Op. Dr. Kerim Kenan Coşkun, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Kerim Kenan Coşkun

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Tanı Yöntemleri, Baş Ve Yüz Ağrısı, Epilepsi (Sara)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Küçükbakkalköy Mahallesi, Işıklar Cd. 35/A, 34750  Ataşehir, İstanbul
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kerim Kenan Coşkun Hakkında

Kerim Kenan Coşkun Kimdir?

Op. Dr. Kerim Kenan COŞKUN, 1963 yılında Ankara'da doğmuştur. Lise öğrenimine Ankara Özel Yükseliş Koleji'nde başlamıştır. Bu esnada İngiltere'de dil eğitimi ve "O Level" eğitiminigörmüş ve 1984 yılında Ankara Özel Yükseliş Koleji'den mezun olarak lisans önces öğrenimini tamamlamıştır. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1990 yılında başarıyla mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır.

1990 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı'nı kazanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda Nöroşirürji ihtisasına başlamış olan Op. Dr. Kerim Kenan COŞKUN, 1996 yılında Nöroşirürji Uzmanı olmuştur. Hemen ardından da SB İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Nöroşirürji Uzmanı olarak görev yapmaya başlamıştır. 2011 yılında ise buradaki görevinden istifa etmiştir.

2011 - 2014 yılları arasında Özel SEMA Hastanesi ve Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde mesleki çalışmalarını sürdürmüş olan Op. Dr. Kerim Kenan COŞKUN, 2014 yılı itibariyle Çengelköy Medivia Hospital'da görev yapmaya başlamıştır. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce ve Rusça bilmekte olup evli ve 1 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tanı Yöntemleri
 • Baş Ve Yüz Ağrısı
 • Epilepsi (Sara)
 • Inme
 • Koma
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

im..oy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorum çok ilgili ve alakalı. çok net bilgiler ile gönlünüzü rahatlatıyor. tabi allah göstemesin ama kendisini kesinlikle tavsiye ederim. 30-05-2019

�e ..en

bizimle ilgilendiğiniz ve hastalığımıza çare bulduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Uzun zamandır hastanelerde dolaşıp annemin ağrılarının sebebini bulamadığımız ve dr kenan çoskunla tanışmamızın üzerine mr sonuçlarını gördükten sonra bize hastalık konusunda tanı, tedavi uyguladığı ve üzerindende ameliyatımızı gercekliştirdiği için sayenizde ağrılarımdan kurtuldum.Ayşe limen 07-04-2016

can..ÇÜKALPELLİ

teşekkür ederim 20-10-2015

can..ÇÜKALPELLİ

Çok teşekkür ederim 20-10-2015

ır..ar

Öncelikle kendisine çok teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Geçtiğimiz günlerde annemin vücudunun sol tarafını dayanılmaz ağrılarla saran ve 1 ay boyunca sıkıntı çekmesini sağlayan fıtık yüzünden bir kaç hastahane ile görüştükten sonra Kenan Bey ile tanıştık. MR sonuçlarına baktığında ameliyatın gerekli olduğunu soyledi , ve tüm detayları ile gerçekleşek operasyonu anlattı. İlerleyen günlerde yaklaşık 2 saat süren bir ameliyat sonrasında , Kerim Bey'in önerilerini dinleyerek toplam 1 ayın sonunda ( ameliyat sonrası temkinli davranma dönemi) ağrılardan eser kalmadı. Kendisi çok samamimi , az konuşan ama işinin ehli bir doktor. Tabiki her hastalık aynı olmaz ama muayene olmaktan zarar çıkmaz. tekrar çok teşekkür ederiz Hocam. Saygılar. 12-09-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Kerim Kenan Coşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.