Op. Dr. Ali Ata Özdemir, İzmir, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Ali Ata Özdemir

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Aşılama (İUİ), Cinsel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Girne Bulvarı NO:166 D:4,  Karşıyaka, İzmir
Ali Ata Özdemir Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Ata Özdemir Hakkında

Ali Ata Özdemir Kimdir?

Op. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ankara Etlik Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Hastanesi'nde ihtisasını alarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR, Ege Üniversitesi'nde Tüp Bebek - Doğal Doğum - Suda Doğum Eğitmeni - Cinsel Terapist olarak görev yapmıştır. 4 Boyutlu Ultrason, Renkli Doppler Obstetrik Ultrason sertifikası sahibidir. İzmir Tepecik Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Depertmanı'nda 1.5 sene, Riskli Gebelik - Perinatoloji Depertmanı'nda 2 sene, Endoskopi - Histeroskopi - Kolposkopi Depertmanı'nda 1.5 sene, Jinekoloji Depertmanı'nda 2 yıl, İnfertilite - Menopoz Depertmanı'nda 1.5 sene görev yapmıştır.

Op. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı Laparoskopi Sertifikası, Histeroskopi Sertifikası (GATA Hastanesi), Kolposkopi Sertifikası, Tüp Bebek Uygulama ve Yeterlilik Sertifikası (Ege Üniversitesi Tüp Bebek ABD) sahibidir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA ETLIK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Ata Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ali Ata Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Ata Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Özdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Ata Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ali Ata Özdemir Ali Ata Özdemir Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ali Ata Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ali Ata Özdemir Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Hamilelik testi, Jinekolojik muayene, Küretaj, Normal (vajinal) doğum alanlarında hizmet veriyor ve 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Aşılama (İUİ), Cinsel Terapi, Doğum Kontrol, Kürtaj hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ali Ata Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ali Ata Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ali Ata Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ali Ata Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.