Op. Dr. Mahmut Akyıldız

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Koroner Bypass, Ventriküler Septal Defekt (VSD), VSD (Ventriküler Septal Defekt )

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Rüzgarlı Bahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No: 24 Kavacık  Beykoz, İstanbul
Medistate Kavacık Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mahmut Akyıldız Hakkında

Mahmut Akyıldız Kimdir?

Op. Dr.  Mahmut AKYILDIZ, 2 Şubat 1964 tarihinde Rize - Çataldere’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi‘nde bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü Çankırı Kurşunlu Sağlık Merkezi’nde, askerlik vazifesini ise Tuzla Piyade Okulunda Kamp Doktoru olarak yapmış olan Op. Dr.  Mahmut AKYILDIZ, ihtisasına 1990 yılında, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi’nde eski Başhekim Doç. Dr. Besim Yiğiter’in ekibinde Kalp ve Damar Cerrahi Asistanı olarak başlamış, 5 yıl asistan, 3 yıl Başasistan olarak görev yaptıktan sonra Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Aynı süre zarfında Doç. Dr. Besim Yiğiter direktörlüğünde Özel İsviçre Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü'nü kurmuşlardır.

15 yıldır özel sektörde çalışmalarına devam eden Op. Dr.  Mahmut AKYILDIZ, mesleki çalışmalarını Medistate Kavacık Hastanesi'nde sürdürmektedir. Kendisi bugüne kadar yaklaşık 13.000 ameliyata girmiş, 10.000′den fazla ameliyatı bizzat kendisi gerçekleştirmiş olup Koltuk Altından Kalp Kapak Ameliyatları ve Çalışan Kalp’te Bypass konusunda üst düzey bilgi ve deneyime sahiptir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR
İlgilendiği Hastalıklar
 • Koroner Bypass
 • Ventriküler Septal Defekt (VSD)
 • VSD (Ventriküler Septal Defekt )
 • Mitral Kapak Sorunu
 • Mitral Darlığı
Tedaviler
 • Periferal vasküler bypass
 • Karotis endarterektomi
 • Sol ventriküler destek aygıtı (lvad)
 • Evar (endovasküler tedavi)
 • Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Demir Hayat
 • Güneş Sigorta
 • YapıKredi Sigorta

Mahmut Akyıldız Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

vket..çu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bütün araştırmalarımın sonucunda tek adrese çıkıyor oda Mahmut Akyıldız Aurt anevrizması hastasıyım 48cm şu anda korkuyorum ama çok kortduğumda Mahmut akyıldız var ona giderim o beni sağlığıma yeniden kavuşturur diyerek kendime moral veriyorum.Henüz daha tanışmadık mahmut hocamla ama ona çok saygı duyuyor ve sevgi besliyorum Allahım onun gibi başarılı dokdorlara sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşeallah. 25-01-2019

ET..KÇEK

Çok iyi kalp damar cerrahisidir.Türkiyede 1 numara 13-12-2016

ur..

Harika otesi bir doktor 16-02-2016

tin..lmaz

Merhaba ben Eskişehir den Çetin YILMAZ.36 yasında iki çocuk babasıyım.doğuştan üfürüm problemim oldugunu 10 sene önce öğrendim.kontrollerini ilk 5sene çok düzenli gitmesin.lakin son 5 sene her 6 ay da bir kontrol ve ilaç tedavimi düzenli surdursemde mitral kapâk problemine bağlı kalp yetmezligim ileri düzeye ulaştı.ameliyat olmam gerekiyordu.aynı şehirde yaşadığım ameliyat olmuş birilerini ararken bir arkadaşın vasıtası ile Yeliz hanım la tanıştım.kendisi koltuk altından bu ameliyati olmuş ve normal hayatına çok çabuk dönmüş operasyondan memnun bir arkadaşımız.tavsiyesi ile Mahmut Akyıldız hocamı araştırma ve tanıma imkânımız oldu.bende koltuk altından ameliyat olmayı tercih ettim.ve ameliyat olalı bugün 17 gün oluyor.cok rahatim ve 5 cm lık kesigim kapandı.hiç bir hareket kaybim yok.tabiki sağlıklı günlerdeki gücüme ulasmam 1-2 haftayı alacakama ameliyattan sonra 5 gün içinde taburcu oldum.İstanbul dan Eskişehire arabayla gidebildi.taburcudan bir hafta sonraki kontrolumede arabami kendim kullanarak gidebildim. Uzun lafin kısası koltuk altı yöntemi harika. Bu iş için en doğru kişi Mahmut Akyıldız ve ekibidir.ekibide ,konusunda uzman ,özverili ,harika insanlardan oluşuyor.çok memnunum,hocama tekrar teşekkür ederim.Sizlere tavsiyem can ve vücut sizin.etrafımızda sıze akıl verme çabasında çok insan olacak ve kafaniz çok karışacak emin olun.lakin rahat olun ve kendi kararınızı verin. Ben en doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Sizinde en doğru karari vermeniz temenni ediyor ve herkese sağlıklı uzun bir ömür diliyorum... 24-10-2015

