Op. Dr. Güncel Öztürk, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Güncel Öztürk

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Göğüs Estetiği, Göz Kapağı, Genital Estetik

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Fulya Terrace No:13 Center-2 K:16 D:112  Şişli, İstanbul
Fulya Terrace Residence

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Güncel Öztürk Kimdir?

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK, 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru ünvanını almıştır. Aynı tarihte Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) tercihini plastik sanatlara yakın olan plastik cerrahi bölümünden yana yapmış ve sınavda dereceye girip, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazanmıştır.

Uzmanlık eğitimi esnasında, 6 yıl olan eğitim sürecinin bir bölümünü 2006 yılında Yale University, New Haven Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Connecticut-ABD’ de John A. Persing, MD, FACS baş denetimi altında burun ve yüz estetiği üzerine eğitim almıştır. 2007 yılında University of Miami, Jackson Memorial Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi Anabilim Dalı, Florida- ABD’ de burun ve meme estetiği eğitimi aldı. 6 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında, Askerlik görevini Malatya Askeri Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerahisi’ nde, mecburi hizmet görevini ise Sivas Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nde yapmıştır.

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK, Acıbadem Fulya Hastanesi'nde, Acıbadem Maslak Hastanesi'nde, Acıbadem Levent Tıp Merkezi'nde ve Acıbadem Etiler Tıp Merkezi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. Şuan mesleki çalışmalarına Fulya Terrace Residence‘ de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hin..e

o ellere ben herşeyden çok güveniyorum :) 26-03-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Güncel Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Yag aldirma

  Merhaba, 26 yasindayim ve 10 ay önce dogum yaptim ve fazla kilolarimdan kurtulamiyorum o yuzden yag aldirmak istiyorum oncelikle herkes yag aldirabilirmi ve kac kilo gidiyor

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güncel Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yüz asimetrisi

  Merhaba. güncel bey ben 18 yaşındayım yüz asimetrim yok sag ve sol birbirine eşit degil gibi çok dikkatli bakıldıgında farkediliyor. özellikle gülerken burun kanatlarım genişliyor ve çenem hafif sag tarafa kayıyor. ortodontistim alt çenemin önde oldugunu söyledi buna baglı olarakta alt dudagım önde... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Güncel Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.