Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

5.0

Genital Estetik, Menopoz, Klitoris estetiği

“Kendisi ile Candida tedavimizin dün son lazerini yaptık ve yıllardır uğraştığım hastalığımdan kurtul...” Devamı

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Ankara’da doğdu. 2004 yılında Karabük Anadolu Lisesi’nden, 2010 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) başarılı olarak Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ ihtisasına başlayarak 2015 yılında ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu.

2015-2017 yılları arasında Ağrı Devlet Hastanesi’nde Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışarak mecburi hizmet yükümlülüğünü tamamladı. Ardından bir sene özel bir hastanede çalıştı.

Dr. Burcu Akdağ Özkök 2019 yılında Hera Klinik bünyesinde Doç. Dr. Süleyman Eserdağ ile çalışmaya başladı. Dr Özkök spesifik olarak cinsel disfonksiyonlar üzerine çalışmakta ve genital estetik operasyonları- kozmetik jinekoloji uygulamaları gerçekleştirmektedir.

2020 yılında Avrupa Cinsel Tıp Akademisi’nin (ESSM) düzenlediği sınava girip başarılı olarak “Fellow of the European Comitee of Sexual Medicine” (FECSM) ünvanını almaya hak kazanan Dr Özkök aynı zamanda ISAGSS (International Society of Aesthetic Genital Surgery and Sexology) Derneği’nde 2020 yılından beri “başkan yardımcısı” pozisyonunda bulunmaktadır. Dr. Burcu Akdağ Özkök, ISAGSS olarak her yıl düzenledikleri uluslarası “Hands On Master Course” larda (canlı cerrahi kursları) meslektaşlarına genital estetik ve kozmetik jinekolojinin incelikleri ile ilgili eğitim vermektedir. Yine ISAGSS olarak pek çok ulusal ve uluslararası kongrelerde de “Genital Estetik ve Seksoloji Kursları” düzenlemektedirler.

Kadınların sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmalarını çok önemseyen Dr Özkök, 2022 senesinde online bir platformda, sağlık profesyonellerine özel “Ben Değil Bir Arkadaşım Soruyor- Cinsellik Hakkında Merak Edilen Her Şey” isimli 8 saatlik eğitim düzenlemiştir. 2021 senesinden itibaren her sene Yeşim Temel Özcan ile birlikte düzenledikleri “Bedenimizin Sesini Dinliyoruz Kampı”nda da yaklaşık 3 saatlik interaktif “Cinsel Hayatın Gizli Şifreleri” sunumunu gerçekleştiren Dr. Burcu Akdağ Özkök, benzer eğitim ve workshopları pek çok organizasyonda düzenlemeye devam etmektedir.

Dr. Özkök’ün ana çalışma alanları vajinismus, ağrılı cinsel ilişki (disparoni), orgazm problemleri gibi cinsel disfonksiyonlar ve labioplasti (iç dudak estetiği) , vajina daraltma, dış dudak estetiği, klitoris estetiği gibi cerrahi; vajinal lazer, genital PRP, O shot gibi cerrahi dışı kozmetik ve fonksiyonel genital estetik uygulamalarıdır.

Bunlarla birlikte Dr. Burcu Akdağ Özkök’ün bir diğer çalışma alanı ise Jinekolojide Fonksiyonel Tıp uygulamalarıdır.

Öğrencilik yıllarından itibaren hastalıkların kök sebepleri üzerine okumalarını gerçekleştiren ve bütüncül bir tedavi modelini benimseyen Dr. Özkök; 2019 senesinde Prof. Dr. Mehmet Mahir Atasoy’un kurmuş olduğu “Fonksiyonel Tıp Platformu” na “Bilim Kurulu Üyesi” olarak girmiş ve platformun hekimlere, eczacılara ve diyetisyenlere yönelik olan eğitimlerinde ders vermeye başlamıştır.

2020 senesinde Türkiye’de ilk defa bir branşa spesifik olarak düzenlenen fonksiyonel tıp eğitimini organize ederek “Jinekolojide ve Obstetride Fonksiyonel Tıp Sempozyumu”nu Fonksiyonel Tıp Platformu çatısı altında düzenlemiş olan Dr. Burcu Akdağ Özkök, bu sempozyum ile jinekoloji camiasında pek çok meslektaşının fonksiyonel tıp ile tanışmasına öncülük etmiştir.

