Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu

Genel Cerrahi - İstanbul

Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Laparoskopik kolorektal cerrahi

Randevu Al 0 (850) 811 76 47Soru Sor

Doktorun Adresi

Abide-i hürriyet cad No:164  Şişli, İstanbul
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Cengiz Dibekoğlu Hakkında

Cengiz Dibekoğlu Kimdir?

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu 1967 yılında Kastamonu da doğmuştur. İlköğretimini istanbul da tamamladıktan sonra 1984 yılında Pertevniyal Lisesi'nden mezun olmuş ve aynı yıl Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesine girmiştir. Tıp eğitimini İngilizce olarak tamamlayarak 1991 yılında mezun olmuş ve aynı yıl İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. 1996 yılında ''Radyasyon Enteritinde Nitrik Oksit Yolunun Engellenmesinin Sonuçları'' isimli deneysel tez ile genel cerrahi uzmanı olmuştur.
Dr. Cengiz Dibekoğlu aynı yıl Florence Nightingale Şişli Hastanesinde Genel Cerrahi staff doktoru olarak göreve başlamıştır ve kesintisiz olarak hastanedeki görevine devam etmektedir. Bu güne kadar binlerce başarılı operasyona  imza atmıştır.Dr. Cengiz Dibekoğlu ülkemizde Da Vinci Robotu ile ilk genel cerrahi ameliyatını yapan operatördür.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03 1996

Tecrübe: 24 yıl 5 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İstanbul Florence Nightingale HastanesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  03 1996 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı
 • Laparoskopik kolorektal cerrahi
 • Sindirim Yolu Cerrahisi
 • Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri

Tedaviler

 • Yara Iyileşmesi Ve Bakımı
 • Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar
 • Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları
 • Mide küçültme
 • İşaretleme yöntemi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 76 47

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Emar sonucu

  Hocam kendi doktorum rektoskopi istedi . 30 martta randevum var ama corona durumundan ötürü erteletip erteletmemekte kararsizim . sizce be yapmaliyim

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mide ağrısı

  Merhaba hocam aslında birden çok sorun var bende ama çözüm bulamadık.çoçukluktan beri geçmeyen bir mide bulantısı var bende gece uykudan uyandırıcak kadar.her defasında b12 vitamınlerı verip yolladılar ama geçmedi.ara sıra mide ağrılarım da oluyor.birde devamlı kabızım.lavobaya çıkarken artık kanama... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 76 47

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu hangi kurumlar Cengiz Dibekoğlu ile anlaşmalı?
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , TC Merkez Bankası , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Garanti Bankası , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Fortis bank , Ziraat Sigorta , Unico sigorta , Türk Telekom A.Ş. , Yargıtay , Danıştay , Oyak )

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır. Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Mide küçültme, İşaretleme yöntemi, Koleksistektomi, Sürrenal (böbrek üstü bezi cerrahisi) Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle, Kasık Fıtığı (inguinal herni) tedavisi, Karaciğer cerrahisi, Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Laparoskopik kolorektal cerrahi, Sindirim Yolu Cerrahisi, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Cengiz Dibekoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.