Op. Dr. İlker Manavbaşı, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. İlker Manavbaşı

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Terrace Fulya Center1 Kat: 16 **** Hakkı Yeten Caddesi No:11 34365  Beşiktaş, İstanbul
İmep Estetik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

İlker Manavbaşı Hakkında

İlker Manavbaşı Kimdir?

Op. Dr. İlker MANAVBAŞI, 1971 yılında Ankara'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından TUS sınavında dereceye girerek Türkıye'nin en köklü tıp fakültelerinden biri olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamıştır. Hacettepe Üniversitesi'nde Finlandiya, Kuopio Üniversitesi ve ardından İsveç, Linköping Üniversitesi'nde gözlemci doktor olarak çalışmalar yapmıştır.

2001 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuş ve İstanbul Özel İren Hastanesi'nde El Cerrahisi Bölümü Şef'i olarak 2004 yılına kadar görev yapmıştır. Daha sonra ülkemizin sayılı cerrahlarından biri olan Prof. Dr. Onur Erol'un Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniğinde fellow olarak ardından da partner olarak çalışmalar yapmıştır.

Op. Dr. İlker MANAVBAŞI, 2006 yılından beri estetik cerrahi hastalarını İstanbul Levent'te bulunan özel kliniğinde kabul etmektedir. İşlevsel estetik burun ameliyatları, meme protezi, derin tabaka yüz germe, göz çevresi gençleştirme ameliyatları ve mega-liposuction  (5 litre üzeri yağ alma) özel uzmanlık alanlarıdır.

Tek ameliyat ile ideal burun şeklini elde etmek ve burun ameliyatlarında karşılaşılan temel sorunları gidermek amacıyla geliştirdiği tekniklerinden ikisini 2008 yılında İtalya'da International Symposium on Plastic Surgery isimli sempozyumda sunmuş olan Op. Dr. İlker MANAVBAŞI'nın burun çökmelerini engelleyen ve eğri burunların bir seansta kalıcı düzelmesini sağlayan bu teknikleri 2010 ve 2011 yıllarında dünyanın sayılı estetik cerrahi dergilerinde yayınlanmaya hak kazanmıştır. Kendisi halen bilgisayarda oluşturulan burun simülasyonlarının ameliyat sırasında hasta burnuna uygulanmasını sağlamak amacıyla geliştirdiği diğer teknikler üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

İleri düzeyde ingilizce bilmekte olan Op. Dr. İlker MANAVBAŞI, The Rhinoplast Society, İstanbul Tabip Odası, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği' gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. İlker Manavbaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Saçım dökülüyor mu

  Hocam iyi günler benim saçlarım çocukluktan beri seyrektir ama hocam her elimi attığımda kökten birkaç parça tel geliyor elime bilmiyorum saçım dökülüyor mu hocam bunu nasıl anlıyabiliriz bide hocam saç tellerim ince bunları nasıl sıklaştırabilir veya güçlendirebiliriz yardımcı olur musunuz şimdiden... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. İlker Manavbaşı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göz altı sorunu

  Hocam iyi akşamlar... göz altım ile yanaklarımın birleştiği noktada bir çukurluk mevcut.. bu sorun yıllardır devam ediyor bazen çok aşırı belli oluyor bazen ise biraz azalıyor ama beni çok rahatsız eden bir durum... çukurluk göz yaşı yolundan başlıyor ve hilal şeklinde iki göz altımda da mevcut... a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. İlker Manavbaşı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. İlker Manavbaşı kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Manavbaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. İlker Manavbaşı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Manavbaşı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. İlker Manavbaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. İlker Manavbaşı İmep Estetik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. İlker Manavbaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. İlker Manavbaşı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Serbest fleple onarım, Göğüs kası protezi, Ultrason destekli lipoplasti, Deri grefti uygulaması, Variköz ve spider venlerde kozmetik cerrahi, Blefaroplasti, Dudak ve yüz dolgusu, Prp saç tedavisi, Endoskopik estetik cerrahi, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme) alanlarında hizmet veriyor ve Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Çene Problemleri, Göğüs Estetiği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. İlker Manavbaşı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. İlker Manavbaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. İlker Manavbaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Manavbaşı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. İlker Manavbaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Manavbaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.