“Orzaks Akademi”, NBT akademi”, “BAYER ile Tavsiyen Eczanede”. “Vitafenix ile hekim ve diyetisyen eğitimleri” gibi pek çok firmanın sağlık profesyonelleri için düzenlediği eğitimlerde Fonksiyonel tıp bakış açısı ile kadın sağlığı konulu eğitimler veren Dr. Özkök’ün Diyt. Yeşim Temel Özcan ile düzenlediği pek çok eğitim de bulunmaktadır.

Polikistik over sendromu, endometriozis, dismenore, premenstrüel sendrom, gebelik öncesi dönem değerlendirilmesi (prekonsepsiyonel dönem), erken menopoz, perimenopozal dönem ve menopozda bioeşdeğer hormon replasman tedavisi Dr. Burcu Akdağ Özkök’ün fonksiyonel tıp kapsamında değerlendirdiği başlıca hastalık ve süreçlerdir. Bütüncül yaklaşım ile kadınların sağlıklı yaş almasını hedefleyen Dr. Özkök beden-hormon-zihin sağlığını bir bütün olarak görmekte;  bu kapsamda hastalarının beslenmesinden cinsel hayatına tüm alanları ayrı ayrı değerlendirmektedir.

“Kronik vajinal kandida” ve “genital liken sklerozus” hastalarında da benzer yaklaşımla özel tedavi protokolleri uygulayan Dr. Burcu Akdağ Özkök; özellikle bu iki problemde fonksiyonel tıp uygulamaları ile rejeneratif kozmetik jinekolojik tedavileri birarada uyguladığı özel tedavi modelleri geliştirip uygulamaktadır.

2018 yılında resmen kurulan Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı’nın (KAHEV) 5  kurucu üyesinden birisi olan Dr. Özkök, halen vakıftaki yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. KAHEV Akademi kapsamında da vakıf yararına eğitimler veren Dr. Özkök, her çocuğun ve gencin eşit haklara sahip olarak okuyabilmesine büyük önem vermektedir.

Evli ve 1 kız çocuğu olan Dr. Burcu Akdağ Özkök ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Lise yılarında 6 senesi lisanslı 10 sene voleybol oynamış olan Dr. Özkök, konuşulamayanları konuşmayı, bilinmeyenleri anlatmayı çok sevmekte; anlatmaktan arta kalan zamanlarında da yazmaktan büyük keyif almaktadır.

Dr. Özkök’ün geleceğe dair hayallerinin arasında bir kitap yazmak bulunmaktadır; bu kitabın ne hakkında olacağını henüz kendisi de bilmese de, kitabında “kadınları” anlatacağından neredeyse emindir.

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök
Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Rahim sarkması ve idrar kaçırmalarında ameliyatsız çözümler (peser, dolgu enjeksiyonları vb.) Medikal tedaviler Lazer ile vaginal kuruluk tedavisi Östrojen dominansı Lazer ile vajinal beyazlatma Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Ankara’da doğdu. 2004 yılında Karabük Anadolu Lisesi’nden, 2010 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) başarılı olarak Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ ihtisasına başlayarak 2015 yılında ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2020
Deneyim: 4 Yıl

Deneyimler

Hera Klinik (2020 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 16 35

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BV
Bey*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
05.04.2024
Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

Kendisi ile Candida tedavimizin dün son lazerini yaptık ve yıllardır uğraştığım hastalığımdan kurtuldum. Gerçekten kendisine minnettarım. Yaklaşık son 1 yıldır kronik candida hastasıydım, gitmediğim doktor ve hastane kalmamıştı. En son gittiğim eğitim araştırma hastanesinde artık bana devlet hastanelerinde hiçbir şey yapılamayacağını çözümlerin tükendiğini söylediler. Ve doktorum sağolsun bana Burcu Hanımı önerdi. Kendisine gittiğimde çok umutsuzdum, ama inanılmaz enerjisi ile hastalığınızı ve sebeplerini size o kadar güzel anlatıyor ki o motivasyonla söylediği her şeyi yapıyorsunuz. Kandida protokolümün gerektirdiği diyetisyen görüşmeleri, ozon ve lazer tedavisi sonucunda bağışıklık sistemim güçlendi, tüm değerlerim düzeldi, tam 10 kg kilo verdim ve gerçekten tüm enerjim yerine geldi. Fizyolojik ve psikolojik olarak iyileştim. Kendisi bana hayatımın geri kalanında da uygulayacağım çok değerli önerileriyle dün beni uğurladı. Önüme gelen her kadına Burcu Hanım'ı öneriyorum. Geçmeyen candida kaşıntıları yüzünden geceleri uykudan uyanıp ağlardım keşke kendisini daha erken tanısaydım. Gözünüz kapalı gidin ve kendisine teslim olun, emeği ve motivasyon desteği için çok çok teşekkür ederim. Görüşü Şikayet Et

ha
Hül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
23.01.2023
Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

Birkaç yıl önce yaklaşık 31 yaşındayken Burcu hanıma muayene olduğumda, çikolata kisti için kullandığım hormon ilacını bırakmam gerekiyordu çünkü maksimum kullanım süresi dolmak üzereydi. İlaç nedeniyle panik atağım şiddetlenmiş ve kemiklerim zayıflamıştı. Moralim ve enerjim sıfır, depresif, agresif, korkak haldeydim, hatta adet olmaya bile korkuyordum, işi bırakmayı dahi düşünmüştüm, insan adet olduğunda nasıl çalışabilir ki diyordum, ped reyonlarını gördüğümde bile afakanlar basıyordu, hem cinsel isteğim sıfırdı hem de ilişkiye girsem bile korkunç acılar çekiyordum. İlaç bir sürü şeyi mahvetse de onu kendi kendime bırakmam da imkansızdı. Çünkü sonrasında korkunç ağrılar yeniden başlayacaktı. Burcu hanıma gitmeden önce de glütensiz besleniyordum, beslenmeme dikkat ediyordum. Bununla birlikte Burcu hanımın tedavisiyle ilk aylarda ruhsal sağlığım, ardından kemik sağlığım ve kistimle ilgili çok iyi gelişmeler oldu. Kemiklerim toparlanmaya başladı, panik atak ilacımın dozu büyük oranda azaldı, adet sancısı çok çok azaldı (ki çekenler bilir ne kadar şiddetli olduğunu), kistten kaynaklanan ilişki sırasındaki ağrı tamamen geçti, cinsellik geri geldi, kısaca hayat yeniden başladı. Benimse bu yaşadıklarım karşısında sürekli tekrarladığım şey şu oldu; “ben yaşamıyormuşum”. Evet kesinlikle yaşamıyormuşum. Bu tedavi, benim hayatta kendim için yaptığım en değerli yatırım oldu. Görüşü Şikayet Et

AT
Ays*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
19.04.2022
Hormonal terapi
Hera Klinik

Burcu Hanım, diğer doktorların disforik bozukluğumu (PMS / PMDD) çözmek için beni çalakalem dinleyip; ilk iş doğum kontrol hapı ve antidepresan önerdiği rahatsızlığımı anlayabilmek için, önce beni büyük br şefkat ile dinledi. Beni içten konuşmaları ile rahatlatarak, konuyu etraflıca öğrenmek için önce çok derin bir güven oluşmasını sağladı. Sanki her şeyi bir binayı inşa eder gibi sağlam temeller üzerine oturtup, sorunun kaynağını anlayabilmek için çoçukluğumdan günümüze kadar herseyi ayrıntılarıyla sordu. Bunları yaparken o kadar dostane ve o kadar içten yaptı ki, en ufak bir yapmacıklık içermediği için o ana kadar kendime bile itiraf etmek istemediğim şeyleri Burcu Hanım’a söylerken buldum kendimi. Tüm test sonuçlarım çıktıktan sonra verdiği çok değerli tavsiyeler ile gün be gün iyileştim. Her gün kendisine ve beni yönlendirdiği yola içimden minnet duydum, duyuyorum. 8 ay sonra kontrole gittiğim zaman adını koyamasam da, kendimde olan sıkıntılardan bahsedince Vulvar Vestibulit Sendrom’um olduğunu ve basit bir lazer operasyonu ve PRP ile bundan kurtulabileceğimi söyledi. Hiç tereddüt etmeden kabul ettim. Büyük bir sevgi ortamında, çok değerli ekip arkadaşları ile bu operasyonu ellerimi sıkı sıkı tutarak ve beni hep rahatlamak çok kolay ve sorunsuz bir şekilde geçirmemi sağladılar. Uzun lafın kısası; derdinize çare bulabilmek için sizi itinayla dinliyor, hiç bir ayrıntıyı kaçırmıyor, sorunun altında yatan sebepleri bulmak için kendini paralıyor. İşine duyduğu saygı ve aşkı, size yaklaşımından, sizin sorumluluğunuzu alışından hemen anlıyorsunuz. İşte o an kendinizi bu doktora neden koşulsuzca teslim ettiğinizin cevabı oluyor. Burcu Hanım!a buradan seslenmek isterim; Tüm emeğinize, paylaşmış olduğunuz bilgilere, bana ayırmış olduğunuz mesai içi - dışı tüm vaktinize, beni iyileştirmenize, en derinden müteşekkirim. O güzel yüzünüz hep gülsün, gözleriniz hep ışıl ışıl parlasın. Görüşü Şikayet Et

