Op. Dr. Çetin Köstekci, Antalya, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Çetin Köstekci

Ortopedi ve Travmatoloji - Antalya

Prp (Platelet Rich Plasma), Menisküs Yırtığı, Menisküs

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Karşıyaka M. İstiklal C. No:46  Korkuteli, Antalya
Özel Medi Yaşam

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Çetin Köstekci Hakkında

Çetin Köstekci Kimdir?

Op. Dr. Çetin KÖSTEKCİ, 1974 yılında Konya’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1990 yılında Mersin Tevfik Sırrı Gür Lisesi'nde tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında ise SSK Ankara Eğitim Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini almış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Çetin KÖSTEKCİ, mesleki hayatında 18 yıl boyunca kamuda ve özel sektörde pek çok farklı kurumda görev yapmıştır. Mesleki çalışmalarına  Özel Medi Yaşam Hastanesi'nde devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babası olan Dr. KÖSTEKCİ, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD) gibi bilimsel dernek üyeliklerinin yanında pek çok sivil toplum kuruluşlarında da görev almıştır.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Diplomalar ve Sertifikalar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Çetin Köstekci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Çetin Köstekci kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Köstekci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Çetin Köstekci için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Köstekci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Çetin Köstekci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Çetin Köstekci Özel Medi Yaşam bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Çetin Köstekci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Çetin Köstekci Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Artroskopi, Artroskopik ameliyatlar, Ayak bileği artroskopisi, Diz artroskopisi, Diz Eklemindeki Kıkırdak Sorunları ve Tedavi Yöntemleri, Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Prp tedavisi, Rotator kılıf (cuff) onarımı, Ayak bileği artroskopisi, Omuz artroskopisi alanlarında hizmet veriyor ve Prp (Platelet Rich Plasma), Menisküs Yırtığı, Menisküs, Omuz Eklemi Ağrısı, Omuz Sıkışması Sendromu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Çetin Köstekci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Çetin Köstekci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Çetin Köstekci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Köstekci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Çetin Köstekci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Köstekci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.