Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım

Çocuk Gelişim - Ankara
4.9

Akademik İsteksizlik, Akıcı ve Hızlı Okuma, Ders Başarısızlığı

“İlgisi ve yaklaşımı bizi ziyadesiyle memnun etti. Anlattığı her şeyi o kadar net ve anlaşılır bir di...” Devamı

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım

Nur Özge Yıldırım, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli eğitim kurumlarında öğretmenlik yapmıştır. 2019 yılından itibaren özel eğitim ve rahabilitasyon merkezlerinde öğretmen olarak farkı dezavantajlı çocuklarla çalışmaya başlamıştır.

2020 yılında uzmanlık alanı olarak özgül öğrenme güçlüğüne yönelerek sadece disleksili öğrencilerle çalışılan rehabilitasyon merkezinde çalışmalarına devam etmiştir .

Bu süreç içerisinde disleksi ve ile ilgili uygulanan bilişsel müdahale ve dikkat programlarının eğitimlerini alarak bu programların lisansörü olmuştur.

Eğitimcinin çalışma alanları; Erken çocukluk döneminden itibaren özel öğrenme güçlüğü riski taşıyan çocukların değerlendirilmesi, erken okur yazarlık becerilerinin geliştirilmesi , çocuklarda sesli okuma becerileri ve okuduğunu anlama becerileri, matematik becerileri, dikkat eksikliği ve bellek problemleri.

Mesleki çalışmalarına 2022 yılından itibaren ortak kurucusu olduğu Tamöz Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık merkezinde devam etmektedir..

Çukurambar Mahallesi 1424. Cad. Erdil Apt, D:2/3 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Nur Özge Yıldırım, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli eğitim kurumlarında öğretmenlik yapmıştır. 2019 yılından itibaren özel eğitim ve rahabilitasyon merkezlerinde öğretmen olarak farkı dezavantajlı çocuklarla çalışmaya başlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2021
Deneyim: 2 Yıl

İlgi Alanları

Akademik İsteksizlik Akıcı ve Hızlı Okuma Ders Başarısızlığı Erken Okur Yazarlık Becerileri Okuma Anlama Ölçme Değerlendirme Devamı

Deneyimler

Tamöz Psikoloji (2021 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 81 38

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
GN
GÖK*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Tamöz Psikoloji

İlgisi ve yaklaşımı bizi ziyadesiyle memnun etti. Anlattığı her şeyi o kadar net ve anlaşılır bir dille ifade ediyor ki kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmıyor. Çocuklara yaklaşımı da etkileyici. Böylesine nitelikli, kaliteli, eğitimli bir öğretmenle çalışmaktan ve çocuğumuzu kendisine emanet etmekten mutluyuz. Teşekkürler Özge Öğretmenimiz…

FD
FAR*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Tamöz Psikoloji

Özge hocama tavsiye üzerine gittim ve kendisinden oldukça memnun kaldık. İlk defa bir hocamız bize bu kadar uzun süre (yaklaşık 2 saat kadar) bilgilendirme yaptı. Empati yeteneğinin, ilgi ve tecrübesinin oldukça güçlü olduğunu düşünüyorum. İşini zevkle yapıyor. İnsan ilişkileri oldukça kuvvetli. Eğitim sürecini belirlemeden önce sizi bilgilendiriyor ve gözlemlerini dikkatlice yapıyor. Hocamı diğer tüm okuma ve dikkat problemi yaşayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

as
Ayş*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
12 gün önce
Tamöz Psikoloji

Özge öğretmenimizi çook seviyoruz ❤️ Kızımın okuma problemleri için Özge hocamızı bulduk. Okuma yapmaktan nefret eden kızım şuan o kadar güzel ilerledi ki. Özge öğretmenin derslerine koşarak gidiyor ve çok mutlu çıkıyor. Okuma bizim için kabus olmaktan çıktı. Ne kadar teşekkür etsek az iyi ki varsınız Özge öğretmenim ❤️

eb
Ekr*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
12 gün önce
Tamöz Psikoloji

İlgili, alakadar, bilgili, danısanina yaklaşimi profosyenel. Akademik olarak kendisini gelistirmis. Aciklayici karsisindakinin anlayacagi dilden konusuyor.

AA
ASL*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13 gün önce
Tamöz Psikoloji

Özge öğretmenimizi tanıdığımız için mutluyuz. Çocuğumda okumada güçlük çekiyordu hocamızın desteğiyle birlikte hersey güzel ilerliyor.

ba
Bey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15 gün önce
Tamöz Psikoloji

Yaklaşık 2 aydır oğlum Özge Hocamızdan ders alıyor. Çok şükür okuması ilerledi agresifliği azaldı, insanlarla iletişimi güçlendi. Özge hocamın sıcak, içten tavrı ve veli bilgilendirme hassasiyeti bizim sürecimiz için çok faydalı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum

CM
CEN*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Tamöz Psikoloji

Özge hocama çocuğumuza gösterdiği ilgi özveri ve sıcak yaklaşımı için çok teşekkür ederiz. Kendisi çok başarılı ve enerjisi hemen size geçen birisi , başarılarının devamını dilerim

Sık Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748138

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım Tamöz Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Çocuk Gelişim Uzmanı Nur Özge Yıldırım Çocuk Gelişim uzmanıdır. Akademik İsteksizlik, Akıcı ve Hızlı Okuma, Ders Başarısızlığı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube