Op. Dr. Mehtap Çiçek

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

5.0

“internetten bulup gittim. işini gerçekten çok iyi bilen samimi ve güvenilir bir doktor . Çok teşekkü...” Devamı

Op. Dr. Mehtap Çiçek

Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK, 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Pertevniyal Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1997 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Aanabilim Dalı'nda 2,5 yıl eğitim altıktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2006 yılında ise Dr. Sadikonuk Egitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

2007-2012 yılları arasında İstanbul Bahçelievler Özel Yaşam Hastanesi'nde 5 yıl boyunca çalışmış olan Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK, 2013 yılında ise 8 ay süreyle Memorial Hizmet Hastanesi'nde görev yapmıştır. 2013 yılı Aralık ayı itibariyle Haznedar Medicana'da göreve başlamıştır.

Mesleki hayatı boyunca Türkiye'nin önemli kurumlarında uzun yıllar görev yapmış olan Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK, 29 Mart 2015 tarihi itibariye çalışmalarına kendi muayenesinde devam etmektedir. 

Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK Muayenehanesi
İzzettin Çalışlar Cad. No: 21 D/2 Bahçelievler/İstanbul
Hizmetler
Tubal sterilizasyon Hormonal terapi Embriyo dondurma Hpv testi Menapoz Devamı

Hakkında

Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK, 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Pertevniyal Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1997 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Aanabilim Dalı'nda 2,5 yıl eğitim altıktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2006 yılında ise Dr. Sadikonuk Egitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kısırlık / İnfertilite Doğum Kontrol Genital Organ Bozuklukları Seksüel Gelişim Bozuklukları Ergenlik Sorunları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TE
TC E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

internetten bulup gittim. işini gerçekten çok iyi bilen samimi ve güvenilir bir doktor . Çok teşekkürler iyiki var ALLAH razı olsun.

EA
Esr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Egoları olmayan, insana değer veren ve yaptığı işi seven bir doktor Mehtap hanım. Sorulara burun kıvırmadan cevap veren, rahatlatan, güven veren ve dahası sevgi veren bir insan. Ailemizden biri gibi hissettiğimiz güzel doktorumuz eşim de ben de onu gerçekten çok seviyoruz. Bebeğimi “bismillah” diyerek ellerine aldı ve bu dünyayla tanıştırdı. Benim için çok önemli bir ayrıntıydı ve o an doğru elde olduğumuzu tekrar hissettik, teşekkür ederiz.

SY
Sev*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Gözünüzü kapatın ve kendinizi ona burakın o herşeyi düşünüyor hastalarına yabancı gibi değil abla arkadaş gibi yaklaşıyor kendisini 2008 den beri tanıyorum doğumumda hamilelik sürecimde ve normalde hep yardımcı oldu memnun etti asla kafanızda soru işareti bırakmaz herşeyi rahatlıkla konuşsbilirsiniz hastalarına oldukça sabırlı güleryüzle sıcakkanlı sevecen yaklaşır alanıda oldukça ilerlemiş ve oldukça başarılı yolu dahada açık olsun inşlhuzun zaman sonra dün karşılaştık çok memnun oldum kendisini çok seviyor ce sayıyorum sonsuz tavsiye ederim herkese

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehtap Çiçek ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Mehtap Çiçek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Mehtap Çiçek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Mehtap Çiçek Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Mehtap Çiçek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Mehtap Çiçek Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Tubal sterilizasyon, Hormonal terapi, Embriyo dondurma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube