Op. Dr. Feridun Kunak, Ankara, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Feridun Kunak

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Kırıklar, Omurga Hastalıkları, Omurga Enfeksiyonları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Bülbülderesi Caddesi No 59/A Sema Apt. Seyranbağlari  Keçiören, Ankara
Op.Dr. Feridun Kunak Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Feridun Kunak Hakkında

Feridun Kunak Kimdir?

Op.Dr. Feridun Kunak 1950 yılında Ankara'da doğmuştur. 1976 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. 1985 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'ndan mezun olarak uzmanlığını kazanmıştır.  Op.Dr. Feridun Kunak Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Feridun Kunak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Feridun Kunak kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. F Kunak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Feridun Kunak için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. F Kunak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Feridun Kunak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Feridun Kunak Op.Dr. Feridun Kunak Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Feridun Kunak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Feridun Kunak Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Diz ampütasyonu, Halluks valgus onarımı, Artroplasti, Diz problemleri, Kortizon enjeksiyonu, Zor kalça cerrahi tedavileri, Varis tedavisi, Skolyoz ameliyatı, Omuz Rehabilitasyonu, Omuz Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Kırıklar, Omurga Hastalıkları, Omurga Enfeksiyonları, Omurga Cerrahisi, Nöromuskuler Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Feridun Kunak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Feridun Kunak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Feridun Kunak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. F Kunak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Feridun Kunak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. F Kunak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.