Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

Fonksiyonel Tıp - İstanbul
5.0

Adet Ağrıları (Dismenore), Adet Düzensizlikleri, Endometriozis

“” Devamı

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Ankara’da doğdu. 2004 yılında Karabük Anadolu Lisesi’nden, 2010 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) başarılı olarak Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ ihtisasına başlayarak 2015 yılında ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu.

2015-2017 yılları arasında Ağrı Devlet Hastanesi’nde Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışarak Devlet Hizmet Yükümlülüğünü tamamladı. Ardından 1 sene özel bir hastanede Kadın Doğum Uzmanı olarak çalıştı.

İhtisas yaptığı yıllardan itibaren cinsel fonksiyon bozuklukları üzerine araştırmalar yapan ve eğitimler alan Dr. Burcu Akdağ Özkök, 2019 yılında Hera Klinik – İstanbul ailesine katıldı.

Dr. Burcu Akdağ Özkök Avrupa Cinsel Sağlık Topluluğu (ESSM) (European Society of Sexuel Medicine) tarafından verilen eğitimleri tamamlayarak ve 2020 yılında girdiği sınavda başarılı olarak Cinsel Tıp Avrupa Board Diploması'na ('Fellow') sahip cinsel terapist ünvanını aldı (FECSM).

İhtisas yıllarından itibaren klasik tıbbi yaklaşımların kronik hastalıklarda yeteri kadar etkili olmadığını düşünen ve bütüncül bir bakış açısına sahip olabilmek için bu yönde çalışmalarını sürdüren Dr. Özkök, Fonksiyonel Tıp eğitimlerini tamamlayarak girdiği sınavda başarılı oldu. Takiben Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu (FTEP) Bilim Kurulu üyesi olan Dr. Burcu Akdağ Özkök, FTEP ekibinin eğitmeni olarak hekimlere ve diyetisyenlere, ağırlıklı olarak kadın sağlığı ve hormonlar üzerine eğitimler vermektedir.

Dr. Özkök vajinismus tedavisi başta olmak üzere kadın ve erkeklerdeki cinsel problemler; ağrılı cinsel ilişki, orgazm problemleri, cinsel isteksizlik ile kadınlarda genital bölgenin cerrahi ve cerrahi olmayan estetik ameliyatları, genital bölge lazer ve radyofrekans uygulamaları ile ilgili hasta kabul etmektedir. Cinsel sağlık ve cinsel disfonksiyonlar üzerine eğitimler vermekte, çeşitli platformlarda bu konularla ilgili yazılar yazmaktadır.

Aynı zamanda Fonksiyonel Tıp uygulayıcısı ve eğitimcisi olarak, polikistik over sendromu tedavisinden menopoz dönemindeki hormon replasman tedavisine kadar bir kadının hayatı boyunca karşı karşıya kalabileceği tüm kronik hastalıklar ve durumlarla ilgili de hastalarına danışmanlık vermektedir.

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) mütevelli heyet ve yönetim kurulu üyesi olan Dr. Burcu Akdağ Özkök, evli ve 1 çocuk annesidir. Dr. Özkök ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Hera Klinik
Suadiye Mah. Bağdat Cad. No:394/10 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Östrojen Dominansı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Ankara’da doğdu. 2004 yılında Karabük Anadolu Lisesi’nden, 2010 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun oldu. Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda (TUS) başarılı olarak Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum’ ihtisasına başlayarak 2015 yılında ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’ oldu. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Adet Ağrıları (Dismenore) Adet Düzensizlikleri Endometriozis Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma Et(Hormon Replasman Tedavisi) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 16 35

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SZ
S Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741635

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Hera Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök Fonksiyonel Tıp uzmanıdır. Adet Ağrıları (Dismenore), Adet Düzensizlikleri, Endometriozis alanlarında hizmet veriyor ve Östrojen Dominansı, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube