Op. Dr. Ali Özlük

Genel Cerrahi - Antalya
5.0

Fibroadenom, Meme Apsesi (Mastit), Meme Başı Akıntısı

5.0

“Sayın doktoruma (DCIS) teşhisiyle mastektomi için başvurdum.20 Kasım'da kendisi mastektomi ameliyatı...” Devamı

Op. Dr. Ali Özlük

Op. Dr. Ali Özlük, 1966 yılında Kırıkkale’de doğdu. Tıp eğitimini 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde ve mezuniyetinin ardından, ihtisasını 1997 yılında Ankara Onkoloji  hastanesinde tamamladı ve genel cerrahi uzmanı  unvanını aldı. 1997 ile 1999 yılları arasında Serik Devlet Hastanesi’nde; 1999 ile 2008 yılları arasında Antalya Devlet Hastanesi’nde ve 2008 ile 2011 yılları arasında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı.2011 ile 2015 yılları arasında Antalya Memorial-Medstar hastanesinde görev yaptı. Halen Özel muayenehane hekimliği yapmaktadır.

1992 yılından bu güne meme hastalıkları ve meme kanseri cerrahisi ile ilgilenmektedir. 2011 yılında İtalya ‘da Milano’da IEO (Avrupa Kanser Merkezi) ve 2014 yılında Pittsburg Magee-women Hospıtal meme kanseri tedavisi  ve onkoplastik cerrahi ile ilgili çalışmalara katıldı.

Op. Dr. Özlük, İngilizce bilmektedir ve Türk Meme Hastalıkları Derneği, Antalya Meme Hastalıkları Derneği ve Ulusal Cerrahi Derneği üyesidir. 

Meme Sağlığı Kliniği
Arapsuyu Mah. Atatürk Bul. No: 25 Tasarım Plaza Kat:3 Daire:31 (İl Sağlık Müdürlüğü Karşısı) Konyaaltı/Antalya
Hizmetler
Mastektomi (meme alma operasyonu) Meme hastalıkları tanı ve tedavisi Meme kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları Meme koruyucu cerrahi Meme mr'ı Devamı

Hakkında

Op. Dr. Ali Özlük, 1966 yılında Kırıkkale’de doğdu. Tıp eğitimini 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde ve mezuniyetinin ardından, ihtisasını 1997 yılında Ankara Onkoloji  hastanesinde tamamladı ve genel cerrahi uzmanı  unvanını aldı. 1997 ile 1999 yılları arasında Serik Devlet Hastanesi’nde; 1999 ile 2008 yılları arasında Antalya Devlet Hastanesi’nde ve 2008 ile 2011 yılları arasında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı.2011 ile 2015 yılları arasında Antalya Memorial-Medstar hastanesinde görev yaptı. Halen Özel muayenehane hekimliği yapmaktadır. Devamı

İlgi Alanları

Fibroadenom Meme Apsesi (Mastit) Meme Başı Akıntısı Meme Biyopsisi Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZK
Zey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayın doktoruma (DCIS) teşhisiyle mastektomi için başvurdum.20 Kasım'da kendisi mastektomi ameliyatımı Dr.Harun Şimşek ise meme protezi ameliyatımı gerçekleştirdi.Hastalığın tanısını aldığımda herkes bu kadar erken evrede yakalandığı için çok şanslı olduğumu söyledi.Ama bence asıl şansım Dr. Ali ÖZLÜK'ün hastası olmak.Kendimi emin ellerde,son derece güvende hissettim.Evde endişelerimle kendimi yerken sevgili doktorumun sesini duymak bile yetti bana.Kendisinin profesyonelliği zaten tartışılmaz.Şefkati,sevgisi ve vicdanı öyle sarıp sarmaladıki beni 6 ayda bir görüşeceğimize üzüldüm diyebilirim. İlki varsınız hocam,iyki karşılaştık. Saygılarımla...

AD
Arm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kendisiyle meme kanseri sebebiyle tanıştım. DrAli bey sadece size meme ameliyatı yapmıyor kendisi mükemmel bir ekiple birlikte estetik meme ameliyatı ,onkolojik tedaviniz ve ışın tedavinizdede sizi yanlız bırakmıyor.hastasını ailesini duygusal olarak yanlız bırakmıyor onlara her konuda yardımcı olmak için çalışıyor. Bana destekleriniz için teşekkür ederim .Hakkınızı helal edin hocam.

MB
Mur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Annemin gogus kanseri ameliyati sirasinda desteklerini esirgemeyen sayin doktorumuza sonsuz tesekkurler. Meme cerrahisinde bir numara.

pa
Pın*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

kendisi özellikle meme ca ameliyatlarında çok başarılı, donanımlı ve ilgili bir doktordur. hasta ile olan ilişkileri oldukça iyidir. sizleri tanımaktan oldukça mutluyuz. çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Yak*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

mükemmel bir cerrah. sizi bu platformda görmek bizleri çok mutlu etti.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Özlük ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ali Özlük için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ali Özlük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ali Özlük Meme Sağlığı Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ali Özlük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ali Özlük Genel Cerrahi uzmanıdır. Fibroadenom, Meme Apsesi (Mastit), Meme Başı Akıntısı alanlarında hizmet veriyor ve Mastektomi (meme alma operasyonu), Meme hastalıkları tanı ve tedavisi, Meme kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube