Op. Dr. Abdullah Göymen

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Gaziantep
5.0

Erken Menopoz, Fetal anomali taraması, Fetal Dna Testi

5.0

“Hayatımda gördüğüm en kibar en özverili ve en düşünceli doktor . Kesinlikle doktorluğuna söyleyecek ...” Devamı

Op. Dr. Abdullah Göymen

Op. Dr. Abdullah Göymen, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Abdullah Göymen Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Op Dr. Abdullah Göymen Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı
Değirmiçem Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulv. No:83/B Şehitkamil/Gaziantep
Hizmetler
Dörtlü tarama testi Gebelik muayenesi İntrauterin inseminasyon Ivf Kısırlık tedavisi Devamı

Hakkında

Op. Dr. Abdullah Göymen, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2003
Deneyim: 20 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Erken Menopoz Fetal anomali taraması Fetal Dna Testi Gebelik Takibi Gebelikten Korunma Yöntemleri Devamı

Deneyimler

Sani Konukoğlu Hastanesi (2016 - 2018)
Sani Konukoğlu Hastanesi (2012 - 2016)
Gazıantep İslahıye Devlet Hastanesı (2012 - 2012)
Gazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı (2010 - 2010)
Gazıantep Cengiz Gökçek Kadin Hastaliklari Ve Doğum Hastanesı Birlişmeden Dolayı Kapandı) (2009 - 2012)
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi (2003 - 2008)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SD
Sul*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hayatımda gördüğüm en kibar en özverili ve en düşünceli doktor . Kesinlikle doktorluğuna söyleyecek sözüm yok . Aşırı ilgili . Doulası Merve sekreteri müzeyyen hanım ve dünya tatlısı Ayşe hanım iyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardan . O kadar ilgili ve uyumlu bir ekip ki ... doğumdan sonra dahi arayıp soran çok harika bir doktor . İki çocuğumun da doktoru olduğu için çok şanslıyım . Sizi daima güzel hatırlayacağım 🍀🍀

ZB
Zey*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Üçüncü çocuğumda doktorumla tanıstim cidden ilgisi alakası samimiyeti içtenliği ile rahat bir süreç geçirdik en önemlisi korkuları çok olan bir hastaydim belden iğne amaliyat ama bu kadar rahat gececini tahmin bile etmezdim sabırla korkumu geçmesini bekleyen doktorum dogum hemsirem merve hanım sürekli elleri ellerimde doğum bitene kadar bırakmadı allah sizlerden razı olsun cidden hakkiniz odenmez mesleginiz hakkiyla yapan bir doktorsunuz rabbim yolunuz bahtin açık eylesin inşallah hocam 🥰

KC
Küb*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocam ile kürtaj olacağımı öğrendiğimde karşılaştım, kötü bir doktor deneyimimden sonra Abdullah hocam o kadar iyi geldi ki. Kendi doktorumla kuramadığım bağı hocam ile konuşarak detaylı anlatımıyla, ilgisi ve Güler yüzüyle çok içten bir şekilde kurdum. Tedavilerim sonrası evladımı hocama emanet etmek isterim. İyi ki tanıdım hocam sizi, Gaziantep’in gururusunuz 🌿

GK
Göz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir önceki doktorumun , muayene olma istegimi sebep belirtmeksizin reddetmesi ile , ağlayarak gittiğim bir doktordu Abdullah bey Şimdi iyiki diyorum ??Diğer doktor bey bana iyilik yapmış megersem diyorum.9 aylık serüvenimiz Abdullah hocam ile başlamış oldu. 9 ay boyunca onu bayağı yorduğumu biliyorum,ilaçlarımı almam konusunda gösterdiği hassasiyet ,takdire şayandı.(ama itiraf etmeliyim ki bazılarını tüm ısrarlarınıza rağmen içemedim hocam,affedin hocam ??) Gaziantep icin muhteşem bir detaysınız hocam İlginiz ,alakanız ,samimiyet ve içtenliğiniz bizi her zaman severek muayeneye getirdi. 2yil arayla sezeryan zor deyip bayağı korkutmuşlardı gözümü ancak bunu söyleyenler kesinlikle Abdullah hocayla tanışmamış olmalı !Siddetle tavsiyemdir. Muhabbetinizi özledikçe gelirim hocam ,çocuk doğurmasam bile güler yüzünüz icin gelirim. Bu arada söylemeden edemiyorum,kızım tıpkı ben hocam ,(galiba yanıldığınız tek konu bu oldu ???)

AE
Ayl*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kendisini tanıyınca hamilelik sürecimin en başından Abdullah Bey’e gitseydim dedim Bir kadın doğum uzmanından hamilelik sürecinde bir hastanın ne beklentisi varsa hepsini fazlasıyla karşılayan, işini hakkıyla yapan,çok titiz,hasta psikolojisinden çok çok iyi anlayan mükemmel bir hekim ve çok kıymetli bir insan... Çünkü özellikle hamilelik dönemindeki bir kadın,hekiminin kendisiyle konuşmasını, sizin bir şeyler sormanızı beklemeden doktorunun anlatmasını bekler Ve gerekli olan her şeyi fazlasıyla anlatan Abdullah Bey doğum konusunda da insanı o kadar rahatlatıyor ki yüzde yüz kendisine güvenerek doğuma giriyor insan. Bir anne bir kadın olarak bütün kadınlara ve anne adaylarına hekimimizi mutlaka öneriyorum.

AE
ARİ*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir doktorda olması gereken tüm özellikler mevcut olup, tamamen hasta odaklı bir hekim. ilgisi, alakası mesleki bilgisi, kesinlikle son derece mükemmel. Mükemmel diyorum çünki Abdullah hocam bu kelimeyi sonuna kadar hak ediyor. Kesinlikle doğum yapacak olan herkese tavsiye ederim, sadece kendi hastasıyken değil doğumdan sonrada ilgisi ve alakası bitmeyen bir hekim. İletişimi, kibarlığı, her hastasını ayrı ayrı hatırlaması özen göstermesi hastalarına müşteriymiş gibi davranmaması Allah korkusu olan vicdanlı bir hekim. Biliyoruzki bir hekimde en önemli unsur vicdanlı olmasıdır ve bu Abdullah hocada fazlasıyla mevcuttu. Bizim 2. çocuğumuz için kendisiyle tanıştık bir önceki dr ile arasında dağlar kadar fark olduğunu daha ilk muayenede göstermişti. Allah kendisinden binlerce kere razı olsun. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

sg
Sen*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

abdullah hoca bugüne kadar gördüğüm en iyi kadın doğumcu diyebilirim ben sağlıkçı olmama rağmen herşeyi açıklıyor anlatıyor doğumdan çok korkuyordum ama abdullah beyin yanımda olduğunu bilmek bu korkuyu ortadan kaldırdı iki çocuğumu da sağlıklı bir şekilde kucağımıza verdi allah gerek etmesin derler ya ben allah abdullah beyin eksikliğini yokluğunu göstermesin diyorum ilk doğumdan sonra o kadar memnun kaldım ki ikinci bebeği düşünmeye başlayınca abdullah beyi bulamazsam ne yaparım ben doğum yapamam başka doktorla diye düşünmüştüm allaha şükür ediyorum onunla karşılaştığım için

Neb*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

önce Allah'ın sonra Abdullah Bey sayesinde 4 yıldan sonra eşim hamile oldu Abdullah beyin tercümesine güveniyorum Gerçekten bu işi Allah için severek yapıyor Herkese yardımcı oluyor kimseye ayrımcılık yapmıyor böyle birini Ne gördüm ne duydum herkese de tavsiye ediyorum giden arkadaşlar pişman olmayacaklardır.. Allah razı olsun abdullah beyden..

YT
Yel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Iyiki gitmisim dedigim hocalardan bitanesi Abdullah hoca..Doğum sonrasına kadar gösterdiği ilgi insanı memnun bırakıyor. Kontrollerde, muayenede daha siz sormadan herşeyi size söylüyor . Bu sayede akillarda soru işareti kalmiyo. Bilgisi, tecrübesi, kibarlığı ve ilgisi benim Abdullah hocayı tercih etmemde en önemli etkenlerdendi. Doktor arayanlar kesinlikle Abdullah hocayı tercih etmeliler. Kesinlikle memnun kalacaklardir.

EY
Eme*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Şuana kadar gittiğim tüm doktorların boş olduğunu gördüm..gerçekten ilgisiyle karşılamasıyla doktorluğuyla muhteşemin ötesinde bir doktor..ameliyat sırasında an ve an ne yapıldığını sizinle paylaşıp korkunuzu yenmenize sağlıor..ve amrliyat sonrası hastasını sıkı takip ve ilgisi muhteşem..Allah abdullah beyden razı olsun önce Allahın sonra da onun sayesinde kızımı sağlıkla kucağıma aldım.abdullah beye geldiğinzde ne demek istedimi daha ii anlayacksınz ve başka doktor tanımak istemeyecksiznz..

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Abdullah Göymen ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Abdullah Göymen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Abdullah Göymen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Abdullah Göymen Op Dr. Abdullah Göymen Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Abdullah Göymen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Abdullah Göymen Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Erken Menopoz, Fetal anomali taraması, Fetal Dna Testi alanlarında hizmet veriyor ve Dörtlü tarama testi, Gebelik muayenesi, İntrauterin inseminasyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube