Op. Dr. Bilgi Gökcan, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Bilgi Gökcan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Ürojinekoloji, Tüp Bebek

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Vedat Günyol Cad. No:30 K.Bakkalköy  Ataşehir, İstanbul
Memorial Ataşehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Bilgi Gökcan Kimdir?

Op. Dr. Bilgi GÖKCAN, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlköğrenimini Beşiktaş Turgut Reis İlkokulu’nda, orta öğrenimini ise Nişantaşı Kız Lisesi’nde dereceyle bitirmiştir. 1987 yılında üniversite sınavında ilk tercihi olan İ.Ü İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanması ile hayallerini süsleyen doktorluk macerası başladı. 

Üniversite yıllarında, derslerinin yanında DETAM adı verilen deneysel araştırma kliniğinde farklı hayvan deneyleri yaparak bilimselliğe de ilk adımı attı ve tıp eğitimini 1993 yılında iyi bir derece tamamlayarak tıp doktoru unvanı aldı. Mezuniyetini takiben Bartın'ın Kurucaşile isimli kasabasında pratisyen hekim olarak çalışmaya başladı. Burada mesleki alandaki ilk deneyimini kazandı ve 7 ay sonra, 1994'de uzmanlık sınavında  ilk tercihi olan İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk hastalıkları Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında uzmanlık eğitimi almaya başladı. 4 yıl süren yoğun ve zorlu uzmanlık eğitimini 1998 yılında tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu ve Manisa Doğum Evi’ne atandı.

Op. Dr. Bilgi GÖKCAN, mesleki deneyimlerini, bu kurumda karşısına çıkan zor vakaları başarıyla tamamlayarak arttırdı ve ayrıca çeşitli kurs ve seminerlere giderek bilgilerini sürekli yeniledi. Bilimsel çalışmalarına ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nden destek alarak devam etti.  Burada 7 yıl süren görevi sonrasında 2005 yılında İstanbul’a döndü. Dönüşünün ardından Özel Afiyet Hastanesi’nde görev yapmaya başladı. Özel ilgi alanlarını oluşturan kısırlık ve tüp bebek tedavisi eğitimini almak sebebiyle Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek Merkezine başvurusunu gerçekleştirdi ve burada ülkemize ve dünyada önemli başarılara imzasını atmış olan Prof. Dr. Semra Kahraman ve ekibiyle çalıştı, çalışmaları sonucunda da tüp bebek ve kısırlık tedavisi yapabilme sertifikası almaya hak kazandı.

Sertifikasını almasının ardından 2014 yılında Doç. Dr Cem Demirel başkanlığında, başarıları tescillenmiş olan Op. Dr. Bilgi GÖKCAN, Ataşehir Memorial Hastanesi Tüp Bebek Kliniğinde çalışmaya başladı ve halen burada çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca kendisi, bir erkek çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI

Yayınlar

  • Preeklamptik gebelerde prorenin ve renin düzeyinin gebeliğin prognozu üzerine etkisi, Türkiye Klinikleri Jinekoloji ve Obstetri Derneği Dergisi, 1999.
  • Preoperatif kateterizasyon uygulanan gebelerle kataterizasyon uygulanmayan gebelerin üriner enfeksiyon oranlarının karşılaştırılması, Türkiye Klinikleri Jinekoloji Obstetri Dergisi, 2001.
  • Diensephal gebelik olgu sunumu, Türkiye Klinikleri Jinekoloji Obstetrik Dergisi, 2005.
  • The presence of endometrioma does not impair time lapse morphokinetic parameters and embryosa study on sibling oocytes, ESHRE, poster sunumu, 2014.

Fotoğraflar

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lşah..hsıvar Emiralioğlu

Doktor fobimi yenmemi sağlayan süper kadın doktordur, sesi, yaklaşımı, tavrı, yeterli bilgilendirmesi ve özeni sizi rahatlatır, gözüm kapalı tavsiyemdir, seviyorum. 17-01-2018

lşah..hsıvar Emiralioğlu

Müthiş anlayışlı, pozitif, herşeyin iyisini güzelini hakeden,sürekli koşuşturan ve işini hakkıyla yapan, karşılaşabileceğiniz en içten, güzel ve iyi kalpli hekimdir kendisi. Kesinlikle tavsiyemdir. 03-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Bilgi Gökcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.