Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi

Göz Hastalıkları - İstanbul

Glokom, Astigmatizma, Presbiyopi

Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi

Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ, 1961 yılında Bandırma'da Göz doktoru bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Lisans öncesi eğitimini Özel Alman Lisesinde tamamladıktan sonra 1980 yılında Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Pazarlama bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. 1 yıl burada eğitim aldıktan sonra babasının da mesleği olan tıp doktorluğuna duyduğu ilgi nedeniyle 1981 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve tıp eğitimine başlamıştır. 1988 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Lisans eğitimi boyunca özel dersler vermiş, kongre turizmi alanında bölüm yöneticiliği yapmıştır. İstanbul Tıp Fakültesi Fotoğraf Kulübünün kurucuları arasında yer almıştır. Ayrıca kendisi İstanbul Üniversitesi Dağcılık Kulübü üyesi ve lisanslı kayakçısı olarak spor faaliyetlerinde bulunmuştur. 1986 yılında Nişantaşı Leo Kulübü Derneği'nin kurucu sekreterliğini yapmıştır.

Mezuniyetinin ardından 1988 yılında Ankara Çubuk`ta askerlik hizmetini yerine getirmiştir. 1989 yılında Avusturya Graz`da Karl Fransenz Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Kliniği'nde Göz Hastalıkları uzmanlık eğitimine başlamıştır. 1994 yılında ihtisasını tamamlamış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. İhtisas eğitimi sırasında 1991 yılında Graz Türk Öğrenci Ve Akademisyenler Derneği'ni kurmuştur. Derneğin yönetmeliği 1991 yılında Steiermark eyaletindeki en kapsamlı dernek yönetmeliği seçilmiştir. Daha sonra Türkiye'ye dönen Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ, 6 ay süreyle Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Kliniği'nde volanter olarak çalışmıştır. 

1996 yılında İstanbul Ekol Lions Kulübü kurucu üyeleri arasında yer almıştır. Mecburi hizmet yükümlülüğünü 1996-1997 yıları arasında Bartın Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. 1997 yılında İstanbul'a geri dönmüştür ve Göz Nurunu Koruma Vakfı İdealtepe Göz Merkezi'nin başhekimi olarak görev yapmıştır. 2005 yılında Göz Nurunu Koruma Vakfından ayrılan Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ, Esenler Hayat Hastanesi Göz Bölümünün sorumluluğunu almıştır. 2006 yılı itibariyle mesleğini serbest olarak icra etmektedir. Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmekte ve hastalarını kabul etmektedir.

Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ, Türk Oftalmoloji Derneği, Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahlar Derneği, Alman Göz İçi İmplantasyon Derneği, Amerikan Refraktif Cerrahi Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir. Mesleki kuruluşların yanı sıra, Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü üyesi ve lisanslı yelkencisidir. 3 Yıldız seviyesinde dalgıç brövesi sahibidir. DASK Doğa Araştırmaları ve Sporları Kulübü üyesidir. Halen Fenerbahçe Lions Kulübünün geçen dönem başkanı ve Lions 118 Y Yönetim Çevresi Göz Nurunu Koruma Komitesi başkanıdır. Göz Sağlığını Koruma ve Görme Engellilere Hizmet Derneği üyesi ve Danışmanıdır.

Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ Muayenehanesi
Abide-i Hürriyet Cad. No: 99/2 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Erg(elektroretinografi) Katarakt cerrahisi Keratektomi Kornea topografisi Retina laser fotokoagulasyonu Devamı

Hakkında

Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ, 1961 yılında Bandırma'da Göz doktoru bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Lisans öncesi eğitimini Özel Alman Lisesinde tamamladıktan sonra 1980 yılında Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Pazarlama bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. 1 yıl burada eğitim aldıktan sonra babasının da mesleği olan tıp doktorluğuna duyduğu ilgi nedeniyle 1981 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve tıp eğitimine başlamıştır. 1988 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Lisans eğitimi boyunca özel dersler vermiş, kongre turizmi alanında bölüm yöneticiliği yapmıştır. İstanbul Tıp Fakültesi Fotoğraf Kulübünün kurucuları arasında yer almıştır. Ayrıca kendisi İstanbul Üniversitesi Dağcılık Kulübü üyesi ve lisanslı kayakçısı olarak spor faaliyetlerinde bulunmuştur. 1986 yılında Nişantaşı Leo Kulübü Derneği'nin kurucu sekreterliğini yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Glokom Astigmatizma Presbiyopi Arpacık Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti) Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Cihan Ünlüçerçi Göz Hastalıkları uzmanıdır. Glokom, Astigmatizma, Presbiyopi alanlarında hizmet veriyor ve Erg(elektroretinografi), Katarakt cerrahisi, Keratektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube