Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Op. Dr. Bülent Kement, Ordu, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Bülent Kement

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ordu

Bacak Estetiği, Botox, Boyun Germe

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Şirinevler Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd. No:218, 52200 Altınordu/Ordu,  Merkez, Ordu
Özel Ordu Umut Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Bülent Kement Kimdir?

Op. Dr. Bülent KEMENT, 1979 yılında Ordu'da doğmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamladıktan sonra Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasısını ise Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde 2011 yılında tamamladıktan sonra Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Bülent KEMENT, Ordu Merkez'de bulunan Özel Ordu Umut Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • TRAKYA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ze..

2 sene önce estetik cerrah Op. Dr. Bülent Kement'e burun estetiği yaptırdım. Çok güzel geçen bir operasyonun ardından burnum tam istediğim gibi oldu ve çok memnun kaldım. Burun estetiği olmadan önce Bülent beyle konuştuğumuz ve gördüğüm şeklin birebir aynısı oldu hatta. Çok rahatladım gerçekten. Hem nefes kalitem arttı çok çok daha rahat nefes alıp verebiliyorum, horlamam yok oldu, hem de estetik olarak çok güzel bir burun görüntüsü oldu. Burun estetiği için internette yaptığım birçok araştırma neticesinde bulduğum estetik cerrah Bülent Kement'e çok teşekkür ediyorum. Burun estetiği yaptırmayı düşünen herkese de şiddetle tavsiye ederim. Burnumu gören nerede yaptırdın diye soruyor :) 09-04-2017

şra..

Selamlar. Yağ aldırma işlemi için tavsiye üzerine randevu alıp gittiğim ve liposuction yapılarak karın bölgemdeki yağların neredeyse tamamından kurtulduğum ve çok memnun kaldığım estetik cerrahı. Liposuction işlemini uzun süredir yaptırmak istiyordum bunu paylaştığım yakın arkadaşlarımdan birinin bu işlemi çok iyi yapan bir estetik cerrahisi uzmanının olduğunu söyledi Ordu'da. Zaten küçük yerde olduğumuz için bu işi iyi yapan alanında uzman birisinin tavsiyesini alır almaz gidip yağ aldırma işlemini yaptırmıştım Bülent Kement'e. Yağlarımdan kurtulmanın bu kadar kolay ve acısız olacağını bilseydim çok önceden giderdim. Operasyon sonrasında da verdiği tavsiyelerle vücudumu nasıl korumam gerektiğimle alakalı birçok tavsiye aldım Bülent beyden. Çok ilgili de bir doktor. Öneriyorum. 17-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Bülent Kement tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.