Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin

Dil Konuşma Bozuklukları - Zonguldak

Afazi, Alternatif ve destekleyici iletişim, Apraksi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Terakki Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Kestek İş Merkezi No:28 **** (234,26 km) 67100 Zonguldak  Merkez, Zonguldak
İndigo Terapi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz)

Hüseyin Çetin Hakkında

Hüseyin Çetin Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Çetin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
 • Afazi
 • Alternatif ve destekleyici iletişim
 • Apraksi
 • Demans (Bunama)
 • Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları

Hüseyin Çetin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hüseyin Çetin Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Konuşma bozukluğu

  Hüseyin bey,merhaba benim 3 yaşında oğlum var konuşma zorluğu çekiyor size ulaşabileceğim randevu alabileceğim bir numara rica ediyorum.

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti H Çetin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti H Çetin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin İndigo Terapi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Yutma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Afazi, Alternatif ve destekleyici iletişim, Apraksi, Demans (Bunama), Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti H Çetin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Hüseyin Çetin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti H Çetin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.