Nurdan Seyhan SÖZEN, İstanbul, Diş Hekimi

Nurdan Seyhan SÖZEN

Diş Hekimi - İstanbul

Diş Sıkma, Dişeti Hastalıkları, Diş Eti İltihabı

Randevu Al 0 (850) 811 92 38Soru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Küçükbakkalköy Mah,Başöğretmen Cd No:9/1,  Ataşehir, İstanbul
Nurdan Seyhan Sözen

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nurdan Seyhan SÖZEN Hakkında

Nurdan Seyhan SÖZEN Kimdir?

Dt. Nurdan Seyhan Sözen 1975 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanını almıştır.

2008-2016 Özel Senar Diş Polikliniği 2006-2008 Özel Eren Cerrahi Tıp Merkezi 1998-2006 Özel Erengazi Tıp Merkezin'de görev almiş olan Dt. Nurdan Seyhan Sözen mesleki çalişmalarına şu an Nurdan Seyhan Sözen muayenehanesinde devam etmektedir.

İlgilendiği Hastalıklar

  • Diş Sıkma
  • Dişeti Hastalıkları
  • Diş Eti İltihabı
  • Diş Eti Kanaması
  • Diş Eti Renklenmeleri

Tedaviler

  • Estetik diş hekimliği uygulamaları
  • Kanal tedavisi
  • Kanal tedavisi
  • İmplantoloji
  • İmplant uygulaması

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 38

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�egül..zgici

Hocaya dişimdeki bir kırık sebebiyle gittim aslında ama muayenesi sonucu dişlerimde birçok olumsuzluk olduğunu gördük beraber. Kırık dişime dolgunun tutmayacağını boşuna yaptırmış olacağımı söyledi, başkası olsa belki maddiyat için bile bana işlem uygulayabilirdi.. Daha sonra diş taşı temizliği yaptı ve aciliyet gerektiren dolgularımı bana söyleyerek başarıyla muayenemi sonuçlandırdı. Emekleri için teşekkür ediyorum gerçekten çok memnun kaldım. Ayrıca eli de inanılmaz hafif. 17-06-2020

ve..kavan

3 YIL ÖNCE 6 AYLIK HAMİLEYKEN GİTMİŞTİM KENDİSİNE.ŞİDDETLİ DİŞ AĞRIM VARDI FAKAT GEBELİĞİMDEN DOLAYI İLGİLENİCEK DOKTOR BULAMAMIŞTIM.NURDAN HANIM KADIN DOĞUM UZMANIMDAN ONAY ALARAK AĞRIMI DİNDİRMİŞTİ KENDİSİNİNE MİNNETTARIM... 25-10-2019

..netci

Herkesin korkulu rüyası dişçi koltuğunu halen sevmesem de korkumu yenmeme baş aktördür kendisi. İlgi ve alakası, hastanın duygularına yaklaşımı gerçekten mükemmel. Çocukken bilinçli olarak diş sağlığımıza bakmadığımız için Nurdan hanımla teşviki mesaimiz devam ediyor. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Ali SÜNNETÇİ 24-10-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Nurdan Seyhan SÖZEN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Nurdan Seyhan SÖZEN ile nasıl iletişime geçerim?
Nurdan Seyhan SÖZEN ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 38

Nurdan Seyhan SÖZEN için nasıl randevu alabilirim?
Nurdan Seyhan SÖZEN için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Nurdan Seyhan SÖZEN için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Nurdan Seyhan SÖZEN nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Nurdan Seyhan SÖZEN Nurdan Seyhan Sözen Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Nurdan Seyhan SÖZEN hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Nurdan Seyhan SÖZEN Diş Hekimi, uzmanıdır. Estetik diş hekimliği uygulamaları, Kanal tedavisi, Kanal tedavisi, İmplantoloji, İmplant uygulaması, Implant üstü protezler, Hareketli protez, Genel anestezi ile diş tedavisi, Gece plağı, Estetik dolgular alanlarında hizmet veriyor ve Diş Sıkma, Dişeti Hastalıkları, Diş Eti İltihabı, Diş Eti Kanaması, Diş Eti Renklenmeleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Nurdan Seyhan SÖZEN için muayene ücreti nedir?
Nurdan Seyhan SÖZEN muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Nurdan Seyhan SÖZEN muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Nurdan Seyhan SÖZEN hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Nurdan Seyhan SÖZEN hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Diş Hekimiden Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.