Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt, Antalya, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Antalya

Abdominoplasti, Meme Küçültme, Meme Büyütme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yükseliş Mah. Mehmet Akif Cad.  Kepez, Antalya
Ofm Antalya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mehmet Ali Bozkurt Hakkında

Mehmet Ali Bozkurt Kimdir?

Op.Dr. Mehmet Ali BOZKURT, Antalya Akseki'nin Güzelsu beldesinde doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini Antalya Lisesi'nde tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini de tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.  Bir süre Sağlık Ocağı ve Hükümet Tabipliği yaptıktan sonra, 1989 yılında Ankara Numune Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği'nde ihtisasını tamamlamış ve Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op.Dr. Mehmet Ali BOZKURT, ihtisasının ardından uzun süre Antalya Devlet Hastanesi'nde ve özel muayenehanesinde görev yapmıştır. Daha sonra Devlet Hastanesi’ndeki görevinden ayrılarak Antalya'da bulunan serbest muayenehanesinde çalışmış olup mesleki çalışmalarına Ofm Antalya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Op.Dr. Mehmet Ali BOZKURT evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Bozkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Bozkurt şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt Ofm Antalya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Yağ enjeksiyonları, Lazer liposuction, Botoks enjeksiyonu, Yanık tedavisi, Blefaroplasti, Botoks - Dolgu, Çene estetiği, Dudak ve yüz dolgusu, Göz kapağı estetiği, Işık dolgusu alanlarında hizmet veriyor ve Abdominoplasti, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Liposuction, Botoks Ve Dolgu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Bozkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mehmet Ali Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Bozkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.