HA
Ham*** A*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
06.05.2021

Burcu hanım son derece ilgili alakalı ve alanında son derece donanımlı bir doktor.. Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Av
Ayd*** V*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
05.05.2021

Son derece ilgili, sevecen, bütüncül bakan bir doktor. İlgisi için de ayrıca teşekkür etmek isterim Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MM
Mer*** M*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
05.05.2021

Burcu hoca alaninda cok başarılı, hastasını dinleyen ve en uygun çözümü bulmaya çalışan bir hekim. Sorunumu çözmek adına her şeyi deneyip peşini bırakmadı. Sorunlarımın büyük kısmını da verdiği bilgilerle aynı zamanda ufkumu genişleterek çözdü. Çok iyi bir fonksiyonel tıpçıdır aynı zamanda, çareler hiç tükenmez. Hocama yaptıkları için binlerce teşekkürler. Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MM
M M*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
24.03.2021

İşinin ehli, sabırlı, neşeli ve tatlı dilli bir doktordur. Kendisine çok şey borçluyum.. Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
II
Ire*** I*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
11.01.2021

Ameliyat olalı 3 ay oldu ve inanın şimdiye kadar aldığım en iyi ve aynı zamanda en hızlı karar dı 😄 aslında ergenlik doneminden beri rahatsız olduğum bir konuydu.. ve ilerliyen zamanlarda cinsel ilişkiye girdiğimde kendimi mutsuz hissediyordum.. ısıkları kapatılsın istiyordum...cinsel ilişki sırasında ağrım oluyor ve her aynaya baktığımda sarkan labiamı görmekden bıkmıştım Yıllardır aklımda olan ama bir türlü cesaret edemidigm bir ameliyata 2 gun icinde karar verip biletimi aldım.. ve uçakdan iner inmez kendimi sizin yanınızda buldum evet biraz tezcanlı bir insanım 😄 aynı gün ameliyatımı oldum 21.09 ve 3 gun sonra yavas yavasta olsa alıs veris merkezlerini geziyordum kuafore gittim... 4gun bagdat caddesini bile gezdim... hiç korktuğum gibi geçmedi iyilişme surecim ağrıdan çok kaşıntı kotuydu o da kremlerle beraber yatısıyordu. Çok menun kaldım tekrardan çok teşekkür ederim sizin ve bütün ekibinizin ellerine sağlık Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Eli*** Ö*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
22.10.2020

Burcu hanım ile pcos tedavisi için yollarımız kesişti. Yıllardır hem haşimato hem pcos için Farklı tedaviler görüyordum ama sonuç hep aynıydı. 3-3.5 aydır kendisinin kontrolündeyim ve düzenli beslenme eşliğinde vermiş olduğu vitamin destekleri sayesinde hayatımda ilk defa her ay regl oluyorum ve bu ilaçsız olabiliyor. Fonksiyonel tıp yaklaşımı ile oldukça güzel sonuçlar elde edeceğiniz, her dakika ulaşabileceğiniz ve soru sorabileceğiniz harika birisi kendisi. Şiddetle tavsiye ediyorum Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
OO
Oz O*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
20.10.2020

Merhaba, Burca hanim gercekten işinde profesyinelligi ve samimiyeti birleştirmiş bir doktor. Kendisiyle tanışmaktan çok memnunum. Tedavi sürecinde ve sonrasında çok destek oldu. Kendisi ve ekibi pozitif düşüncelerle bu süreci atlatmamda hep yanimdaydi. Kendisine ve Hera Kliniğe çok teşekküer😊 Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741635

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Kadın Hastalıkları ve Doğum, Fonksiyonel Tıp uzmanıdır. Genital Estetik, Menopoz, Klitoris estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Rahim sarkması ve idrar kaçırmalarında ameliyatsız çözümler (peser, dolgu enjeksiyonları vb.), Medikal tedaviler, Lazer ile vaginal kuruluk tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 16 35

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube