Tınaztepe Galen Hastanesi Bayraklı

Tınaztepe Galen Hastanesi Bayraklı

İzmir
5.0

Tınaztepe Galen Hastanesi Bayraklı kurumumuzda toplam 1 doktor bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Elvina Almuradova

Tıbbi Onkoloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Tınaztepe Galen Hastanesi Bayraklı

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Tıbbi Onkoloji
Adres

Manavkuyu, 250. Sk. No: 23

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZB
Zel***** B*****
27 Kas 2022 eklendi.

Annem pankreas kanseri hastası. Bu zorlu kemoterapi sürecinde Elvina Hanım doktorumuz olduğu için kendimizi hep şanslı hissettik. Kurduğu iletişim , hasta ve yakınlarına yaklaşımı, nezaketi ve pozitif tutumu bizi kendisine hayran bıraktı. Her durumda ulaşılabilir olması, sorduğumuz sorulara verdiği açıklayıcı bilgiler ile bizleri aydınlatması bizim için çok değerli. İşinin hakkını veren harika bir Doktor ve harika bir İnsan. kendisine minnettarız.

ZB
Zel***** B*****
25 Kas 2022 eklendi.

Annem pankreas kanseri hastası. Bu zorlu süreçte Elvina Hanım doktorumuz olduğu için kendimizi hep şanslı hissettik. Nezaketi ve pozitif yaklaşımı, her durumda yanımızda olması, kurduğu iletişim (ki kemoterapi sürecinde en önemli şey doktorunuzla iletişim halinde olabilmektir) ile mesleğinin hakkını veren, harika bir Doktor ve harika bir İnsan. Onlarca sorumuza sabırla cevap vermesi, her şeyi tane tane anlatması, empati yeteneği Annemin kendini her zaman iyi hissetmesini sağladı. Çok teşekkür ediyorum.

SD
Seb***** D*****
19 Kas 2022 eklendi.

Açıklamaları ve yönlendirmeleriyle tedavi sürecimizin en iyi şekilde ilerlemesine destek olan doktorumuzun aynı zamanda hastaya yaklaşımı da oldukça pozitiftir. Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli doktorumuzdan çok memnunuz. İyi ki bizim doktorumuz. Başarılarının devamını dileriz.

İlgi Alanları

Akciğer Kanseri KALIN BAĞIRSAK (KOLON) KANSERİ Kemoterapi Meme Kanseri Mesane Kanseri Mide Kanseri Over (Yumurtalık) Kanseri Prostat Kanseri Rahim Ağzı (Serviks) Kanseri Rahim Kanseri Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube