Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Antalya

Bel Fıtığı, Bel kanal darlığı, Beyin Kanamaları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Hacıveliler Mahallesi, Merkez Sokak No:2  Kumluca, Antalya
Özel Medikum Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kuşkavağı Mah., Atatürk Blv. No:81  Kepez, Antalya
Özel Akdeniz Şifa Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Bülent Fahri Kılınçoğlu Hakkında

Bülent Fahri Kılınçoğlu Kimdir?

Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU İzmir ve Selanik kökenli olup 1966 yılında Erzurum'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini İstanbul'da bitirmiştir. Ardından İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı’nda yaparak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

1989-1992 yılları arasında Osmaniye - Düziçi Atalan Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini, 1992-1993 yılları arasında ise Niğde - Bor Askeri Fabrika Tabibi ve 1993-1994 yılları arasında Çanakkale - Ayvacık Sağlık Merkezi Tabibi olarak askerlik vazifesini yerine getirmiştir.

1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Nöroşirürji Kliniği'nde Asistan olarak, 1999-2001 yılları arasında da Uzman Doktor olarak görev yapan Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU, 2001-2004 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi olarak, 2004-2005 yılları arasında TEM Hospitals Nöroşirürji Kliniği Uzmanı ve İşyeri Hekimi olarak, 2005-2008 yılları arasında NİSA Hastanesi Nöroşirürji Kliniği Uzmanı olarak ev 2008-2010 yılları arasında ise Medicana International İstanbul Hastanesi Nöroşirürji Kliniği Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

2010 yılından beri Memorial Antalya Hastanesi Nöroşirürji Kliniği’nde çalışmış olup mesleki çalışmalarına Özel Akdeniz Şifa Tıp Merkezi ve Özel Medikum Hastanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU, Amatör yat kaptanlığı (2001), Toros Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (TODOSK - lisanslı sporcu 2013), CMAS Tek Yıldız Scuba (2014) ve Aikido 1. DAN Siyah Kuşak (2014 from AİKAİ Japan) gibi birçok sosyal eğitim da almıştır.

 

Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bel Fıtığı
 • Bel kanal darlığı
 • Beyin Kanamaları
 • Boyun Fıtığı
 • Kafa Travmaları
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
 • Bel Fıtığı Tedavisi

Bülent Fahri Kılınçoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

up..ntürk

mesleğini en iyi şekilde kusursuz yapan bir cerrah. yolunuz açık olsun başarılar... 30-11-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bülent Fahri Kılınçoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel fitiği

  L4-5 disk posterior konturunda düzleşme izlenmiştir. l5-s1 seviyesinde santral ağırlıklı geniş tabanlı bulging ve bilateral epinöral yağ planlarında kısmi silinme izlenmiştir. nedemekti̇r hocam i̇yi çalışmalar

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ben anlam çıkartamadım umarım problem yoktur

  ½r. **verteks seviyesinde sol frontal lob subkortikal beyaz cevher i�erisinde t2 ve flair a��rl�kl� sekanslarda hiperintens nonspesifik �zellikte bir adet milimetrik sinyal odaklar� izenmektedir.klinik ve laboratuvar bilgileri ile korele de�erlendirilmesi �nerilir.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. B Kılınçoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. B Kılınçoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu Özel Medikum Hastanesi Özel Akdeniz Şifa Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Bel Fıtığı Tedavisi, Beyin tümörleri ameliyatı, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Omurga ağrılarında enjeksiyonlar, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Bel kanal darlığı, Beyin Kanamaları, Boyun Fıtığı, Kafa Travmaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. B Kılınçoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. B Kılınçoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.