Aile Danışmanı Narin Altınay

Aile Danışmanı - Bursa
5.0

ACT/ Kabul ve Kararlılık Terapisi, Aile Danışmanlığı, Aile içi ilişkiler ve iletişim

“Esimle ciddi sorunlar yasadigimiz donemde kendisinden terapi aliyorum.sorunlarin olusumunda kendi pa...” Devamı

Aile Danışmanı Narin Altınay

Aile Danışmanı Narin Altınay, 1986 yılında Bursa'da doğdu ve sınıf öğretmenliği alanında uzmanlaşmış bir eğitimci iken İnsanlara daha faydalı olacağına inandığı Aile Danışmanlığı alanında çalışmak için 2009-2020 yılları arasında yapmakta olduğu sınıf öğretmenliğini bıraktı. 

 

Şu anda çok sevdiği çok uzun süredir kendimi geliştirdiği ve insanlara birebir dokunabileceği bu alanda çalışmaya başladı.

 

Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü 2009 yılında lisans mezuniyeti ile tamamladı ve 2021 yılında Uludağ Üniversitesi Sınıf Eğitimi Bilimi yüksek lisans programını yüksek başarı ile tamamladı. Yüksek lisans tezi "Öğretmen Adaylarının Etkileşim Kaygısı Düzeyleri İle Psikolojik İyi Oluş Arasındaki İlişki" üzerine idi.

2022 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji lisans programını başarıyla tamamladı. Aynı yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı programını başarı ile tamamladı. BDT, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, ACT-Kabul ve Kararlılık Uygulayıcı, Cinsel Terapiler, MMPI, EFT, Hipnoz gibi çeşitli eğitimlere katıldı ve bu alandaki uygulamalarına devam ediyorum.

Narin Altınay, zengin bir eğitim ve tecrübeye sahip bir aile danışmanı olmak için her gün büyük bir inançla çalışmaya devam ediyor. Eğitim ve tecrübelerine dayanarak, etkili ve verimli çözümler sunan bir aile danışmanı olarak hizmete devam ediyor. Kendi alanındaki uzmanlığını ve tecrübesinii mükemmel bir şekilde kullanarak, danışanlarına en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Aile Danışmanı Narin Altınay
Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Danışmanlığı Bilişsel davranışçı terapi Boşanma Danışmanlığı Ebeveyn danışmanlığı Eft uygulama Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Aile Danışmanı Narin Altınay, 1986 yılında Bursa'da doğdu ve sınıf öğretmenliği alanında uzmanlaşmış bir eğitimci iken İnsanlara daha faydalı olacağına inandığı Aile Danışmanlığı alanında çalışmak için 2009-2020 yılları arasında yapmakta olduğu sınıf öğretmenliğini bıraktı.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

ACT/ Kabul ve Kararlılık Terapisi Aile Danışmanlığı Aile içi ilişkiler ve iletişim Aile planlamaları Aile İçi Pozisyonlar Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 79 11

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
tu
Tan*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Aile Danışmanlığı
Aile Danışmanı Narin Altınay

Esimle ciddi sorunlar yasadigimiz donemde kendisinden terapi aliyorum.sorunlarin olusumunda kendi payima duseni ve nasil davranmam gerektigini su an daha net goruyorum aslinda ne kucuk sorunlari buyutmusuz diyorum.aramiz tekrar duzelmeye basladi Narin Hanima buradan da tesekkuru borc bilirim.sayesinde evliligim daha saglam bir sekilde devam edecek.

kk
Kub*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Aile Danışmanlığı
Aile Danışmanı Narin Altınay

Cok anlayisli,sorunlara cozum odakli yaklasan,tavirlariyla sizi rahatlatan biri.seanslarima devam edecegim daha ilk seanstan kendimde bir degisim farkettim.tavsiye ederim herkese.

Sık Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Narin Altınay ile nasıl iletişime geçerim?

Aile Danışmanı Narin Altınay için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Aile Danışmanı Narin Altınay için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı Narin Altınay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117911

Aile Danışmanı Narin Altınay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Narin Altınay Aile Danışmanı Narin Altınay bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Aile Danışmanı Narin Altınay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Narin Altınay Aile Danışmanı uzmanıdır. ACT/ Kabul ve Kararlılık Terapisi, Aile Danışmanlığı, Aile içi ilişkiler ve iletişim alanlarında hizmet veriyor ve Aile Danışmanlığı, Bilişsel davranışçı terapi, Boşanma Danışmanlığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube