Op. Dr. Atilla Fesli, Antalya, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Atilla Fesli

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Antalya

Liposuction, Burun Estetiği, Göz Kapağı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yeşilbahçe Mah. Portakal Çiçeği Cad. 1460 Sok. Turunç Plaza İş Merkezi Kat: 1 D/6  Muratpaşa, Antalya
Op. Dr. Atilla FESLİ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Atilla Fesli Hakkında

Atilla Fesli Kimdir?

Op. Dr. Atilla FESLİ, 30 Ocak 1981 tarihinde Adana - Seyhan'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında ikincilik ile tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2004 - 2010 yılları arasında ise Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasını almıştır.

Op. Dr. Atilla FESLİ, eğitim hayatı boyunca ve sonrasında, Prof. Dr. Rıdvan EGE Temel El Cerrahisi Kursu (2006), MESEKOK (Mez. Sonrası Eğitim Koordinasyon Kurulu) İleri Eğitim Kursu (2009), II. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Okulu (2009), Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Ambulans Helikopteri Acil İlk Yardım Kursu (2011), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Saç Ekimi Kursu (2012) ve VI. Rinoplasti Kursu ve II. İstanbul Uluslararası Rinoplasti Kursu (2013) gibi pek çok eğitim ve kursa katılmıştır.

Şu anda Antalya - Muratpaşa'da bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam eden Op. Dr. Atilla FESLİ, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) üyesi olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

  • Mersin Üniversitesi

Uzmanlık aldığı kurum

  • MERSIN ÜNIVERSITESI

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Atilla Fesli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Atilla Fesli kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Fesli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Fesli için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Fesli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Fesli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Atilla Fesli Op. Dr. Atilla FESLİ Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Atilla Fesli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Atilla Fesli Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt estetiği, Kepçe kulak, Göğüs kası protezi, Koltuk altı terlemesi, Kozmetik cerrahi, Prp yüz gençleştirme, Çene estetiği, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Botoks - Dolgu, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) alanlarında hizmet veriyor ve Liposuction, Burun Estetiği, Göz Kapağı, Yüz Germe, Genital Estetik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Atilla Fesli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Atilla Fesli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Atilla Fesli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Fesli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Atilla Fesli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Fesli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.