Op. Dr. H.Mehmet Ulusal

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Antalya
5.0

Akupunktur, Nöralterapi, Hipnoz

5.0

“Yıllardır kil dönmesi rahatsızlığım vardı.Daha önceden Adana da iki kez ameliyat olmustum.ilki klasi...” Devamı

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal

Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, 1966 yılında Kayseri'de doğmuştur. Lise öğrenimini Kayseri’de bitirdikten sonra, 1983 yılında 2 yıl okuduğu Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne geçmiş ve 1992 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1994 yılları arasında İnönü üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Biyokimya ihtisasını, 1994-2000 yılları arasında ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi ihtisasını yapmıştır.

Zorunlu hizmetini Kütahya- Gediz SSK Hastanesi'nde yerine getiren Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, daha sonra Kırklareli SSK Hastanesi'nde çalışmıştır. 1.5 yıl kadar SSK Sağlık İşleri Antalya İl Müdürlüğünde aldıktan sonra Antalya Çallı Tıp Merkezi'nde çalışmalarına devam etmişti.r

Mesleki çalışmalarına Radon Tıp Merkezi'nde devam eden Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, Endoskopi ve kolonoskopi işlemlerini aldığı eğitime uygun olarak, hastayı uyutarak yapmaktadır. Aynı zamanda hemoroid, kıl dömesi ve fıtık ameliyatları da gerçekleştirmektedir.

Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, Türk Tıbbi Hipnoz camiasının değerli bir üyesidir ve bu konuda birçok yayını vardır. Aynı zamanda Türk Cerrahi Derneği'nden "Türk Cerrahi Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanmış ve Çapa Tıp Fakültesi'nde Videoendoskopi eğitimini tamamlamıştır. 2008 yılında ise Ankara Swiss Otelde düzenlenen “varislerde güncel yaklaşımlar” kursuna katılmıştır.

Türk Cerrahi Derneği, Türk Kolorektal Cerrahi Derneği, Türk Cerrahi Endoskopi Derneği, Türk Endokrin Cerrahi Derneği üyesi olan Op. Dr. H. Mehmet ULUSAL, aynı zamanda Omnihipnoz Derneği'nin Başkanlık görevini de yürütmektedir. 

Radon Tıp Merkezi
100. Yıl Bulvarı 172. Sok No: 11 / 1-2-3 Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Bel fıtığında ozon tedavisi Hacamat Tedavisi Kronik Ağrılar Devamı

İlgi Alanları

Akupunktur Nöralterapi Hipnoz Tıbbi Hipnoz Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
bk
Beg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yıllardır kil dönmesi rahatsızlığım vardı.Daha önceden Adana da iki kez ameliyat olmustum.ilki klasik ikinci flep yöntemi ile.Ama çok agrılı ve sancılı bir süreçti ve iyileşemiyordum,dikişlerim açılıyordu,aylarca pansuman oluyordum.Adana da gitmedigim dr kalmamıştı neredeyse. Psikolojim bozulmustu.Sonra internette araştırmaya başladım ve Mehmet hocami buldum ve gittim.Güleryüzlü karşılaması ve yakından ilgilenmesi,bana detaylı olarak ameliyat süreci anlattı ve tereddütlerimi yok etti.Daha önceki hicbir dr'nın aciklayamadigi iyilesmeme engel olan sebebi acikladi ve ayni gun ameliyat oldum.Ameliyattan sonra otobüse binip eve geldim.Çok sükür agrım olmadi.Ben çok memnun kaldm Mehmet hocadan Allah razi olsun,Ülkemizin böyle işini hakikatiyle yapan doktorlara ihtiyacı var.Mehmet hocama çok teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal Radon Tıp Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. H.Mehmet Ulusal Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanıdır. Akupunktur, Nöralterapi, Hipnoz alanlarında hizmet veriyor ve Bel fıtığında ozon tedavisi, Hacamat Tedavisi, Kronik Ağrılar hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube