Op. Dr. Behram Barlas, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Behram Barlas

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Gebelik Takibi, Riskli Gebelik, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Mah. 537. Sok. No:5 Küçükköy  Gaziosmanpaşa, İstanbul
Asya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Behram Barlas Hakkında

Behram Barlas Kimdir?

Op. Dr. Behram Barlas,  İran’ın Türk asıllı Azerilerinden olup ve 1958 yılı İranın Azderbaijan ilinde doğmuş olup ve 1978 yılından itibaren İstanbul'da yaşamaktadır. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1991 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Devlet ve kamu hizmetlerinden sonra 15 yıldır özel hastanelerde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Genel yöneticilik olarak ve baş hekimlik görevlerinden sonra yurt dışında infertilite kursu geçirip ve (kısırlık) tedavisi sertifikasıyla Kadın Hastalıkları kanser teşhis ve cerrahi tedavisiyle ilgili değişik ülkelerden özel sertifikalar almıştır. 

Mardin kızıltepe devlet hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı ve baş hekimliği. Özel alibey köy hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı ve baş hekimliği. Özel Medisina Plus Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı  ve Baş Hekimliği. Özel Aksaray Vatan hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı. Özel Bursa Anadolu Hastanesi Kadın Hastalıkları Uzmanı ve Genel Koordinatör.  Özel Huzur Haseki Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı. (Hastane kapandi ve işten ayrılmak zorunda kalmıştım.) Özel Elitium Cerrahi Tıp Merkezi. Esenken, Esenyurt, İstanbul. (2013)

Özel sertifikaları; • Diagnostik histerescopı sertifikası • Operatif histerescopı sertifikası. • Diagnostik laparascopı sertifikası. • Cerrahi laparascopı sertifikası. • II. Düzey Öbstetrik Ultrason ve Doppller USG sertifikası. • CVS ve amniosentez sertifikasi. Bilimsel kuruluşlara üyelik: *Türkiye Tebipler Birliği. *Türkiye Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Birliği Derneği üyesi. Referenslerim: *Dr Hamid Abbaszadeh. Elitium Cerrahi Tıp Merkezi.  *sabahattın toprak özel bursa anadolu hastanesi yönetim kurulu Dr.şamil.h özel huzur hastanesi baş hekimi,  *Dr.mustafa arkaz avcılar anadolu hastanesi 

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Behram Barlas tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Behram Barlas kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. B Barlas ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Behram Barlas için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. B Barlas şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Behram Barlas nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Behram Barlas Asya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Behram Barlas hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Behram Barlas Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Üreme, Pelvik laparaskopi, İntrauterin inseminasyon, Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık, Myomektomi, Riskli gebelik takibi, Yumurtalık kistleri, Spiral taktırma, Rahim Ağzı Yaralarının Tedavisi, Rahim ağzı kanseri tarama alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik Takibi, Riskli Gebelik, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Kısırlık / İnfertilite , Histereskopi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Behram Barlas için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Behram Barlas muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Behram Barlas hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. B Barlas ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Behram Barlas hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. B Barlas hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.