Op. Dr. Ercan Cihandide

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Ameliyatsız Bölgesel İncelme, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri

5.0

“Ercan Bey gerçekten çok ilgili, işinde tam bir duayen ve çok bilgili. Tam 8 hafta önce burun ameliya...” Devamı

Op. Dr. Ercan Cihandide

Op. Dr. Ercan CİHANDİDE, 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1995 yılında Koç Özel Lisesi’nde bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2002-2009 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi süresince önce Nottingham City Hospital, Nottingham, İngiltere’de Baş Boyun ve Meme Cerrahisi konularında, sonrasında Institute for Craniofacial and Reconstructive Surgery, Southfield, MI, Amerika’da Yüz Cerrahisi ve Kraniomaksillofasyal Cerrahi konularında 3’er aylık sürelerde çalışmalar yapmış, Estetik Plastik Cerrahi, Mikrocerrahi ve El Cerrahisi, Çene Cerrahisi ve Yanık alanlarında eğitimlerini tamamlamıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü Çankırı Devlet Hastanesi’nde yerine getirmiş olan Op. Dr. Ercan CİHANDİDE, 2007 yılından beri uluslararası yurt dışı toplantılarında 10’un üzerinde konuşma ve sunum yapmış, 2009 yılında İstanbul’da düzenlenen 13. Ulusal Estetik Plastik Cerrahi Derneği Kongresi ve Uluslararası ISAPS kursu kapsamında yapılan “Best of Turkey (Türkiye’nin en iyisi)” bildiri yarışmasında, kepçe kulak onarımı için tanımladığı yeni tekniğini anlattığı “A New Approach for the Correction of Prominent Ear Deformity- The Distally Based Perichondrio-Adipo-Dermal Flap Technique” adlı çalışmasıyla birincilik ödülü kazanmış ve 16-18 Eylül 2009 tarihlerinde Cardiff - İngiltere’de düzenlenen 2. EASAPS (European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery) kongresi kapsamında yapılan “Best Of Europe (Avrupa’nın en iyisi)” bildiri oturumunda kepçe kulak estetiği /rekonstrüksiyonunda ülkemizi temsil etmiştir. Ayrıca kendisinin, yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde pek çok sunumu, yazılı bildiri ve posterleri mevcut olup çeşitli yurt dışı dergilerde makaleleri yayınlanmaktadır.

Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS), Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği gibi pek çok mesleki kuruluşun üyesi olan Op. Dr. Ercan CİHANDİDE, halen Koç Özel Lisesi Mezunlar Derneği yönetim kurulu başkanlığı ve Koç Özel Lisesi İcra Kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir.Mesleki çalışmalarına ise Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Yuniq Clinic
Ataşehir Anadolu Sağlık Cerrahi Tıp Merkezi 4. Kat, Barbaros Mah. Ortabahar Cad. 28/A Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Leke tedavisi Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif) Kepçe kulak estetiği Doku eksikliklerinin onarılması Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme) Devamı

Hakkında

Op. Dr. Ercan CİHANDİDE, 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1995 yılında Koç Özel Lisesi’nde bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2002-2009 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi süresince önce Nottingham City Hospital, Nottingham, İngiltere’de Baş Boyun ve Meme Cerrahisi konularında, sonrasında Institute for Craniofacial and Reconstructive Surgery, Southfield, MI, Amerika’da Yüz Cerrahisi ve Kraniomaksillofasyal Cerrahi konularında 3’er aylık sürelerde çalışmalar yapmış, Estetik Plastik Cerrahi, Mikrocerrahi ve El Cerrahisi, Çene Cerrahisi ve Yanık alanlarında eğitimlerini tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Ameliyatsız Bölgesel İncelme Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Ameliyatsız Estetik Yöntemleri Ameliyatsız yüz estetiği Askılama / İple germe uygulamaları Devamı

Hobiler

Kültür Gezileri Doğa Gezileri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MY
Man*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ercan Bey gerçekten çok ilgili, işinde tam bir duayen ve çok bilgili. Tam 8 hafta önce burun ameliyatımı yaptı kendisi, inanılmaz ilgi ve alakalı, sürecimde her zaman benim yanımda oldu. Burnum tam yüzüme göre ve çok doğal oldu. Kendisine burdan sevgilerimi gönderiyorum, çok mutluyum!

İS
İlk*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İşinde çok iyi olduğunu duyuyordum. Ben de tercih ettim.

BK
Ber*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İşinde iyi ve başarılı olduğunu düşünüyorum

Saf*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Herzaman en doğrusu ve en iyisini yapmaya çalışan harika bir doktor .

YK
Yas*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mesleğini seven hastasını mutlu eden donanımlı pozitif güleryüzlü doktorumuz iyi ki varsın,iyi ki seni tanımışız

MG
Mel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mesleğinde çok başarılı ve donanımlı en sevdiğim doktorumuz🤗

SB
Sin*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ercan Hoca ve ekibi ilk andan itibaren bana çok değer verdiklerini hissettirdiler. Bana güven verdiler. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

SA
Sib*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ercan bey kepce kulak operasyonumu yaptı ve cok memnun kaldim..kendisine botox islemi de yaptirdim cok memnunum hatta dudak dolgusu da en yakin zamanda yaptiracagim:)

HY
Hül*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İşinde titiz olası yaptığı işi takib etmesi çok choşuma gitti tskkurler

GD
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ercan hocam alanının en iyilerinden olan Hastasının memnuniyeti ve en iyi sonuç odaklı bir doktordur

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ercan Cihandide ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ercan Cihandide için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ercan Cihandide nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ercan Cihandide Yuniq Clinic bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ercan Cihandide hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ercan Cihandide Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Ameliyatsız Bölgesel İncelme, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri alanlarında hizmet veriyor ve Leke tedavisi, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif), Kepçe kulak estetiği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube