Op. Dr. H.Mehmet Ulusal

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Antalya

Tıbbi Hipnoz, Hipnoz, Akupunktur

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

100. Yıl Bulvarı 172. Sok No: 11 / 1-2-3  Muratpaşa, Antalya
Radon Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

H.Mehmet Ulusal Hakkında

H.Mehmet Ulusal Kimdir?

Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, 1966 yılında Kayseri'de doğmuştur. Lise öğrenimini Kayseri’de bitirdikten sonra, 1983 yılında 2 yıl okuduğu Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne geçmiş ve 1992 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1994 yılları arasında İnönü üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Biyokimya ihtisasını, 1994-2000 yılları arasında ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi ihtisasını yapmıştır.

Zorunlu hizmetini Kütahya- Gediz SSK Hastanesi'nde yerine getiren Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, daha sonra Kırklareli SSK Hastanesi'nde çalışmıştır. 1.5 yıl kadar SSK Sağlık İşleri Antalya İl Müdürlüğünde aldıktan sonra Antalya Çallı Tıp Merkezi'nde çalışmalarına devam etmişti.r

Mesleki çalışmalarına Radon Tıp Merkezi'nde devam eden Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, Endoskopi ve kolonoskopi işlemlerini aldığı eğitime uygun olarak, hastayı uyutarak yapmaktadır. Aynı zamanda hemoroid, kıl dömesi ve fıtık ameliyatları da gerçekleştirmektedir.

Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, Türk Tıbbi Hipnoz camiasının değerli bir üyesidir ve bu konuda birçok yayını vardır. Aynı zamanda Türk Cerrahi Derneği'nden "Türk Cerrahi Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanmış ve Çapa Tıp Fakültesi'nde Videoendoskopi eğitimini tamamlamıştır. 2008 yılında ise Ankara Swiss Otelde düzenlenen “varislerde güncel yaklaşımlar” kursuna katılmıştır.

Türk Cerrahi Derneği, Türk Kolorektal Cerrahi Derneği, Türk Cerrahi Endoskopi Derneği, Türk Endokrin Cerrahi Derneği üyesi olan Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, aynı zamanda Omnihipnoz Derneği'nin Başkanlık görevini de yürütmektedir. 

Diploma aldığı kurum
  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • ERCIYES ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
  • Tıbbi Hipnoz
  • Hipnoz
  • Akupunktur
  • Nöralterapi
Tedaviler
  • Bel fıtığında ozon tedavisi
  • Hacamat Tedavisi
  • Kronik Ağrılar

H.Mehmet Ulusal Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

üm..e
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yıllardır kil dönmesi rahatsızlığım vardı.Daha önceden Adana da iki kez ameliyat olmustum.ilki klasik ikinci flep yöntemi ile.Ama çok agrılı ve sancılı bir süreçti ve iyileşemiyordum,dikişlerim açılıyordu,aylarca pansuman oluyordum.Adana da gitmedigim dr kalmamıştı neredeyse. Psikolojim bozulmustu.Sonra internette araştırmaya başladım ve Mehmet hocami buldum ve gittim.Güleryüzlü karşılaması ve yakından ilgilenmesi,bana detaylı olarak ameliyat süreci anlattı ve tereddütlerimi yok etti.Daha önceki hicbir dr'nın aciklayamadigi iyilesmeme engel olan sebebi acikladi ve ayni gun ameliyat oldum.Ameliyattan sonra otobüse binip eve geldim.Çok sükür agrım olmadi.Ben çok memnun kaldm Mehmet hocadan Allah razi olsun,Ülkemizin böyle işini hakikatiyle yapan doktorlara ihtiyacı var.Mehmet hocama çok teşekkür ediyorum. 26-02-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. H Ulusal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. H Ulusal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. H.Mehmet Ulusal Radon Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. H.Mehmet Ulusal Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Bel fıtığında ozon tedavisi, Hacamat Tedavisi, Kronik Ağrılar alanlarında hizmet veriyor ve Tıbbi Hipnoz, Hipnoz, Akupunktur, Nöralterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. H.Mehmet Ulusal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. H Ulusal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. H Ulusal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.