Op. Dr. Kayhan Turan

Ortopedi ve Travmatoloji - Bursa, İstanbul
5.0

Kalça Protezi, Eklem Yaralanmaları, Femur Başı Kırığı

“Gerçekten alanında en iyi doktor, çok ilgili ve çok titiz bir şekilde problemlerimizi çözdü çok teşe...” Devamı

Op. Dr. Kayhan Turan

1968 Artvin doğumlu olan Op. Dr. Kayhan Turan, lise eğitimini Eskişehir Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamıştır. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimine başlayan ve 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op. Dr. Kayhan Turan, uzmanlık eğitimini 1993-1998 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başarı ile tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresi içerisinde Externship programı kapsamında ABD’nin Chicago kentinde bulunan Northwestern University Medical School Orthopedic Surgery Department’ta uzmanlık alanı ile ilgili çalışmalara katılmıştır.

Op. Dr. Kayhan Turan, 1999-2007 yılları arasında Bursa Çekirge Devlet Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Bu süre içerisinde 1999-2006 yılları arasında Bekamed Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi’nde hizmet vermiştir. 2006 yılında ise Turan&Turan Kemik, Kas ve Eklem Sağlığı Merkezi’ni hizmete açan Op. Dr. Kayhan Turan, ortopedi cerrahı ve tıbbi direktör olarak İstanbul Bağcılar'da bulunan Medicine Hospital'da hastalarına hizmet vermektedir.  

Artroskopik cerrahi ve eklem protez cerrahisi alanlarında uzmanlaşan Op. Dr. Kayhan Turan; diz ve kalça protezinde robotik cerrahi uygulamalarını Türkiye’de ilk kez Bursa’da, SGK ile anlaşmalı gerçekleştirmektedir. Robotik cerrahi çalışmalarını Amerika’da tamamlayan Op. Dr. Kayhan Turan ve ekibi tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar sonrası, hastalar aynı gün yürümeye başlayıp çok kısa sürede ağrısız ve rahat bir hayata geri dönüş sağlamaktadırlar.

Tıbbi eğitimler kapsamında yurt dışında çalışmalara katılan Op. Dr. Kayhan Turan ve ekibi, Amerika ve Avrupa’da uygulanan tedavi yöntemleri ile gelişen tıp biliminin tüm olanaklarını kullanarak Turan&Turan Kemik, Kas ve Eklem Sağlığı Merkezi ve Medicine Hospital'da hizmet vermektedir.

Eğitime verdiği önem doğrultusunda ortopedi ve travmatoloji alanında mesleki gelişimi kurum içi çalışmalarda da pekiştirmeyi amaçlayan Op. Dr. Kayhan Turan, tüm ortopedistlerin davetli olduğu tıbbi eğitim programı kapsamında toplantılar gerçekleştirme ve bu çalışmaların moderatörlüğünü yürütmektedir.

Lazerle topuk dikeni tedavisi

SGK için topuk dikeni lazer tedavisi muayene ve tedavi ücreti nedir hastanemiz nerede ..tesekkurler

Op. Dr. Kayhan Turan

Op. Dr. Kayhan Turan tarafından cevaplandı

Merhaba Aysun Hanım, öncelikle geçmiş olsun. Bursa Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde, ortopedi mua... Cevabı görmek için tıkla.

17 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

ağrı

benim sol boşluğumda sık sık ağrı oluyor, 3-4 günde bir ağrı girip 1-2 saat sürüyor. idrar yolları ve böbrek filmi, ultrasonu çekildi temiz çıktı. sadece sol böbrekte kristalize dokular görüldüğü yazıyordu ancak dr birşey olmadığını söyledi.acaba bel veya omurgayla ilgili bir sorunun habercisi olabilir mi? başka hangi branşa görünebilirim bu sorun için, neden kaynaklanıyor olabilir? teşekkür ederim

Op. Dr. Kayhan Turan

Op. Dr. Kayhan Turan tarafından cevaplandı

Hande Hanim Omurga icin yansiyan bir agri olabilir Fizik Tedavi hekimine gorunmenizi oneririm D... Cevabı görmek için tıkla.

8 Temmuz 2013 tarihinde cevaplandı.

düşük ayak

bir hafta önce diz kapağımın arkasında tümör olduğu için ameliyat oldum ancak ameliyat sırasında sinirler zedelenmiş ve düşük ayak problemi oluştu. küçük parmağım harç diğer parmaklarımı oynatamıyorum ve diz kapağının altından itibaren hissetmiyorum. Afo yapıldı ve sürekli yürümelisin iyileşmek sana bağlı 6 ayda da iyilşebilirsin iyileşemeyebilirsin de dendi . düzelebilirmi bu sorun

Op. Dr. Kayhan Turan

Op. Dr. Kayhan Turan tarafından cevaplandı

Zumrut Hanim Operasyondan 3 hafta sonra EMG cektirirseniz surec konusunda bilgi verebilir Dr ... Cevabı görmek için tıkla.

8 Temmuz 2013 tarihinde cevaplandı.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
Ulu Mahalle, Ulubatlı Hasan Blv. No:48 D:62 Kat:3 Osmangazi/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Halluks valgus onarımı Zor kalça cerrahi tedavileri Travma Total kalça replasmanı Total diz replasmanı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Servis Sgk Anlaşmalı Devamı
Randevu Hattı
Medicine Hospital
Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli - Bağcılar / İstanbul Bağcılar/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Halluks valgus onarımı Zor kalça cerrahi tedavileri Travma Total kalça replasmanı Total diz replasmanı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Servis Sgk Anlaşmalı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1968 Artvin doğumlu olan Op. Dr. Kayhan Turan, lise eğitimini Eskişehir Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamıştır. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimine başlayan ve 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op. Dr. Kayhan Turan, uzmanlık eğitimini 1993-1998 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başarı ile tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresi içerisinde Externship programı kapsamında ABD’nin Chicago kentinde bulunan Northwestern University Medical School Orthopedic Surgery Department’ta uzmanlık alanı ile ilgili çalışmalara katılmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

English

Ekibim

M. Alican Behşi

Beyza Öğük

Betül Albey

İlgi Alanları

Kalça Protezi Eklem Yaralanmaları Femur Başı Kırığı Femur Kırığı Genel Ortopedi Ve Travmalar Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 39 36

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Yav*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Diz problemleri
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi

Gerçekten alanında en iyi doktor, çok ilgili ve çok titiz bir şekilde problemlerimizi çözdü çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

SC
Sev*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Diz problemleri
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi

Diz rahatsızlığım için Kayhan Beye gittim. Detaylı şikayetlerim alındı ve daha sonra doktorun odasına geçtik. Doktor bey detaylıca muayene etti ve tetkikler istedi. Sonuca geldiğimde ise önde bir ekran vardı, kendi görüntülerimi orada görebiliyordum ve doktor ben açıklayıcı şekilde görüntü üzerinden bana rahatsızlığımı anlattı. Verdiği tedaviyi uyguladım ve kontrole gittiğimde hiçbir şikayetim kalmamıştı. Kayhan Bey ve ekibi çok ilgililer ve hasta ile çok doğru iletişim kuruyorlar. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum.

BA
Bet*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Ayak tabanımda oluşan siğilden dolayı çok şikayetçiydim. Çeşitli tedavi seçeneklerini denememe rağmen olumlu sonuç alamamıştım. Kayhan Bey mikrodalga tedavisi ile kısa zamanda siğilden kurtulacağımı söyledi. Gerçekten dediği gibide oldu 3 Seansta siğilden kurtuldum. Doktor beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız🙏🏻

SM
Sal*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kayhan beyi yıllardır tanırım ailemde çok hasta götürdum aile dostlarımı yolladım hepsi çok memnun kaldı şu an kendim tedavi göruyorum kayhan bey ve ekip arkadaşlarına çok teşşekkür ediyorum

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Op. Dr. Kayhan Turan
Op. Dr. Kayhan Turan 11 Mart 2020
Biz teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz
EM
Emi*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sağ dizimi menisküs ameliyatı yaptı çok iyi ve başarılı bir doktor ağrıları m tamamen iyileşti.ilgili ve işini çok iyi yapan doktor.birde klinik te tırnak operasyonu geçirdim. Artık tırnak batmasından kurtuldum

Op. Dr. Kayhan Turan
Op. Dr. Kayhan Turan 11 Mart 2020
Teşekkür ederiz

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Kayhan Turan ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Kayhan Turan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Kayhan Turan için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Kayhan Turan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333936

Op. Dr. Kayhan Turan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Kayhan Turan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Kayhan Turan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Kayhan Turan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Kalça Protezi, Eklem Yaralanmaları, Femur Başı Kırığı alanlarında hizmet veriyor ve Halluks valgus onarımı, Zor kalça cerrahi tedavileri, TravmaHalluks valgus onarımı, Zor kalça cerrahi tedavileri, Travma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube