Op. Dr. İlhan Demiryılmaz, Kayseri, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz

Ortopedi ve Travmatoloji - Kayseri

El Ve El Bileği Hastalıkları, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Kas Yırtılması (Lif Kopması)

Randevu Al 0 (850) 474 05 28

Doktorun Adresi

Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No: 3  Melikgazi, Kayseri
Özel İbni Sina Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

İlhan Demiryılmaz Hakkında

İlhan Demiryılmaz Kimdir?

Op. Dr. İlhan DEMİRYILMAZ, 1964 yılında Isparta'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Isparta'da bitirdikten sonra Konya Selçuk Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi'nde Zooloji bölümünü kazanmış ancak bir sonraki yıl Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1989 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1996 yılları arasında yine Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak göreve başlamış olan Op. Dr. İlhan DEMİRYILMAZ, halen bu kurumda hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi, uzmanlık eğitimi yanı sıra Tamamlayıcı ve Regülasyon konularına da yönelerek eğitim çalışmalarını genişletmiştir. Rejenerasyon / hücresel / kök hücre tedavileri kendisinin özellikle ilgi duyduğu alanlardır. 

Diploma aldığı kurum

 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ERCIYES ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • El Ve El Bileği Hastalıkları
 • Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları
 • Kas Yırtılması (Lif Kopması)
 • Kas Hastalıkları
 • Kas Ağrıları

Tedaviler

 • Elde eklem replasmanı
 • Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma
 • Inflamasyonlarda debridman
 • Alt ekstremitelerde venografi
 • Morton nöroma çıkarılması

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 05 28

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 05 28

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. İlhan Demiryılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz Özel İbni Sina Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Elde eklem replasmanı, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Inflamasyonlarda debridman, Alt ekstremitelerde venografi, Morton nöroma çıkarılması, Total kalça replasmanı, Artroplasti, Eklem enjeksiyonu(kortizon enjeksiyonu), Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Üst ekstremite cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve El Ve El Bileği Hastalıkları, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Kas Yırtılması (Lif Kopması), Kas Hastalıkları, Kas Ağrıları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. İlhan Demiryılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. İlhan Demiryılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.