Op. Dr. Hasan Çağlar Gürol, Zonguldak, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Hasan Çağlar Gürol

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Zonguldak

Kısırlık / İnfertilite , Vajinismus, Vajina Estetik Ameliyatları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Meşrutiyet Mh. Uzunmehmet Cd. PTT Sk. Elif Sağlık İşhanı. No:5/2 ZONGULDAK -  Merkez, Zonguldak
Kadın Doğum - Akupunktur Op. Dr. Hasan Çağlar Gürol

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Hasan Çağlar Gürol Kimdir?

Op. Dr. Hasan Çağlar GÜROL, 1968 yılında Zonguldak'ta doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Kadın Hastalıkları ve Doğum branşı dışında Akupunktur eğitimleri alan Hasan Çağlar GÜROL, Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Küba, Litvanya, Almanya ve Fransa’da kliniklerde akupunktur ve enerji tıbbi konularında çalıştı.

Op. Dr. Hasan Çağlar GÜROL, Zonguldak Merkez'de bulunan kendi özel muayenehanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum, Akupunktur alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Çok ilgili ve iyi bir doktor. Birçok tedavi yöntemi ve çözümü vardır. Kendi akupunktur ve kadın doğum muayenehanesinde hizmet vermektedir. Herkese tavsiye ederim ben çok memnun kaldım. 24-08-2017

..

Farklı alanlardaki uzmanlığıyla birçok kişi gibi benim de dikkatimi çekmiş ve randevu alıp gittiğim ve son derece memnun kaldığım doktor. Zonguldak için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum doktor op. dr. hasan çağlar gürol'un. Herkese acil şifalar dilerim. 28-02-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Hasan Çağlar Gürol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.