezi ile ihtisasını tamamladı. Dr. Aksu, Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nden Yarbay Rütbesi ile emekli oldu.

Çalışmalarını halen Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'ndeki kliniğinde sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Septum Deviasyonu
 • Karpal Tünel
 • Cilt Lekeleri
 • Burun Hastalıkları
 • Saç Dökülmesi
Tedaviler
 • Cilt soyma
 • Prp yüz gençleştirme
 • Vaser liposuction
 • Göz kapağı germe
 • Çene estetiği

Mete Aksu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mete Aksu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mete Aksu kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Aksu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mete Aksu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Aksu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Mete Aksu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mete Aksu Op. Dr. Mete AKSU Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mete Aksu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mete Aksu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt soyma, Prp yüz gençleştirme, Vaser liposuction, Göz kapağı germe, Çene estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Septum Deviasyonu, Karpal Tünel, Cilt Lekeleri, Burun Hastalıkları, Saç Dökülmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mete Aksu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mete Aksu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mete Aksu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Aksu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mete Aksu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Aksu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.