iz..N

Merhabadiyerekyazımabaşlamakistiyorum.SağlıklıHayataMerhaba... BenYelizŞEN.1981Eskişehirdoğumluyum.AmeliyataEskişehir'denkatıldım:)veçokmutluyum...GrafikBölümüMezunuyum.ÖzelbirofsetteGrafikerlikyapıyorum.Herkeseşifalardiliyorum... ŞifalıelleriveenginbilgisiilekalbimeimzalarınıatanDoktorumMahmutBeyveEkibini,yapılanoperasyonuninceliklerini,ameliyatolmuşçalışanbirAnneolarakhayativeyaşamkalitesiaçısındankonforunusizlerlebüyükbirheyecanlapaylaşıyorolmaktançokmutluyum.KoltukAltıKalpAmeliyatıilesağlığınakavuşmuşbirindenbilgialmaksanırımherkesidahadarahatlatacaktır. ŞuanbuyazıyısizlerlepaylaşabiliyorsameğerönceAllahasonraAllah'ınyeryüzüneşifadağıtmasıvekalplereinanılmazderecedeiyigelenDoktorsevgisiniaşılayankişiliğiilebaşarılarınınardındabüyüklenmeyipmütevaziliğiveinsanlığıileözelbirdoktorunsayfasınıincelemeşansınıyakaladığınızıbilmenizicanıgönüldenbelirtmekistiyorum. KoltukAltıKalpAmeliyatıSağkoltukaltından6cmkesiileaçılarakyapılanveaynıgüniçindeyoğunbakımda1günkaldığınızvehemenayağakalkıpnormalgündeliközelvetüzeltümişlerinizekimseninyardımınıalmadanyapabildiğiniz,istediğinizşekildeyatıpkalkabildiğinizhayatikalitenizin%100tamkonforiçerenbirameliyatolduğunuveameliyatyeriniziaynayardımıolmadangöremediğinizestetikaçıdandarahatvedışarıdangelecekdarbelerevekomplikasyonlaramaruzkalmayacağınızbiroperasyondur.Vebenimameliyatizimyokolmadüzeyinde...Kalpameliyatıoluyorsunuzve3günsonraevinizetaburcuoluyorsadeceameliyatoldumnazıyapabiliyorsunuz:) Ameliyatolmaktankorkanvesağlığınakavuşmaküzeredoktorarayan1kişininbilesağlığınakavuşmasınavesileolabilirsemnemutlubana...2Temmuz2014benimyenidoğumtarihimvehayatabakışaçımındeğiştiğizamandilimidir.9Aydırişiminbaşındayımveherşeydenönemlisiameliyatımıolupevimegeridöndüğümdeoğlumukucaklayarakkorkmadankarşılıyorolabilmemdi...İnanınbudurumunmaneviyatınısizekelimelerileanlatmamimkansız,osebeplekiDoktorumMahmutBey,DoktorumAhmetBey,SelimBeyveMedistateHemşireveÇalışanEmekverentümekipsizimemnunedebilmekiçinseferberolupinsanlığın,merhametin,özverininnedemekolduğunuuygulamalıolarakyaşamanızavesileoluyorlar...KısacasıyazımıokuduysanızDOĞRUADRESTESİNİZ...Lütfenkendinizebiriyilikyapın,çünküherinsaninsancayaşamayıveinsancamuamelegörmeyihakediyor... Facebook’tada"KoltukAltıKalpKapakAmeliyatıOlanlar"Grubuaçtım.Hocamısağlığınakavuşmayıbekleyenherkesduysunveduyursunistiyorum.Grubumuzakatılımyapabilirsağlığınakavuşmuşbizlerilebirebirgörüşebilirsiniz. HerkeseAcilŞifalarDiliyorum... SevgiveSaygılarımla... 16-10-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mahmut Akyıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mahmut Akyıldız Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Arkus aorta cidar kalsifikasyon

  Hocam merhaba, babamın yapılan tetkiklerinde arkus aortada cidar kalsifikasyonları görülmüştür yazmaktadır. bu, tam olarak ne demektir, ne yapılması gerekir ve önemli bir durum mudur hocam?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mahmut Akyıldız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hastalık nedenim nedir

  Hocam merhaba 29yaşındayım son bir yıldır sag orta parmagımda morluk var içersinde geçmiyor regli döneminde özellikle şişiyor ve agrı yapıyor neden olabilir geçmemesi orta pediye gttim antibiyoktik verdi krem verdi film cekdi ama hala grçmedi

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mahmut Akyıldız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mahmut Akyıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Akyıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mahmut Akyıldız için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Akyıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mahmut Akyıldız ile anlaşmalı?
Mahmut Akyıldız ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Demir Hayat , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Vakıfbank , Akbank , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Generali Sigorta )

Op. Dr. Mahmut Akyıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mahmut Akyıldız Medistate Kavacık Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mahmut Akyıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mahmut Akyıldız Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Periferal vasküler bypass, Karotis endarterektomi, Sol ventriküler destek aygıtı (lvad), Evar (endovasküler tedavi), Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti, Triküspid kapak replasmanı, Pediyatrik kardiyovasküler ameliyatlar, Koltuk altı kalp ameliyatları, Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Koroner Bypass, Ventriküler Septal Defekt (VSD), VSD (Ventriküler Septal Defekt ), Mitral Kapak Sorunu, Mitral Darlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mahmut Akyıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mahmut Akyıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mahmut Akyıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Akyıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mahmut Akyıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Akyıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.