Op. Dr. Evrim Aksoy, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Evrim Aksoy

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Gebelik, Genital Estetik, Normal Doğum

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Piyalepaşa Bulvarı 34385-İstanbul Memorial Şişli Hastanesi  Şişli, İstanbul
Memorial Şişli Hastanesi- Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Evrim Aksoy Hakkında

Evrim Aksoy Kimdir?

Op. Dr. Evrim AKSOY, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1998 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Lisans eğitimin ardından 1998-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Ana Bilim Dalı'nda ihtisas eğitimi almıştır. 2000 yılında ise Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasına başlamış 2004 yılında eğitimini tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Lisans ve ihtisas eğitimlerini 2009 yılında Strasbourg Fransa (EITS) European Institute of Telesurgery - Laparoskopik Cerrahi Eğitimi ve 2010 - 2011 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Üremeye Yardımcı Tıp Merkezi - IVF (Tüp Bebek) Sertifika Programı eğitimleri takip etmiştir. Kendisi  iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Op. Dr. Evrim AKSOY, İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde, Liv Hospital Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde, Taksim Alman Hastanesi - Universal Hospitals Group - Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde ve Kadıköy Şifa Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde uzman doktor olarak hizmet veriştir.

TTB İstanbul Tabip Odası, European Society of Contraception, TJOD Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği ve Türk Perinataloji Derneği gibi kurum ve derneklere üyeliği bulunan Op. Dr. Evrim AKSOY, İstanbul - Şişli'de bulunan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Evrim Aksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Kızlık zarı

  Kızlık zarı zedelenmesi belirtileri nelerdir kıyafetle sürtünme yoluyla kızlık zarı bozulurmu zedelenmede kan gelir mi

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Evrim Aksoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bebek istiyoruz...

  Merhaba dr hanım... yaklaşık 1.5 sebedir bebek istiyoruz 3 senelik evliyiz bu ay adetim 4 gün gecikti 2. gününde evde test yaptım negatif çıktı ...en doğru sonucu kan tahlili dışında evde ne zaman görürüm...tesekkürler....

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Evrim Aksoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Evrim Aksoy kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Aksoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Evrim Aksoy için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Aksoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Evrim Aksoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Evrim Aksoy Memorial Şişli Hastanesi- Kadın Hastalıkları ve Doğum bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Evrim Aksoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Evrim Aksoy Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Epizyotomi, Anormal kanamalar, Aşılama yöntemi, Cinsel problemler, Dilatasyon ve kürtaj, Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık, Düşük, Düzensiz adet kanamaları, Endometriyal biyopsi, Gebe takibi alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik, Genital Estetik, Normal Doğum, Ergenlik sorunları, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Evrim Aksoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Evrim Aksoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Evrim Aksoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Aksoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Evrim Aksoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Aksoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.