Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin

Kardiyoloji - Antalya

Hipertansiyon, Kalp damar hastalığı, Kalp dostu-Sağlıklı beslenme

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin

1989 Çankaya doğumludur. Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nden sonra eğitimine Akdeniz Tıp fakültesinde devam etti. Kardiyoloji ihtisasını Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yaptı. İhtisası boyunca damar açma işlemleri (koroner anjiografi/stent) ve yoğun bakımda hasta takibi konusunda hasta sayısı ve çeşitliliğinde ciddi tecrübe kazandı. Türk Kardiyoloji Derneği yeterlilik kurulunun bilgi değerlendirme sınavını kazandı. Genç yaşta kalp krizi geçiren hastalarda kötü kolesterol düzeyi ile kalp damar tıkanıklığının yaygınlığı arasındaki ilişkiyi araştırdığı bitirme tezi sonrası kalp hastalıkları uzmanı (kardiyoloji) ünvanını taşımaya hak kazandı. 2 yıl zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra 2 yıl Antalya’da bir özel hastanede çalıştı. Toprak sağlığı, gıdaların besleyiciliği ve fonksiyonel tıp üzerine çalışmak için mesleğe 1 yıl ara verdi. Yoldash ve ische isimli iki girişimin tohumlarını attıktan sonra mesleğe geri döndü. Temiz ve besleyici gıdaya herkesin erişmesi en büyük hayali.


Şu an Antalya Özel Memorial Antalya Hastanesi’nde çalışmaktadır. Hastalarına doğru tanı ve tedaviyi uygulamanın yanında hasta olmalarını engelleyecek becerileri kazanmaları ve hasta eğitimi meslekteki tutkusu. Bütüncül bir yaklaşım ile hastalıkların kök nedenleri saptamak ve hastanın tekrar tekrar hastalanmasını engellemeye çalışmak ayırtıcı özelliğidir. Zaman içinde hastalarının hayat konforunu arttırmak ve ilaçlarını azaltabilmekten büyük keyif almaktadır.

" Yaşasın koruyucu hekimlik "

Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 91, Dokuma Kepez/Antalya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı Anjiyogram Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi Biventriküler pacemarker Geçici kalp pili Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1989 Çankaya doğumludur. Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nden sonra eğitimine Akdeniz Tıp fakültesinde devam etti. Kardiyoloji ihtisasını Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yaptı. İhtisası boyunca damar açma işlemleri (koroner anjiografi/stent) ve yoğun bakımda hasta takibi konusunda hasta sayısı ve çeşitliliğinde ciddi tecrübe kazandı. Türk Kardiyoloji Derneği yeterlilik kurulunun bilgi değerlendirme sınavını kazandı. Genç yaşta kalp krizi geçiren hastalarda kötü kolesterol düzeyi ile kalp damar tıkanıklığının yaygınlığı arasındaki ilişkiyi araştırdığı bitirme tezi sonrası kalp hastalıkları uzmanı (kardiyoloji) ünvanını taşımaya hak kazandı. 2 yıl zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra 2 yıl Antalya’da bir özel hastanede çalıştı. Toprak sağlığı, gıdaların besleyiciliği ve fonksiyonel tıp üzerine çalışmak için mesleğe 1 yıl ara verdi. Yoldash ve ische isimli iki girişimin tohumlarını attıktan sonra mesleğe geri döndü. Temiz ve besleyici gıdaya herkesin erişmesi en büyük hayali. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2013
Deneyim: 11 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Hipertansiyon Kalp damar hastalığı Kalp dostu-Sağlıklı beslenme Kanda Kolesterol Yüksekliği Kolesterol Devamı

Deneyimler

Memorial Antalya Hastanesi (2023 - Devam ediyor)
Akdeniz Sağlık Vakfı (ASV) Yaşam Hastanesi (2020 - 2022)
75. Yıl Boyabat Devlet Hastanesi (2018 - 2020)
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi (2013 - 2018)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 36 55

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113655

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin Memorial Antalya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mustafa Hakan Şahin Kardiyoloji uzmanıdır. Hipertansiyon, Kalp damar hastalığı, Kalp dostu-Sağlıklı beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Anjiyogram, Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube