Op. Dr. Mahmut Akyıldız, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Op. Dr. Mahmut Akyıldız

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Koroner Bypass, Ventriküler Septal Defekt (VSD), VSD (Ventriküler Septal Defekt )

Randevu Al 0 (850) 433 42 80Soru Sor

Adres

Rüzgarlı Bahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No: 24 Kavacık  Beykoz, İstanbul
Medistate Kavacık Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Mahmut Akyıldız Kimdir?

Op. Dr.  Mahmut AKYILDIZ, 2 Şubat 1964 tarihinde Rize - Çataldere’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi‘nde bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü Çankırı Kurşunlu Sağlık Merkezi’nde, askerlik vazifesini ise Tuzla Piyade Okulunda Kamp Doktoru olarak yapmış olan Op. Dr.  Mahmut AKYILDIZ, ihtisasına 1990 yılında, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi’nde eski Başhekim Doç. Dr. Besim Yiğiter’in ekibinde Kalp ve Damar Cerrahi Asistanı olarak başlamış, 5 yıl asistan, 3 yıl Başasistan olarak görev yaptıktan sonra Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Aynı süre zarfında Doç. Dr. Besim Yiğiter direktörlüğünde Özel İsviçre Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü'nü kurmuşlardır.

15 yıldır özel sektörde çalışmalarına devam eden Op. Dr.  Mahmut AKYILDIZ, mesleki çalışmalarını Medistate Kavacık Hastanesi'nde sürdürmektedir. Kendisi bugüne kadar yaklaşık 13.000 ameliyata girmiş, 10.000′den fazla ameliyatı bizzat kendisi gerçekleştirmiş olup Koltuk Altından Kalp Kapak Ameliyatları ve Çalışan Kalp’te Bypass konusunda üst düzey bilgi ve deneyime sahiptir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR

İlgilendiği Hastalıklar

Koroner Bypass

Ventriküler Septal Defekt (VSD)

VSD (Ventriküler Septal Defekt )

Mitral Kapak Sorunu

Mitral Darlığı

Tedaviler

Periferal vasküler bypass

Karotis endarterektomi

Sol ventriküler destek aygıtı (lvad)

Evar (endovasküler tedavi)

Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 80

Anlaşmalı Kurumlar

  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Demir Hayat
  • Güneş Sigorta
  • YapıKredi Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

vket..çu

Bütün araştırmalarımın sonucunda tek adrese çıkıyor oda Mahmut Akyıldız Aurt anevrizması hastasıyım 48cm şu anda korkuyorum ama çok kortduğumda Mahmut akyıldız var ona giderim o beni sağlığıma yeniden kavuşturur diyerek kendime moral veriyorum.Henüz daha tanışmadık mahmut hocamla ama ona çok saygı duyuyor ve sevgi besliyorum Allahım onun gibi başarılı dokdorlara sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşeallah. 25-01-2019

ET..KÇEK

Çok iyi kalp damar cerrahisidir.Türkiyede 1 numara 13-12-2016

ur..

Harika otesi bir doktor 16-02-2016

tin..lmaz

Merhaba ben Eskişehir den Çetin YILMAZ.36 yasında iki çocuk babasıyım.doğuştan üfürüm problemim oldugunu 10 sene önce öğrendim.kontrollerini ilk 5sene çok düzenli gitmesin.lakin son 5 sene her 6 ay da bir kontrol ve ilaç tedavimi düzenli surdursemde mitral kapâk problemine bağlı kalp yetmezligim ileri düzeye ulaştı.ameliyat olmam gerekiyordu.aynı şehirde yaşadığım ameliyat olmuş birilerini ararken bir arkadaşın vasıtası ile Yeliz hanım la tanıştım.kendisi koltuk altından bu ameliyati olmuş ve normal hayatına çok çabuk dönmüş operasyondan memnun bir arkadaşımız.tavsiyesi ile Mahmut Akyıldız hocamı araştırma ve tanıma imkânımız oldu.bende koltuk altından ameliyat olmayı tercih ettim.ve ameliyat olalı bugün 17 gün oluyor.cok rahatim ve 5 cm lık kesigim kapandı.hiç bir hareket kaybim yok.tabiki sağlıklı günlerdeki gücüme ulasmam 1-2 haftayı alacakama ameliyattan sonra 5 gün içinde taburcu oldum.İstanbul dan Eskişehire arabayla gidebildi.taburcudan bir hafta sonraki kontrolumede arabami kendim kullanarak gidebildim. Uzun lafin kısası koltuk altı yöntemi harika. Bu iş için en doğru kişi Mahmut Akyıldız ve ekibidir.ekibide ,konusunda uzman ,özverili ,harika insanlardan oluşuyor.çok memnunum,hocama tekrar teşekkür ederim.Sizlere tavsiyem can ve vücut sizin.etrafımızda sıze akıl verme çabasında çok insan olacak ve kafaniz çok karışacak emin olun.lakin rahat olun ve kendi kararınızı verin. Ben en doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Sizinde en doğru karari vermeniz temenni ediyor ve herkese sağlıklı uzun bir ömür diliyorum... 24-10-2015

iz..N

Merhabadiyerekyazımabaşlamakistiyorum.SağlıklıHayataMerhaba... BenYelizŞEN.1981Eskişehirdoğumluyum.AmeliyataEskişehir'denkatıldım:)veçokmutluyum...GrafikBölümüMezunuyum.ÖzelbirofsetteGrafikerlikyapıyorum.Herkeseşifalardiliyorum... ŞifalıelleriveenginbilgisiilekalbimeimzalarınıatanDoktorumMahmutBeyveEkibini,yapılanoperasyonuninceliklerini,ameliyatolmuşçalışanbirAnneolarakhayativeyaşamkalitesiaçısındankonforunusizlerlebüyükbirheyecanlapaylaşıyorolmaktançokmutluyum.KoltukAltıKalpAmeliyatıilesağlığınakavuşmuşbirindenbilgialmaksanırımherkesidahadarahatlatacaktır. ŞuanbuyazıyısizlerlepaylaşabiliyorsameğerönceAllahasonraAllah'ınyeryüzüneşifadağıtmasıvekalplereinanılmazderecedeiyigelenDoktorsevgisiniaşılayankişiliğiilebaşarılarınınardındabüyüklenmeyipmütevaziliğiveinsanlığıileözelbirdoktorunsayfasınıincelemeşansınıyakaladığınızıbilmenizicanıgönüldenbelirtmekistiyorum. KoltukAltıKalpAmeliyatıSağkoltukaltından6cmkesiileaçılarakyapılanveaynıgüniçindeyoğunbakımda1günkaldığınızvehemenayağakalkıpnormalgündeliközelvetüzeltümişlerinizekimseninyardımınıalmadanyapabildiğiniz,istediğinizşekildeyatıpkalkabildiğinizhayatikalitenizin%100tamkonforiçerenbirameliyatolduğunuveameliyatyeriniziaynayardımıolmadangöremediğinizestetikaçıdandarahatvedışarıdangelecekdarbelerevekomplikasyonlaramaruzkalmayacağınızbiroperasyondur.Vebenimameliyatizimyokolmadüzeyinde...Kalpameliyatıoluyorsunuzve3günsonraevinizetaburcuoluyorsadeceameliyatoldumnazıyapabiliyorsunuz:) Ameliyatolmaktankorkanvesağlığınakavuşmaküzeredoktorarayan1kişininbilesağlığınakavuşmasınavesileolabilirsemnemutlubana...2Temmuz2014benimyenidoğumtarihimvehayatabakışaçımındeğiştiğizamandilimidir.9Aydırişiminbaşındayımveherşeydenönemlisiameliyatımıolupevimegeridöndüğümdeoğlumukucaklayarakkorkmadankarşılıyorolabilmemdi...İnanınbudurumunmaneviyatınısizekelimelerileanlatmamimkansız,osebeplekiDoktorumMahmutBey,DoktorumAhmetBey,SelimBeyveMedistateHemşireveÇalışanEmekverentümekipsizimemnunedebilmekiçinseferberolupinsanlığın,merhametin,özverininnedemekolduğunuuygulamalıolarakyaşamanızavesileoluyorlar...KısacasıyazımıokuduysanızDOĞRUADRESTESİNİZ...Lütfenkendinizebiriyilikyapın,çünküherinsaninsancayaşamayıveinsancamuamelegörmeyihakediyor... Facebook’tada"KoltukAltıKalpKapakAmeliyatıOlanlar"Grubuaçtım.Hocamısağlığınakavuşmayıbekleyenherkesduysunveduyursunistiyorum.Grubumuzakatılımyapabilirsağlığınakavuşmuşbizlerilebirebirgörüşebilirsiniz. HerkeseAcilŞifalarDiliyorum... SevgiveSaygılarımla... 16-10-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mahmut Akyıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.