Op. Dr. Fırat Tülek

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , İdrar Kaçırma (üriner inkontinans)

Takvim talep et

Doktorun Adresi

No:30, Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:28  Ataşehir, İstanbul
Memorial Ataşehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fırat Tülek Hakkında

Fırat Tülek Kimdir?

Op. Dr. Fırat TÜLEK, 1981 yılında Ankara’da doğmuştur.  Lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde başladığı tıp eğitimini 2007 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2014 yılında Ankara Üniversitesi' nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2014- 2016 yılları arasında devlet hizmeti yükümlülüğü gereği Kastamonu Taşköprü Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışmıştır. Mesleki çalışmalarına Memorial Ataşehir Hastanesi’ nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Fırat TÜLEK,  evli ve iki çocuk babasıdır.

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Türk- Alman Jinekoloji Derneği, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği, Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tüp Bebek
 • Kısırlık / İnfertilite
 • İdrar Kaçırma (üriner inkontinans)
 • Rahim sarkması (vajinal prolapsus)
 • Kısırlık / İnfertilite
Tedaviler
 • Ürojinekolojik ameliyatlar
 • İnfertilite cerrahi
 • Riskli gebelik takibi
Hobiler
 • Akvaryum
 • Spor
 • Seyehat

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Fırat Tülek kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. F Tülek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Fırat Tülek için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. F Tülek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Fırat Tülek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Fırat Tülek Memorial Ataşehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Fırat Tülek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Fırat Tülek Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Ürojinekolojik ameliyatlar, İnfertilite cerrahi, Riskli gebelik takibi alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), Rahim sarkması (vajinal prolapsus), Kısırlık / İnfertilite hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Fırat Tülek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Fırat Tülek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Fırat Tülek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. F Tülek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Fırat Tülek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. F Tülek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.