Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar

5.0

Aile ve Çift Terapisi, Evlilik - Boşanma, Aile içi ilişkiler ve iletişim

“Miray hanımla yolumuz hayatımın tam çıkmaz yerindeyken instagramdan denk geldiğim bir gönderisi say...” Devamı

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar

Ben kimim?

     Merhaba . sana eğitim geçmişimden bahsetmek istiyorum Liseyi çocuk gelişimi bőlümünde okudum burda aldigim kapsamlı eģitim çocukların iç ve diş dünyasıni uzmanlıkla bana öğretti . Almış olduğum bu eğitim bende çocukların aslında yetiștiği aile ,toplum ,kültür vb gibi kavramların şekillenmesinde nekadar önemli rol oynadığını onların gösterdi. Tüm bu sürecin sonunda üç ayrı anaokulunda ögretmenlik yapma imkanına sahip oldum.

    İnsan hakları , sosyal adalet ortak sorumluluklara saygı ilkelerini benimseyen , daha eşit şartlarda ve daha iyi yaşama şartlarına sahip toplumlar oluşturmasını anlamlandırmak için sosyal hizmetler bölümünü üniversitede okumaya başladım.Bu sürecin sonunda İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde tıbbi sosyal hizmetler biriminde çalışma fırsatım oldu.Ayriyeten İstanbul Yeşilköy’de bulunan bir huzurevinde sosyal çalışmacı olarak stajımı tamamladım.

   Eğitimimi tamamladıktan sonra toplumla ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için sosyoloji bölümüne geçiş yaparak toplumu bilim olarak incelemeye başladım.Yalnızca toplum değil toplumlar arası ilişkileri, benzerlikleri, farklılıkları da zaman ve coğrafya bağlamında  ekonomik,kültürel,dini ,siyasi gibi çok yönlü sorgulamalarla birlikte aldığım eğitim neticesinde öğrendim.Ayrıca bireyin toplum içindeki tavrını ,duruşunu , varlığını ve tepkilerini inceleyerek tüme varımsal çalışmaların derinine indim .

    Kısacası eğitim hayatımı çocuk gelişimi, sosyal hizmetler ve sosyoloji alanlarında tamamladıktan sonra tüm bilgi ve birikimimi bu alanda aktarabileceğimi düşünerek mesleğimle ilgili eğitimler almaya başlayarak, MEB tarafından yapılan sınavı kazanmam sonucu aile danışmanı sertifikası almaya hak kazandım.

   Şimdi mesleğimi , birden fazla aldığım bilgilerim ve eğitimlerimin neticesinde icra ediyorum. Toplumun çekirdekten bozulmasını önlemek , düzelmesini sağlamak için gereken hizmeti ve desteği bireye/aileye sağlıyorum.

  Unutma,

değişim seninle başlar

Ve en önemlisi kendin için burdayım

  

Hizmetler
Aile-Çift Danışmanlığı İlişki ve Evlilik Danışmanlığı Bireysel Danışmanlık Boşanma Danışmanlığı Çocuk-Ergen-Yetişkin Danışmanlığı Devamı
İmkanlar
Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Havale/EFT Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Ben kimim? Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ISTANBUL ÜNIVERSITESI

KIRKLARELI UNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2023
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

Deneyimler

Miray Erkılıçoğlu Sakar Online Danışmalık (2023 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 41 55

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FB
Fat*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.09.2023
Miray Erkılıçoğlu Sakar Online Danışmalık

Miray hanımla yolumuz hayatımın tam çıkmaz yerindeyken instagramdan denk geldiğim bir gönderisi sayesinde çakıştı , inanılmaz tatlı bir kadın. Kendisi hayatımda çok büyük değişikliklere neden oldu . Alanın da uzman ve çok başarılı bir kadın olduğu için hayatımda yeni bir sayfa açtırdı bana . Onu bulduğum için çok şanslıyım iyi ki karşılaştık. Seanslarımızın bitmesini hiç istememiştim fakat altı ay önce artık yeni hayatına merhaba diyebilirsin dediği günden beri minnettarım. Şimdi buradan seans verdiğini öğrendim , başarısına başarı katmasını dilerim . Teşekkür ederim ❤️ Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar ile nasıl iletişime geçerim?

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334155

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar Miray Erkılıçoğlu Sakar Online Danışmalık bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Miray Erkılıçoğlu Sakar Aile Danışmanı uzmanıdır. Aile ve Çift Terapisi, Evlilik - Boşanma, Aile içi ilişkiler ve iletişim alanlarında hizmet veriyor ve Aile-Çift Danışmanlığı, İlişki ve Evlilik Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube