Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen, Sakarya, Üroloji

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen

Üroloji - Sakarya

Erken Boşalma (Prematür Ejekülasyon, Bel Gevşekliği), İdrar Sıkışması (Acil İdrar Yapma İsteği), Mesane Kanseri Ve Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Tepecikler Mahallesi, Molla Gurani Sk. No:32, 54700 Geyve/Sakarya  Geyve, Sakarya
Sakarya Geyve Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Erkmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Erkmen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen Sakarya Geyve Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen Üroloji, uzmanıdır. Lazerle prostat cerrahisi, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İdrar yolu darlıkları, Perkütan böbrek cerrahisi, İntravenöz ürografi alanlarında hizmet veriyor ve Erken Boşalma (Prematür Ejekülasyon, Bel Gevşekliği), İdrar Sıkışması (Acil İdrar Yapma İsteği), Mesane Kanseri Ve Tedavisi, Altını Islatma Problemi, Varikosel hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Erkmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Akif Ersoy Erkmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Erkmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.