Op. Dr. Hüseyin Şimşek, İstanbul, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Hüseyin Şimşek

Göz Hastalıkları - İstanbul

Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Glokom, Görme Rehabilitasyonu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Hüseyin Şimşek Kimdir?

Op. Dr. Hüseyin Şimşek, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hüseyin Şimşek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Hüseyin Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?

Op. Dr. H Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Şimşek için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. H Şimşek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Hüseyin Şimşek bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Hüseyin Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Hüseyin Şimşek Göz Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Glokom, Görme Rehabilitasyonu, Göz Iltihabı, Göz Kanlanması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Hüseyin Şimşek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Hüseyin Şimşek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Hüseyin Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Op. Dr. H Şimşek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Hüseyin Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. H Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.