Op. Dr. Bilgi Gökcan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Rahim Urları, Rahim Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri

5.0

“Doktor fobimi yenmemi sağlayan süper kadın doktordur, sesi, yaklaşımı, tavrı, yeterli bilgilendirmes...” Devamı

Op. Dr. Bilgi Gökcan

Op. Dr. Bilgi GÖKCAN, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlköğrenimini Beşiktaş Turgut Reis İlkokulu’nda, orta öğrenimini ise Nişantaşı Kız Lisesi’nde dereceyle bitirmiştir. 1987 yılında üniversite sınavında ilk tercihi olan İ.Ü İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanması ile hayallerini süsleyen doktorluk macerası başladı. 

Üniversite yıllarında, derslerinin yanında DETAM adı verilen deneysel araştırma kliniğinde farklı hayvan deneyleri yaparak bilimselliğe de ilk adımı attı ve tıp eğitimini 1993 yılında iyi bir derece tamamlayarak tıp doktoru unvanı aldı. Mezuniyetini takiben Bartın'ın Kurucaşile isimli kasabasında pratisyen hekim olarak çalışmaya başladı. Burada mesleki alandaki ilk deneyimini kazandı ve 7 ay sonra, 1994'de uzmanlık sınavında  ilk tercihi olan İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk hastalıkları Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında uzmanlık eğitimi almaya başladı. 4 yıl süren yoğun ve zorlu uzmanlık eğitimini 1998 yılında tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu ve Manisa Doğum Evi’ne atandı.

Op. Dr. Bilgi GÖKCAN, mesleki deneyimlerini, bu kurumda karşısına çıkan zor vakaları başarıyla tamamlayarak arttırdı ve ayrıca çeşitli kurs ve seminerlere giderek bilgilerini sürekli yeniledi. Bilimsel çalışmalarına ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nden destek alarak devam etti.  Burada 7 yıl süren görevi sonrasında 2005 yılında İstanbul’a döndü. Dönüşünün ardından Özel Afiyet Hastanesi’nde görev yapmaya başladı. Özel ilgi alanlarını oluşturan kısırlık ve tüp bebek tedavisi eğitimini almak sebebiyle Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek Merkezine başvurusunu gerçekleştirdi ve burada ülkemize ve dünyada önemli başarılara imzasını atmış olan Prof. Dr. Semra Kahraman ve ekibiyle çalıştı, çalışmaları sonucunda da tüp bebek ve kısırlık tedavisi yapabilme sertifikası almaya hak kazandı.

Sertifikasını almasının ardından 2014 yılında Doç. Dr Cem Demirel başkanlığında, başarıları tescillenmiş olan Op. Dr. Bilgi GÖKCAN, Ataşehir Memorial Hastanesi Tüp Bebek Kliniğinde çalışmaya başladı ve halen burada çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca kendisi, bir erkek çocuk annesidir.

Memorial Ataşehir Hastanesi
Vedat Günyol Cad. No:30 K.Bakkalköy Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Jinekolojik cerrahi Jinekolojik operasyonlar İnfertilite ve tüp bebek Vajina estetiği Serviks biyopsisi(kolposkopi) Devamı

Hakkında

Op. Dr. Bilgi GÖKCAN, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlköğrenimini Beşiktaş Turgut Reis İlkokulu’nda, orta öğrenimini ise Nişantaşı Kız Lisesi’nde dereceyle bitirmiştir. 1987 yılında üniversite sınavında ilk tercihi olan İ.Ü İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanması ile hayallerini süsleyen doktorluk macerası başladı.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Rahim Urları Rahim Kanseri Rahim Ağzı Kanseri Rahim Kalınlaşması Rahim Egzaması Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Gül*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Doktor fobimi yenmemi sağlayan süper kadın doktordur, sesi, yaklaşımı, tavrı, yeterli bilgilendirmesi ve özeni sizi rahatlatır, gözüm kapalı tavsiyemdir, seviyorum.

Gül*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Müthiş anlayışlı, pozitif, herşeyin iyisini güzelini hakeden,sürekli koşuşturan ve işini hakkıyla yapan, karşılaşabileceğiniz en içten, güzel ve iyi kalpli hekimdir kendisi. Kesinlikle tavsiyemdir.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Bilgi Gökcan ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Bilgi Gökcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Bilgi Gökcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Bilgi Gökcan Memorial Ataşehir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Bilgi Gökcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Bilgi Gökcan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Rahim Urları, Rahim Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Jinekolojik cerrahi, Jinekolojik operasyonlar, İnfertilite ve tüp bebek hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube