Op. Dr. Behram Barlas, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Behram Barlas

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Gebelik Takibi, Riskli Gebelik, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Yeni Mah. 537. Sok. No:5 Küçükköy  Gaziosmanpaşa, İstanbul
Asya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Behram Barlas Kimdir?

Op. Dr. Behram Barlas,  İran’ın Türk asıllı Azerilerinden olup ve 1958 yılı İranın Azderbaijan ilinde doğmuş olup ve 1978 yılından itibaren İstanbul'da yaşamaktadır. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1991 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Devlet ve kamu hizmetlerinden sonra 15 yıldır özel hastanelerde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Genel yöneticilik olarak ve baş hekimlik görevlerinden sonra yurt dışında infertilite kursu geçirip ve (kısırlık) tedavisi sertifikasıyla Kadın Hastalıkları kanser teşhis ve cerrahi tedavisiyle ilgili değişik ülkelerden özel sertifikalar almıştır. 

Mardin kızıltepe devlet hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı ve baş hekimliği. Özel alibey köy hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı ve baş hekimliği. Özel Medisina Plus Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı  ve Baş Hekimliği. Özel Aksaray Vatan hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı. Özel Bursa Anadolu Hastanesi Kadın Hastalıkları Uzmanı ve Genel Koordinatör.  Özel Huzur Haseki Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı. (Hastane kapandi ve işten ayrılmak zorunda kalmıştım.) Özel Elitium Cerrahi Tıp Merkezi. Esenken, Esenyurt, İstanbul. (2013)

Özel sertifikaları; • Diagnostik histerescopı sertifikası • Operatif histerescopı sertifikası. • Diagnostik laparascopı sertifikası. • Cerrahi laparascopı sertifikası. • II. Düzey Öbstetrik Ultrason ve Doppller USG sertifikası. • CVS ve amniosentez sertifikasi. Bilimsel kuruluşlara üyelik: *Türkiye Tebipler Birliği. *Türkiye Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Birliği Derneği üyesi. Referenslerim: *Dr Hamid Abbaszadeh. Elitium Cerrahi Tıp Merkezi.  *sabahattın toprak özel bursa anadolu hastanesi yönetim kurulu Dr.şamil.h özel huzur hastanesi baş hekimi,  *Dr.mustafa arkaz avcılar anadolu hastanesi 

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Behram Barlas tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.