Op. Dr. İlhan Demiryılmaz

Ortopedi ve Travmatoloji - Kayseri

El Ve El Bileği Hastalıkları, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Kas Yırtılması (Lif Kopması)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No: 3  Melikgazi, Kayseri
Özel İbni Sina Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İlhan Demiryılmaz Hakkında

İlhan Demiryılmaz Kimdir?

Op. Dr. İlhan DEMİRYILMAZ, 1964 yılında Isparta'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Isparta'da bitirdikten sonra Konya Selçuk Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi'nde Zooloji bölümünü kazanmış ancak bir sonraki yıl Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1989 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1996 yılları arasında yine Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak göreve başlamış olan Op. Dr. İlhan DEMİRYILMAZ, halen bu kurumda hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi, uzmanlık eğitimi yanı sıra Tamamlayıcı ve Regülasyon konularına da yönelerek eğitim çalışmalarını genişletmiştir. Rejenerasyon / hücresel / kök hücre tedavileri kendisinin özellikle ilgi duyduğu alanlardır. 

Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ERCIYES ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • El Ve El Bileği Hastalıkları
 • Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları
 • Kas Yırtılması (Lif Kopması)
 • Kas Hastalıkları
 • Kas Ağrıları
Tedaviler
 • Elde eklem replasmanı
 • Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma
 • Inflamasyonlarda debridman
 • Alt ekstremitelerde venografi
 • Morton nöroma çıkarılması

İlhan Demiryılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Demiryılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Demiryılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz Özel İbni Sina Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Elde eklem replasmanı, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Inflamasyonlarda debridman, Alt ekstremitelerde venografi, Morton nöroma çıkarılması, Total kalça replasmanı, Artroplasti, Eklem enjeksiyonu(kortizon enjeksiyonu), Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Üst ekstremite cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve El Ve El Bileği Hastalıkları, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Kas Yırtılması (Lif Kopması), Kas Hastalıkları, Kas Ağrıları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. İlhan Demiryılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Demiryılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Demiryılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.