Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Op. Dr. Mehtap Çiçek, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Mehtap Çiçek

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

İzzettin Çalışlar Cad. No: 21 D/2  Bahçelievler, İstanbul
Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mehtap Çiçek Kimdir?

Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK, 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Pertevniyal Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1997 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Aanabilim Dalı'nda 2,5 yıl eğitim altıktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2006 yılında ise Dr. Sadikonuk Egitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

2007-2012 yılları arasında İstanbul Bahçelievler Özel Yaşam Hastanesi'nde 5 yıl boyunca çalışmış olan Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK, 2013 yılında ise 8 ay süreyle Memorial Hizmet Hastanesi'nde görev yapmıştır. 2013 yılı Aralık ayı itibariyle Haznedar Medicana'da göreve başlamıştır.

Mesleki hayatı boyunca Türkiye'nin önemli kurumlarında uzun yıllar görev yapmış olan Op. Dr. Mehtap ŞENTÜRK ÇİÇEK, 29 Mart 2015 tarihi itibariye çalışmalarına kendi muayenesinde devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Diplomalar ve Sertifikalar

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ğlu

internetten bulup gittim. işini gerçekten çok iyi bilen samimi ve güvenilir bir doktor . Çok teşekkürler iyiki var ALLAH razı olsun. 19-06-2019

a..lan

Egoları olmayan, insana değer veren ve yaptığı işi seven bir doktor Mehtap hanım. Sorulara burun kıvırmadan cevap veren, rahatlatan, güven veren ve dahası sevgi veren bir insan. Ailemizden biri gibi hissettiğimiz güzel doktorumuz eşim de ben de onu gerçekten çok seviyoruz. Bebeğimi “bismillah” diyerek ellerine aldı ve bu dünyayla tanıştırdı. Benim için çok önemli bir ayrıntıydı ve o an doğru elde olduğumuzu tekrar hissettik, teşekkür ederiz. 18-10-2018

il..ldız

Gözünüzü kapatın ve kendinizi ona burakın o herşeyi düşünüyor hastalarına yabancı gibi değil abla arkadaş gibi yaklaşıyor kendisini 2008 den beri tanıyorum doğumumda hamilelik sürecimde ve normalde hep yardımcı oldu memnun etti asla kafanızda soru işareti bırakmaz herşeyi rahatlıkla konuşsbilirsiniz hastalarına oldukça sabırlı güleryüzle sıcakkanlı sevecen yaklaşır alanıda oldukça ilerlemiş ve oldukça başarılı yolu dahada açık olsun inşlhuzun zaman sonra dün karşılaştık çok memnun oldum kendisini çok seviyor ce sayıyorum sonsuz tavsiye ederim herkese 19-07-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehtap Çiçek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kizlik zari

  Merhaba mehtap hanim. onceden tesekkur ederim. benim sorum soyle. kizlik zari ilk iliski zamani degilde iliskiden 1 gun sonra sadece yururken kanaya bilir mi?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mehtap Çiçek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kizlik zari

  Merhaba mehtap hanim. onceden tesekkur ederim. benim sorum soyle. kizlik zari ilk iliski zamani degilde iliskiden 1 gun sonra sadece yururken kanaya bilir mi?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mehtap Çiçek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.