Op. Dr. Ali İhsan Gönenç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Endoskopik Cerrahi, Üreme Endokrinolojisi, Tüp Bebek

“Merhaba Ali bey ile ilk tüp Bebek denemesi yapicaz şuan tam anliyla hastası olmadığım halde ne sorsa...” Devamı

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak  Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Süleymaniye Doğumevi'nde tamamlayarak uzman doktor unvanı almıştır.

İnfertilite, Kısırlık, Tüp Bebek, Yumurtalık Kistleri, Tekrarlayan abortus, Düşük ağırlık verdiği ilgi alanları'dır.

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç, mesleki çalışmalarına Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde devam ettirerek hastalarına hizmet vermektedir.

Özel Medicalpark Bahçelievler Hastanesi
E-5 Karayolu / Kültür Sok No:1 Ö Bahçelievler/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Servikal konizasyon Laparoskopik myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik tüp ligasyonu Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak  Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Süleymaniye Doğumevi'nde tamamlayarak uzman doktor unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2010
Deneyim: 14 Yıl

İlgi Alanları

Endoskopik Cerrahi Üreme Endokrinolojisi Tüp Bebek Polikistik Over Myom (Miyom), fibromyoma Devamı

Deneyimler

Özel Medicalpark Bahçelıevler Hastanesi (2015 - Devam ediyor)
Manısa Kula Devlet Hastanesı (2011 - 2011)
Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2011 - 2011)
Edremit Asker Hastanesi (2010 - 2011)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 72 83

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EA
Esr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhaba Ali bey ile ilk tüp Bebek denemesi yapicaz şuan tam anliyla hastası olmadığım halde ne sorsam nezaman arasam tüm samimiyet ile ilginiyor inşallah Allah'ın izniyle ve Ali hocamızın da emeği ile evladımı kucağıma almak nasip olur

EM
Emi*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kesinlikle MedicalPark hastanesine fazlasınız hocam

Mel*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ali İhsan Gönenç hocama çok teşekkür ederim her sorduğum soruya okadar güzel açıklayıcı anlatıyorki her hastanın rahatlıkla gidebiliceği bir yer çok teşekkürler sayın Hocam

AC
Ayt*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kendisini rast gele araşdırdım buldum.daha önce 3 düşük yaşamıştım.Ve hayatımıza dokunduğu ücün hergün şükür ediyorum. İnsanlığı doktorlugu muhteşemm tüp bebek tedavisi oldum.şuan 5 aylık hamileyimve cok şükür herşey güzel gidiyor. Sevgili Ali ihsan hocama buradanda cok cok teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AC
Ayt*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kendisini rast gele araşdırdım buldum. Ve hayatımıza dokunduğu ücün hergün şükür ediyorum. İnsanlığı doktorlugu muhteşemm tüp bebek tedavisi oldum ve cok şükür herşey güzel oldu. Kendisine cok cok teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HY
Hel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ali ihsan hocama çocuk sahibi olmak için gittim ve bizi yönlendirmeleri sayesinde de şuan 3 aylık gebeyim tüm bu süreçler boyunca hem ilgi ve alakası ile, hem psikolojik desteği ile hemde hekimliği ile bizi aileden hissettirdi kesinlikle öneriyoruz kibarlığı ve inceliği samimiyeti ve ilgisiyle harika bir doktor medicalpark hastanesine fazla bile ☺️🙏

Yorum randevu sonrasında eklendi.
OS
Ozg*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doğru müdahaleler ile tam teşhis yapan ve en önemlisi de onca yoğunluğuna rağmen her daim güler yüzlü ve sakin bir şekilde yaklaşması güveni daha da arttırıyor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NB
Nes*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ali Ihsan hocam ile geçen sene tavsiye üzerine tanışmıştım, iyi ki de tanımışım kendisini... tedaviye başladığımızda her seferinde kendinden gelecek stresi bırak derdi, nitekim de dediği gibi de oldu. Minik mucizem Ali Ihsan hocamın dediği gibi geldi.. ilk zamanlar gayet rahat bir gebelik dönemi yaşarken 16.haftamda rahim ağzında açıklığı fark edip müdahale etti, fark edilmese bebeğimi kaybedebilirmişim. Kendisine o kadar duacı o kadar minnettarim ki... ayrica ne zaman arasam aklıma takılan sorum olsa hemen dönüş yapar, rahatlatır.. aslında bir doktordan öte çoğu zaman ailenizden biri gibi bir abi gibi davranır o kadar da içtendir. Siz de benim gibi dünyalar tatlısı, kendisini hastasının yerine koyup o pencereden bakabilen mesleki tecrübesi tartışılmaz, mükemmel bir yüreğe sahip olduğunu düşündüğünüz şahane bir doktora sahipseniz şanslısınız demektir :) eğer hala doktor arayisiniz varsa tek adres Dr. Ali Ihsan Gönenç:)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NO
Naz*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ali İhsan Beyle 2016 yılında tanıştık, ilk bebeğimi düşürdüğümde hastanede nöbetçiydi. O gece sadece beni değil dışarda bekleyen ailemi bile teselli etti. Tabi ardından tüp bebek tedavisi ve 2 çocuğumun olmasında yardımları çok büyük. Çok çok iyi bir doktor ve daha da önemlisi çok çok iyi bir insan. Ne zaman arasam alakasız bi konu olsa dahi yardımcı olur, sohbeti de çok güzeldir doktorumun. Kesinlikle tavsiye ederim.

YD
Yeş*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ali ihsan beyle yolumuz geçen sene bu zamanlar kesişti. Genetik rahatsızlığımdan dolayı tüp bebek tedavisi görmek zorunda kaldım zorlu ve yorucu olan bu yolda iyimserliği ,pozitifliği ve herşeyden önemlisi insanlığı ile bize çok destek oldu. Kendisi ve yanındaki ekibi her zaman pozitif ve güleryüzlüydü. Ali ihsan beyin emekleri sayesinde bebeğimizi kucağımıza almak için gün sayıyoruz. Bu vesile ile kendisine buradan tekrar çok çok teşekkür ediyoruz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117283

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç Özel Medicalpark Bahçelievler Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ali İhsan Gönenç Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Endoskopik Cerrahi, Üreme Endokrinolojisi, Tüp Bebek alanlarında hizmet veriyor ve Servikal konizasyon, Laparoskopik myomektomi, Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube