Op. Dr. Azimet Özdemir, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Azimet Özdemir

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Halaskargazi Cad. No : 10/A Nişantaşı - Şişli  Şişli, İstanbul
Op. Dr. Azimet ÖZDEMİR Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Azimet Özdemir Kimdir?

Op. Dr. Azimet ÖZDEMİR, 1975 yılında Elbistan'da (K.Maraş) doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Elbistan’da tamamlamıştır. Ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2 yıl süreyle Erzurum/Hınıs’ta çalışmıştır. 2003 yılında ise İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamıştır. 2004 yılının sonunda bu görevinden ayrılarak askerlik vazifesini yerine getirmeye başlamıştır. İstanbul Askerlik Daire Başkanlığı sorumlu hekimi olarak sınavı kazanmıştır.

Daha sonra Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi (İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi) Plastik, Pekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazanmış ve 2011 yılında sınava girerek Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 1 sene boyunca İstanbul’da özel bir hastanede yöneticilik yapmış, 2012 yılında ise mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmek için Siirt Devlet Hastanesi'nde göreve başlamıştır. 2014 yılında bu görevinden istifa ederek Nişantaşı’nda özel bir klinik açmıştır. 

Yayınlamış olan çok sayıda ulusal/uluslararası makaleleri, bildiri ve posterleri bulunmaktadır. 2014 yılından beri özel kliniğinde mesleki çalışmalarına devam etmekte olan Op. Dr. Azimet ÖZDEMİR'in burun ve yüz estetiği, meme ve vücut estetiği en sık yaptığı ameliyatlardandır. El ve mikrocerrahi ise özel ilgi alanıdır.  

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

maz..a

Azimet bey benim oğlumun Dr aynı zamanda yegenimi ameliyat etti gerçekten kendisi isinde çok başarılı birisidir. 22-11-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Azimet Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sindaktili

  Merhaba hocam adım şahin soyadım kocabaş 12 13 yaşlarında parmagımdan amaliyat oldum sindaktili işaret parmak ve orta parmagım yapışıktı ve ameliyattan 1 ay sonra filan kasma olmaya başladı gerdirdigimde acıyor ve orta parmagım sol tarafa dogru yamuk sağ elim telefon numaram 0535873**** su... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Azimet Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Jinokomasti

  Vaser lipotion ile meme dokusunun alımma başarısı nedir iyileşme tam görünüm süresi ne kadardır

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Azimet Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.