Op. Dr. Erol Vural

5.0

Transit bipartisyon, Mini Gastrik bypass, Mide Bypass

“Sevgili Erol doktorum...ışığınız tüm kainata yansısın yolunuz açık aydınlık olsun...” Devamı

Op. Dr. Erol Vural

Op. Dr. Erol Vural, 1974 yılında Kırşehir'de dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini Kırşehir Cacabey İlköğretim Okulu'nda tamamlayan Dr. Vural lise eğitimini ise Ankara Aydınlıkevler İnönü Anadolu Lisesi' nde aldı.

Tıp eğitimine 1992 yılında  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlayan Dr. Vural, 1998 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. İhtisasını Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi bölümünde sürdüren Dr. Vural, uzman doktor unvanını almasının ardından mecburi hizmetini 2004 yılında 2 yıl süreyle Erzurum Palandöken Hastanesi'nde gerçekleştirdi. Ardından İsveç Karolinska Üniversitesi'nde klinik fellowship olarak Obezite ve Metabolik Cerrahi alanında çalıştı.

Sonraki mesleki yaşantısında İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde ve Esenyurt Devlet Hastanesi' nde görev yapan Dr. Vural, 2013 ile 2014 yılları arasında Taksim Alman Hastanesi Metabolik ve Bariatrik Cerrahi Kliniği'nde Doç. Dr Alper Çelik le birlikte 2 yıla yakın bir süre birlikte çalıştı.

Dr. Çelik ile 500'e yakın diabetik ve obez hastanın metabolik ve bariatrik cerrahi ameliyatlarında yer alan Dr. Vural ardından yine Dr. Çelik'le Kolan İnternational Hastanesi'nde birlikte görev yaptı.

Halen İstanbul Özel Ataköy Hastanesi'nde Metabolik ve Obezite ameliyatları gerçekleştirmekte olan Dr. Vural, evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

Türkiye Hastanesi
Şişli/İstanbul

Hakkında

Op. Dr. Erol Vural, 1974 yılında Kırşehir'de dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini Kırşehir Cacabey İlköğretim Okulu'nda tamamlayan Dr. Vural lise eğitimini ise Ankara Aydınlıkevler İnönü Anadolu Lisesi' nde aldı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ŞÖ
Şer*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
28.08.2015

Sevgili Erol doktorum...ışığınız tüm kainata yansısın yolunuz açık aydınlık olsun... Görüşü Şikayet Et

NA
Nil*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
09.07.2015

Cok basarili ve kendisine obezite cerrahisinde guvenle operasyon olabilirsiniz.Ben cok memnun kaldim.aylar sonra bile arayip durumumuzu soruyor.Cok saglikliyim.Kendisine mutesekkirim. Nilufer Aksu Görüşü Şikayet Et

AY
Ahm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15.06.2015

Kendi alaninda sayili ve basarili bir Doktor.Tebrik Ederim Görüşü Şikayet Et

AY
Ahm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15.06.2015

Kendi alaninda sayili ve basarili bir Doktor.Tebrik Ederim Görüşü Şikayet Et

yg
Yeş*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11.06.2015

Yıllardır kontrolsüz beslenme ve pasif yaşam tarzından dolayı aldığım kiloları vermek için diyetisyen kontrolünde diyet ve spor merkezlerine giderek ciddi masraflar yaptım. Kısa süreli başarılar elde ettikten sonra daha fazlası ile kilolarımın geri döndüğünü gördüm. Çevremde bir kaç arkadaşım tüp mide ameliyatı olmuş ve sonuçtan gayet memnun kalmışlardı. Obezite Cerrahisi konusunda araştırma yaparken Yrd.Doç.Dr. Erol VURAL bey'in paylaşımlarını gördüm ve çok etkilendim. Kendisini arayarak randevu talep ettim. Doktorumun gösterdiği ilgi ve alakadan çok hoşnut kaldım. Güven veren açıklamaları ile obezite cerrahisinin son yıllardaki tecrübe birikimi sayesinde daha az risk haline geldiğini, doğabilecek risklerin azaltılmasında ise ameliyat öncesi hazırlığın büyük önem taşıdığını ifade etti. Cerrahi müdahale hakkında aldığım detaylı bilgilerden ve yaptığı tetkiklerden sonra ameliyat olmaya karar verdim. 14 Ocak 2015' te 103 kilo olarak ameliyata girdim. Ve bugün 90 kiloyum. Ameliyat sonrası herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım, süreç beklediğimden de daha iyi geçti. Şuan kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum. Ameliyat öncesi hastaneye yatışım ve sonrasında Erol bey hep yanımdaydı. Gerek telefonla gerek se yanıma gelerek saat mevhumu olmadan bana manevi desteğini hiç eksik etmedi. Doktoruma ve ekibine göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı günlerde görüşmek dileği ile... Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Erol Vural ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Erol Vural için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Erol Vural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Erol Vural Türkiye Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Erol Vural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Erol Vural Genel Cerrahi uzmanıdır. Transit bipartisyon, Mini Gastrik bypass, Mide Bypass alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube