Op. Dr. İlhan Demiryılmaz, Kayseri, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. İlhan Demiryılmaz

Ortopedi ve Travmatoloji - Kayseri

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No: 3  Melikgazi, Kayseri
Özel İbni Sina Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İlhan Demiryılmaz Kimdir?

Op. Dr. İlhan DEMİRYILMAZ, 1964 yılında Isparta'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Isparta'da bitirdikten sonra Konya Selçuk Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi'nde Zooloji bölümünü kazanmış ancak bir sonraki yıl Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1989 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1996 yılları arasında yine Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Kayseri Özel İbni Sina Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak göreve başlamış olan Op. Dr. İlhan DEMİRYILMAZ, halen bu kurumda hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi, uzmanlık eğitimi yanı sıra Tamamlayıcı ve Regülasyon konularına da yönelerek eğitim çalışmalarını genişletmiştir. Rejenerasyon / hücresel / kök hücre tedavileri kendisinin özellikle ilgi duyduğu alanlardır. 

Diploma aldığı kurum

 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ERCIYES ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Değerlendir

  Hakkında değerlendirme yapın

  Op. Dr. İlhan Demiryılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir
  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .